اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد صورت

لیزر موهای زائد صورت را در کلینیک زیبایی دکتر حداد با خدمات تخصصی 36281305 , 36281304 تلفن همراه: 09026553928 دریافت نمایید.

قیمت و هزینه لیزر موهای زائد صورت

با موهای صورت خود خداحافظی کنید

شما ممکن است بتوانید موهای زائد خود را در نواحی که به طور مداوم در معرض دید نیستند را بپوشانید، اما زمانی که نوبت موهای صورتتان می­شود، راهی برای پنهان کردن وجود ندارد. صورت شما همیشه در معرض دید دیگران است، و در نتیجه ممکن است نظر آنها به موهای پشت لب، چانه و پیشانی شما جلب شود. اجازه ندهید که این موها روی اعتماد به نفس شما تأثیر بگذارد و با لیزر از شر آنها خلاص شوید.

  • لیزر به طور دائمی و ایمن موهای شما را کاهش می­دهد.
  • اعتماد به نفس شما را افزایش می­دهد.
  • از ایجاد حساسیت و خراش­هایی که توسط تیغ به وجود می­آیند، جلوگیری می­کند.
صاف شدن صورت

پوست صورت یکی از حساس­ترین قسمت­های بدن است و اگربه طور مداوم با روش­های نامناسب موهای آن را از بین ببرید، ممکن است باعث ایجاد حساسیت و نگرانی در خانم­ها و آقایان شود.

خوشبختانه روشی وجود دارد که به طور ایمن، مؤثر و دائمی می­توان موها را  کاهش داد، بدون اثرات مضری که با اصلاح کردن در پوست شما به وجود می آید. لیزر رنگدانه ها در ریشه مو را هدف قرار داده و آن­ها را از بین می­برد. در عرض چند دقیقه، درمان تمام شده و شما یک قدم به داشتن پوستی صاف و زیبا که همیشه آرزوی آن را داشتید نزدیکتر خواهید شد. پس از درمان نیازی به استراحت ندارید، به این معنی که می­توانید این درمان را در زمان استراحت ناهار انجام داده و بلافاصله پس از آن به محل کار برگردید.

لیزر موهای زائد صورت در خانم­ها

حتی اگر دوستان شما هم همین مشکل را داشته باشند، مو پشت لب، چانه و خط ریش می­تواند خجالت آور باشد. این موها ممکن است مانع از انجام فعالیت­های عادی شما شده و حتی زمانی که شخصی به شما نزدیک می­شود، باعث شود که صورتتان را پنهان کنید. ما برای رسیدن شما به پوستی صاف و زیبا درمان­های مجزایی را انجام می­دهیم.

نواحی از صورت که اکثر خانم­ها برای لیزر مراجعه می­کنند:

  • پشت لب
  • خط ریش
  • چانه
  • گردن

لیزر موهای زائد صورت در آقایان

تنها خانم­ها به دنبال لیزر موهای زائد صورت خود نیستند. آقایان نیز به دنبال جایگزینی برای رفع موهای زائد خود هستند که مانند شیوکردن، موجب خراشیدگی و جراحت نشود. فولیکولیت مزمن زمانی اتفاق می­افتد که مو زیر سطح پوست رشد می­کند و باعث بروز برآمدگی­های دردناک و ناخوشایند می­شود. فولیکولیت در نتیجه شیو، وکس و اپیلاسیون به وجود می­آید و می­تواند باعث بروز حساسیت شدید شود.

دیگر، روش­های رفع موهای زائدی که باعث حساسیت می­شوند را کنار گذاشته و لیزر را جایگزین کنید. با لیزر می­توانید به طور دقیق مناطقی که میخواهید به طور کامل صاف شود را انتخاب کنید. پس از لیزر موهای زائد احساس بهتری پیدا می­کنید و همچنین برای دیگران جذاب­تر به نظر می­رسید. برای لیزر موهای زائد در اصفهان با کلینیک دکتر مرجان حداد بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان تماس حاصل فرمایید.

نواحی از صورت که آقایان برای لیزر مراجعه می­کنند:

  • خط گردن
  • تمام ریش
  • پشت گردن

توجه داشته باشید خانم ها نیز می توانند برای لیزر موهای زائد صورت مراجعه نمایند.

قیمت لیزر صورت

قیمت لیزر صورت بسته به میزان جلسات مورد نیاز بر اساس ضخامت مو و میزان جواب دهی پوست متفاوت است.

 

هزینه لیزر موهای زائد صورت

روش های گوناگونی برای لیزر موهای زائد وجود دارد. اما هزینه لیزر موهای زائد صورت با توجه به میزان مساحت تحت درمان، نوع پوست، تخصص پزشک و ... بستگی دارد. برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد صورت در اصفهان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

09026553928

031-36281305

031-36281304

نوشتن دیدگاه