اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

آر اف تروماژ

آر اف ترماژ از روش های نوین برای درمان آسیب های پوستی است. آسیب‌های پوستی و اصلاح ترمیم چیزی است که این‌روزها مردم توجه بیشتری به آن داشته و مراکز پوست و زیبایی نیز روش‌های مختلفی را به کار می‌برند. در سال‌های گذشته مردم بیشتر برای رهایی از چروک‌ها، جای زخم‌ها و لک‌های پوستی به جراحی متوصل می‌شدند، اما اکنون روش‌های جدید غیرتهاجمی که نیاز به جراحی ندارد و زخمی در پوست ایجاد نمی‌کند وجود دارد که بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. یکی از این روش‌ها درمان با آر اف ترماژ (RF TERMAGE) می‌باشد. آر اف از 2001 به عنوان روش غیر جراحی برای سفت کردن پوست استفاده شده است با این حال تازگی به رسمیت شناخته شده است. در این روش عمده کار روی لایه میانی پوست است که کلاژن های فیبریل در آن قرار دارند صورت می‌گیرد. در آر اف ترماژ با ایجاد حرارت توسط امواج رادیویی که بتواند به عمق پوست نفوذ کند ترمیم را انجام می‌دهد. در آر اف ترماژ امواج رادیویی بی‌آنکه صدمه‌ای به لایه درم وارد شود یا هیچ‌گونه آسیبی در سطح پوست ایجاد کند لایه‌های فیبریل را ترمیم می‌کند. از آر اف ترماژ برای آب‌کردن سلولهای چربی سلولیتی نیز استفاده می‌شود.

قیمت ترماژ cpt

قیمت ترماژ cpt را با توجه به مزایای این روش نسبت به روش های دیگر مقایسه نمایید. بسیاری از چروک‌های اطراف چشم خود می‌نالند و در بسیاری این شل شدگی پوست موجب افتادگی پلک‌ها شده که علاوه بر مسئله زیبایی تاثیر منفی بر دید آنها می‌گذارد. به دلیل حساس بودن ناحیه چشم همه با احتیاط و تردید بسیار به روش‌های مختلف نگاه کرده و به سختی اعتماد می‌کنند. ترماژ CPT دقیقا چیزی است که این افراد به دنبای آن هستند. در روش آر اف ترماژ بیشتر سفت شدن پوست رخ داده و لیفتینگ به خوبی صورت نمی‌گیرد اما در تکنولوژی ترماژ CPT این هدف برآورده می‌شود. فرکانس این دستگاه به گونه‌ای عمل می‌کند که بالاترین حد ترمال افکت بر روی رشته‌های کلاژن اعمال می‌گردد. این دستگاه با داشتن ماتریکس منحصر به فرد خود تخلیه انرژی را در لایه‌های کلاژن به شکل خوشه‌ای انجام می‌دهد و لذا توانسته است به عنوان بهترین استاندارد لیفتینگ صورت شناخته شود. اثرات پایدار و طولانی آن برای نواحی مختلف مانند صورت ، گردن ، پشت ، بازو ، شکم ، باسن نشان داده شده است. بهترین اثر آن بر روی چین‌های کنار چشم، افتادگی پلک، خط خنده و خطوط پیشانی است. مهمترین خاصیت آن اینست که میزان الاستیسیته یا انعطاف پذیری پوست به صورت چشمگیری افزایش می‌یابد. قیمت ترماژ CPT در کلینیک دکتر حداد .... ریال می‌باشد. در مقایسه با هزینه‌های درمان‌های دیگر و میزان نتیجه حاصله، قیمت ترماژ CPT کاملا به صرفه به نظر میرسد.

آر اف ترماژ صورت

آر اف ترماژ صورت یکی از روش های پرکاربرد چوانسازی صورت است. پوست صورت یکی از مهمترین قسمت‌های بدن است زیرا هم بسیار حساس است و هم مدام در معرض نور و آلودگی‌های مختلف قرار می‌گیرد و مهمتر از همه همیشه در معرض دید بوده و سهم بزرگی از زیبایی فرد را به خود تخصیص می‌دهد. بسیاری از درمان‌های ترمیم پوست لااقل تا چند روز آثار زخم یا قرمزی دارند و فرد درمان شده تا چند روز از فعالیتهای اجتماعی و بیرون از منزل دور می‌ماند. اما در آر اف ترماژ صورت این مشکل برطرف می‌شود. در این روش امواج رادیو فرکانسی برای گرمایش یکدست در لایه زیرجلدی(درم) استفاده می‌شود. این اثر گرمایی ملایم که توسط دستگاه برای پوست‌های مختلف و قسمت‌های متفاوت قابل تنظیم است، با گشاد کردن رگ‌ها و افزایش جریان خون، موجب خروج آلبومین از داخل رگ‌ها به بافت شده و القای فعالیت به سلول‌های مسئول ترشح کلاژن موجود در بافت کرده و ساخت کلاژن رخ می‌دهد. این ترشح کلاژن عامل اصلی سفت شدن پوست موضع تحت درمان است. در عین حال فیبریل‌های کلاژن گسیخته شده سپس منقبض و ضخیم می‌شوند در نتیجه لایه پوست زیر سطح آن سفت و کشیده می‌شود پس از التیام لایه‌های فیبریل دوباره شکل می‌گیرد و کلاژن جدید تشکیل می‌شود و این پدیده پوست را سفت و کشیده‌تر می‌کند. بلافاصله پس از انجام ترماژ ممکن است تا حدی سفت شدن پوست قابل رویت باشد ولی اثرات کامل احتمالا تا چند هفته و حداکثر تا شش ماه آینده ظهور خواهد کرد.

