اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

میکرونیدلینگ پوست

میکرونیدلینگ پوست یکی از بهترین راه های جوان سازی پوست است که در کلینیک دکتر حداد انجام می گیرد. روش کار در میکرونیدلینگ به این شکل است که سوزن های بسیار ریز و استریل دارای عمق و سرعت تعیین شده توسط پزشک (این میزان و مقدار بر اساس نوع پوست و چگونگی هدف مشخص می شود.) به صورت همزمان به لایه دوم پوست یا درم وارد می شوند. در این زمان سیستم ایمنی بدن فعال و به همین علت موجب افزایش دادن ضخامت لایه اول پوست (اپیدرم) یا افزایش انتشار فاکتورهای رشد و تولید رشته های کلاژن و الاستین می شود. نتایج این شیوه درمانی میکرونیدلینگ پوست را به یکی از محبوب ترین روش ها تبدیل کرده.

مزو میکرونیدلینگ اصفهان

مزو میکرونیدلینگ در واقع نوعی روش تحریک مکانیکال پوست می باشد. عملکرد این روش به این صورت است که با استفاده از سوزن های بسیار ریز میلیون ها میکروکانال در پوست به وجود می آید. در روش مزو میکرونیدلینگ با تحریک کلاژن سازی، ساختار و کارکرد پوست آسیب دیده و تغییر یافته ترمیم می شود.

اکر شما هم ساکن اصفهان هستید و فکر می کنید که برای جوان سازی پوست خود به انجام مزو میکرونیدلینگ نیاز دارید، همین الان با کلینیک دکتر حداد، بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان تماس بگیرید و نوبت خود را برای مشاوره رایگان رزرو کنید.

مزو میکرونیدلینگ اصفهان

معجزه میکرونیدلینگ

معجزه میکرونیدلینگ چگونه اتفاق می افتد؟ در واقع رشته های کلاژن و الاستین را می توانیم رشته های پروتئینی بدانیم که وظیفه دارند استحکام و همچنین خاصیت ارتجاعی پوست را حفظ کنند. این پروتئین ها مسئول جوان سازی پوس ما هستند.

همانگونه که گفتیم میکرونیدلینگ یک روش تحریک مکانیکال پوستی است که باعث می شود پوست تحریک شده و اقدام به ترمیم خود کند. این روش اگر توسط پزشک متخصص انجام شود، هیچ گونه عارضه ای را برای بیمار ندارد و از سالم ترین و بی خطرترین روش های ممکن برای جوانسازی پوست می باشد که واقعا در جوان سازی پوست معجزه می کند.

شما می توانید با مراجعه به کلینیک زیبایی دکتر حداد بدون نگرانی از معایب و عوارض میکرونیدلینگ این روش درمانی را با موفقیت پشت سر بگذارید.

در چه مواردی می توانیم از طریق میکرونیدلینگ استفاده کنیم؟

 • رفع چین و چروک: میکرونیدلینگ با تحریک کلاژن سازی به فعالیت سلول های پوستی کمک می کند و باعث می شود تا پوست شما سلول سازی کند. این سلول سازی نهایتا به پر شدن جای چین و چروک ها و برطرف شدن آن ها می انجامد.
 • درمان اسکار (جای زخم و جراحت): زمانی که بافت اسکار تخریب یا فرایند طبیعی بهبود زخم تحریک شود ، جایگزینی بین بافت طبیعی و تخریب شده صورت می گیرد .
 • درمان سوختگی: میکرونیدلینگ در درمان بسیاری از سوختگی ها و به منظور ترمیم و رفع جای آن ها به کار می رود. با این حال اگر میکرونیدلینگ توسط پزشک انجام نگیرد خود می تواند سبب سوختگی شود. سوختگی بعد از میکرونیدلینگ بسیار شایع است که آن هم به عدم تخصص و تبحر پزشک مربوطه بر می گردد.
 • درمان استرچ مارک (ترک های پوستی): میکرونیدلینگ از طریق بهبود تراکم اپیدرم و کلاژن سازی ترک هاى پوستى را کم می کند.
 • درمان ریزش مو: این روش با افزایش میزان مواد مغذی و خون رسانی به ریشه مو می تواند موجب تقویت و تحریک فولیکول های مو شود.
 • رفع تیرگی و لکه های پوست: میکرونیدلینگ با بازسازی کراتینوسیت ها (سلول های سطحی پوست) فاکتورهای روشن کننده پوست را افزایش می دهد و جای لک را از بین می برد.

در چه مواردی می توانیم از طریق میکرونیدلینگ استفاده کنیم؟ 

میکرونیدلینگ پلک

از جمله خدمات تخصصی ارائه شده در کلینیک دکتر حداد انواع میکرونیدلینگ صورت است که به صورت کاملا تخصصی و با پیشرفته ترین دستگاه ها انجام می گیرد. میکرونیدلینگ پلک در قسمت زیر ابرو و بالاتر از چین پلک فوقانی انجام می گردد.  میکرونیدلینگ پلک جهت درمان چروک های ظریف پشت پلک و روشن تر شدن پوست در این ناحیه انجام می گیرد. میکرونیدلینگ پلک به منظور درمان جای اسکار بجا مانده از عمل بلفاروپلاستی نیز قابل انجام است.

