اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

هزینه مزوتراپی در اصفهان

مزوتراپی از جمله خدماتی است که در کلینیک دکتر حداد در اصفهان ارائه می شود. مزوتراپی یکی از بهترین روش هایی است که برای جوانسازی پوست و برگرداندن حالت ارتجاعی آن مورد استفاده قرار می‌گیرد. تحقیقات نشان داده است که بعد از ۲۰ سالگی کم کم، بدن، فرآیند کلاژن سازی را در پوست متوقف می‌کند و از این سن به بعد است که چروک‌های ریز روی صورت ظاهر می‌شوند. همچنین یکی دیگر از مشکلاتی که به مرور زمان پیش می‌آید، شل شدن عضلات گردن و شکم و ران ها است. البته نمی‌توان گفت که دقیقا بعد از ۲۰ سالگی این اتفاق می افتد لمل این اتفاقات در روند افزایش سن اجتناب ناپذیر است. علائم پیری پوست به نژاد، ژنتیک و شرایط محیطی بسیار ربط دارد ولی بهترین موقع برای انجام درمان و پیشگیری، زمانی است که چیزی از پوست زیبا و جوان شما باقی مانده باشد. به همین دلیل مزوتراپی از بعد از ۲۰ سالگی برای همه پیشنهاد می‌شود.

مزوتراپی اصفهان

فرایند مزوتراپی شامل طیف گسترده ای از مناطق بدن مانند مزوتراپی مو، مزوتراپی پوست، مزوتراپی شکم، مزوتراپی لاغری، مزوتراپی صورت، مزوتراپی گردن، مزوتراپی چشم و ... است. تمامی موارد مطرح شده به صورت تخصصی در کلینیک دکتر حداد توسط پزشک متخصص و با بهترین امکانات و تجهیزات انجام می گیرد.

قیمت مزوتراپی در اصفهان

در کلینیک تخصصی پوست و موی دکتر مرجان حداد، از آخرین تکنولوژی مزوتراپی استفاده می‌شود. در این کلینیک مزوتراپی برای صورت، گردن، شکم و ران‌ها و همچنین مزوتراپی موی سر نیز انجام می‌شود.در مسیر این فرایند ابتدا یک جلسه مشاوره برای شما برگزار می‌شود که پزشک شما را معاینه می‌کند و تایید می کند که آیا مزوتراپی بهترین روش درمانی برای شماست یا خیر. اما قیمت مزوتراپی به صورت کلی بستگی زیادی به مقدار محلول و ناحیه هایی که مزوتراپی روی آن انجام می شود دارد. در نهایت قیمت مزوتراپی در بهترین مزوتراپی اصفهان با توجه به تعداد جلساتی که پزشک برای شما در نظر می گیرد، به صورت دقیق تعیین می شود.

شما می توانید برای کسب اطلاعات دقیق در ارتباط با قیمت مزوتراپی با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

قیمت مزوتراپی در اصفهان

بهترین دکتر مزوتراپی در اصفهان

اگر به دنبال بهترین دکتر مزوتراپی در اصفهان می گردید، باید خبر خوبی را به شما بدهیم. کلینیک تخصصی پوست و موی دکتر مرجان حدادی با سال ها سابقه در زمینه مزوتراپی در اصفهان، بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان به حساب می آید. دکتر مرجان حداد به عنوان بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان با تیمی حرفه ای از متخصصان مختلف در زمینه های پوستی، خدمات مزوتراپی را با بهترین کیفیت به شما ارائه می کند. در کلینیک مزوتراپی دکتر حداد از آخرین و تازه‌ترین تکنولوژی در مزوتراپی استفاده می‌شود و به همین دلیل ادعای بهترین مزوتراپی اصفهان برای دکتر مرجان حداد، ادعای گزافی نیست.

کلینیک دکتر حداد یکی از بهترین کلینیک ها در زمینه ارائه خدمات پوستی و مزوتراپی در سطح اصفهان است. درمان ریزش موی سر با مزوتراپی یکی از برترین خدمات ماست که توسط پزشک متخصص و با رعایت استانداردهای لازم انجام می گیرد. در این روش ترکیبی از ویتامین‌ها، مواد معدنی در لایه‌ی چربی در زیر پوست تزریق می‌شود. این امر موجب می گردد تا فرآیند رشد موها آغاز شده و سبب توقف ریزش موها شود.