آر اف ترماژ 

آر اف ترماژ چیست

آر اف ترماژ چیست؟ لایه میانی پوست از پروتئین‌های کلاژنی تشکیل شده که به صورت موادی از رشته‌هایی به نام فیبریل درست شده‌اند. فیبریل‌ها ماده زمینه‌ای پوست را به وجود می‌آورند که پوست را کشیده نگه می‌دارد. با گذشت زمان سلول‌هایی که کلاژن فیبریل می‌سازند از بین می‌روند و پوست حالت افتادگی گرفته و چروک‌ها یکی یکی ظاهر می‌شوند. همچنین قرار گرفتن زیر آفتاب برای بسیاری ایجاد لک و کک مک می‌کند. برخی نیز به دلیل جراحات گذشته یا آکنه‌های دوران بلوغ ناراحت هستند. تعداد زیادی از زنان و مردان هستند که از چاقی خود ناراضی هستند اما چربی‌های سلولیتی که در محدوده باسن و ران‌ها و شکم ساخته می‌شود به این راحتی‌ها قابل آب شدن نی‌ستند. آر اف ترماژ مشکل تمام این افراد را می‌تواند حل کند. توضیح زیر بهتر به شما می‌گوید که آر اف ترماژ چیست:
انرژی به شکل امواج رادیویی از هندپیس دستگاه به بافت درم منتقل می شود. پس از دریافت حرارت توسط درم، فیبریل های کلاژن گسیخته می‌شود، سپس منقبض و ضخیم شده، در نتیجه لایه پوست زیر سطح آن سفت و کشیده می‌شود، پس از التیام، لایه‌های فیبریل دوباره شکل می‌گیرد و کلاژن جدید تشکیل می‌گردد و این پدیده پوست را سفت و کشیده تر می‌کند. با همین روش می‌شود پوست را بازسازی کرد یا چربی‌های سلولیتی را آب نمود.

دستگاه آر اف ترماژ

دستگاه آر اف ترماژ بیش از 25 سال است که به صورت روزمره در اتاق‌های عمل در حال استفاده بوده و بی‌خطر بودن آن در چهارچوب استفاده از امواج ثابت شده است. امواج رادیوفرکانس، که در دستگاه آر اف ترماژ هم استفاده می‌شود، سالهاست که در دنیای پزشکی و به خصوص در حوزه پوست استفاده شده است به عنوان وسیله‌ای ایمن و دقیق برای جراحی‌های کوچک بدون عوارض. لیفتینگ آر اف کاربرد جدید از این امواج است و می‌تواند به طور گسترده‌ای در درمان سلولیت و رفع علائم پدیده پیری پوست استفاده گردد. این امواج به خودی خود گرم نیستند بلکه عبور آنها از میان بافت‌های پوست سبب ایجاد گرما می‌شود.
دستگاه آر اف ترماژ برای درمان چروک‌های خفیف، متوسط و شدید یا برای بهبود چروک‌های بعد از جراحی استفاده می‌شود. فرکانس و تعداد قطب‌های هندپیس در عمق نفوذ درون پوست تاثیر دارند. میزان فرکانس به مقاومت پوست نیز بستگی دارد. همچنین دستگاه‌ها به لحاظ طراحی و کارکرد دارای هندپیس‌های متفاوتی هستند. هر دستگاه برای امر ویژه‌ای طراحی شده مثلا یکی برای از بین بردن سلولیت‌ها و یکی برای چروک‌های صورت.

آر اف ترماژ اصفهان

آر اف ترماژ اصفهان با پیشرفته ترین متدها انجام می پذیرد. در دنیای امروز ما که تکنولوژی با سرعت زیادی در حال پیشرفت است علم پزشکی می‌تواند بهره زیادی از آن ببرد و پزشکان نباید از علم روز عقب بمانند. در بحث زیبایی علم در حال گذر از روشهای تهاجمی و حرکت به سوی روش‌های ساده و کم دردسرتر با نتیجه بهتر است. امروزه در اصفهان نیز مانند پایتخت از تمام روش‌های مدرن روز برای بحث زیبا سازی استفاده می‌شود. دستگاه‌های ترماژ نیز در فروشگاه‌های تجهیزات پزشکی اصفهان موجود است. مهمترین چیز آموزش و مهارت لازم در کار با این دستگاه‌ها و زیر نظر پزشک بودن است. خدمات آر اف ترماژ اصفهان نیز از این قضیه مستثنا نبوده و در بسیاری از مراکز و کلنیک‌های پوست و زیبایی حرفه ای یافت می‌شود. پزشکان آر اف ترماژ اصفهان اکثرا عضو انجمن پوست مو و زیبایی هستند. مهم اینست که شما دقیقا بدانید چه می‌خواهید و آیا مشکل شما با روش آر اف ترماژ حل می‌شود یا نه. تحقیقات و شناخت مراکز آر اف ترماژ اصفهان کمک بسیاری در این زمینه خواهد کرد.

نوشتن دیدگاه