میکرونیدلینگ چه مزایایی در جوان سازی پوست دارد؟

گر بخواهیم به مهم ترین مزیت میکرونیدلینگ اشاره کنیم باید بگوییم که در این روش از فرآیندهای ترمیم طبیعی خود بدن جهت درمان عملکرد و ساختار پوست استفاده می گردد. بعد از اینکه میکرونیدلینگ انجام شد، به سرعت ظاهر پوست ترمیم شده و فرد به راحتی می تواند فعالیت های روزانه خودش را انجام دهد.

شما می توانید پس از این که درمان را با میکرونیدلینگ انجام دادید به سرعت شاهد بهبودی پوستتان باشید و پس از مدت زمان کمی این تغییرات را با چشم ببینید.

بر خلاف بیشتر روش های درمانی در روش میکرونیدلینگ اپیدرم پوست فقط بازسازی و ترمیم می شود و به هیچ وجه تخریب نخواهد شد. انجام میکرونیدلینگ کاملا بدون درد و زخم می باشد و پس از انجام آن هیچ عارضه جانبی ای متوجه شما نیست. تنها اثر این روش بر روی پوست شما کمی التهاب است که آن هم ظرف چند ساعت برطرف می شود.

زمان درمان این متد بسیار کوتاه است و امکان عفونت هم در آن بسیار نادر و کم است.

میکرونیدلینگ چه مزایایی در جوان سازی پوست دارد؟

نکات مهم در رابطه با میکرونیدلینگ

در مورد میکرونیدلینگ نکاتی وجود دارد که دانستن آن ها پیش از اقدام به این روش درمانی خالی از لطف نیست.

 • اگر از دارویی استفاده می کنید یا هر گونه بیماری و ضایعه پوستی دارید و قصد دارید که استفاده از روش میکرونیدلینگ را پیش بگیرید حتما با پزشک مشورت نمایید.
 • باید به این نکته توجه داشته باشید که شما نمی توانید پس از یک جلسه میکرونیدلینگ نتیجه معجزه آسایی را از آن را مشاهده کنید زیرا این زمان برای ترمیم کامل پوست شما کافی نیست.
 • اگر اخیرا در جهت جوانسازی پوست خود از روش های درمانی دیگری استفاده کرده اید حتما باید این موضوع را با پزشک در میان بگذارید.
 • زمانی که میکرونیدلینگ را انجام دادید حتما به توصیه های پزشک گوش کنید.
 • برای استفاده از روش میکرونیدلینگ در صورت مصرف دارو یا هرگونه بیماری و ضایعه پوستی حتما به پزشک خود اطلاع دهید.

 نکات مهم در رابطه با میکرونیدلینگ

ميكرونيدلينگ در چه افرادى قابل انجام نيست؟

 • افرادی با پوست تيره (درمان جايگزين با آراف فركشنال)
 • فرادى كه طى شش ماه گذشته جوش فعال داشته اند (درمان جايگزين آر اف فركشنال)
 • افراد مستعد كلوييد یا بد زخم (روش جايگزين مزوتراپى و ليزر و استفاده از كرمها)
 • افراد با افتادگى شديد يا خطوط بسيار عميق (روش جايگزين آراف فركشنال، هايفو تراپى، جراحى)

هزینه میکرونیدلینگ اصفهان

هزینه میکرونیدلینگ بسته به منطقه تحت درمان می تواند متفاوت باشد. این موضوع همچنین به تعداد جلسات مورد نیاز شما برای تکمیل فرایند درمانی هم بستگی دارد بستگی دارد. شما می توانید با تماس با کلینیک زیبایی دکتر مرجان حداد و درخواست نوبت مشاوره رایگان، کلیه اطلاعات لازم درباره میکرونیدلینگ از جمله هزینه تمام شده آن را به دست آورید.

پرسش و پاسخ

میکرونیدلیگ برای درمان کدام عارضه های پوستی کاربرد دارد؟
از میکرونیدلینگ برای بهبود جای زخم و جوش، برطرف کردن چین و چروک و ترک های پوستی و برطرف کردن حالت آویزان پوست استفاده می شود.

التهاب ناشی از میکرونیدلینگ تا چه مدت باقی می ماند؟
التهابی که در اثر میکرونیدلینگ بر پوست ظاهر می شود اصولا طی چند ساعت بعد از آن از بین می رود. این التهاب در بعضی افراد تا چند روز باقی می ماند و بعد از آن کاملا برطرف می شود.

مراقبت های پوستی بعد از میکرونیدلینگ چیست؟
توصیه می کنیم بعد از انجام این روش از کرم های آب رسان استفاده کنید تا آثار التهاب زودتر از بین برود و از لوازم آرایش هم استفاده نکنید.

آیا میکرونیدلینگ درد دارد؟
قبل از انجام این روش از کرم های بی حس کننده موضعی استفاده می شود. بنابراین شما حین این عمل هیچ گونه دردی را احساس نمی کنید.

طول دوره درمان میکرونیدلینگ در کلینیک دکتر حداد اصفهان چقدر است؟
این دوره بسته به عوارض و شرایط پوستی شما طول درمان متفاوتی دارد. بنابراین بهتر است برای اطلاع از روند دقیق درمانی خود با کلینیک دکتر حداد تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را در جرایان جزئیات این روش قرار دهند.

نوشتن دیدگاه