بهترین مرکز مزوتراپی اصفهان

مزوتراپی شکم در اصفهان

مزوتراپی شکم هم از دیگر خدمات زیبایی کلینیک دکتر حداد در اصفهان می باشد. مزوتراپی شکم یا مزوتراپی لاغری یکی از روش های لاغری موضعی است. این روش تنها در صورتی می تواند مفید واقع شود که توسط پزشک انجام گیرد و از مواد اولیه و داروهای با کیفیت و اصل در آن استفاده شود. مزوتراپی شکم همزمان با درمان تخصصی با تکنیک های ورزشی و رژیم غذایی مناسب هر فرد همراه خواهد بود. کلینیک دکتر حداد از جمله مجهزترین مراکز پزشکی در امر خدمات زیبایی از جمله مزوتراپی است.  

مزوتراپی لاغری در اصفهان

مزوتراپی لاغری شامل ران، شکم، بازو و چربی اضافی در بدن است. مزوتراپی لاغری علاوه بر کاهش وزن سبب سهولت جریان لنفاتیک می گردد و این امر گردش خون را فعال تر و انرژیک تر می سازد. مزوتراپی لاغری در حقیقت اتصالات اجزا چربی را در هم می شکند و همین امر منجر به لاغری سریعتر افراد و رسیدن به نتیجه دلخواه می گردد.

مزایای مزوتراپی

 • مزوتراپی پوست نسبت به عمل‌های جراحی که برای پوست انجام می شود، بسیار کم هزینه تر است. همچنین عوارض جانبی مزوتراپی بسیار کمتر از عمل جراحی می باشد. نتیجه مزوتراپی در مدت بسیار کمی مشخص می شود.
 • انجام مزوتراپی هیچ دردی ندارد و همچنین بلافاصله بعد از انجام آن، مراجعه کننده به فعالیت روزانه خود باز می‌گردد.
 • ترشح چربی در سطح پوست را تنظیم می‌کند ترشح سبوم باعث جوانسازی پوست و مو می شود.
 • مزوتراپی پوست، باعث از بین رفتن لکه‌های قهوه‌ای پوست می‌شود.
 • کاهش سلولیت روی عضلات بدن.
 • درمان و جوانسازی پوست با تسریع کلاژن سازی.
 • بهبود و کاهش منافذ باز پوست.

عملکرد مزوتراپی

ابتدا مراجعه کننده توسط پزشک، معاینه می شود، اگر تشخیص داده شد که داوطلب مناسبی برای مزوتراپی است، آزمایش‌های لازم انجام می شود تا مشخص شود دلیل ریزش مو یا شل شدن پوست در بدن مراجعه کننده چیست. بعد از آن محلول متناسب، ساخته می‌شود و توسط سرنگ یا دستگاه مخصوص مزوتراپی، به ناحیه مورد نظر، تزریق می‌شود.
مزوتراپی را دقیقا می توان به این شکل توضیح داد که مواد مغذی، ویتامین‌ها و آمینو اسید‌ها مستقیما به ریشه مو و یا لایه اپیدرم می رسد و عامل ریزش مو یا پیری پوست را از بین می برد. یعنی به جای اینکه دارو‌ها و مکمل‌های غذایی را به شکل خوراکی مصرف کنید مستقیما با تزریق، این مواد را به بدن می‌رسانید. به خاطر همین، اثر بخشی مزوتراپی بسیار بیشتر و سریع‌تر خواهد بود. بعد از اینکه آزمایش‌های مراجعه کننده، مشخص شد، پزشک بر اساس میزان مشکل در پوست و مو، تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی تعیین می‌شود. بعد از تعداد جلسات مزوتراپی برای اینکه نتیجه مثبت بگیرید بهتر است هر سال یک یا دوبار برای انجام مزوتراپی به پزشک مراجعه کنید. همچنین اگر از مزوتراپی در ناحیه‌هایی مانند غبغب و گردن استفاده کردید بهتر است با دستور پزشک به روش درست، ماساژ مخصوص را روی این ناحیه‌ها انجام دهید تا جوانسازی پوست سریع‌تر انجام شود.

  

آیا مزوتراپی به تنهایی مشکل را حل می‌کند؟

اگر مزوتراپی در سنین کم مانند دهه بیست سالگی، انجام شود می‌تواند به تنهایی به عنوان یک روش درمانی و جوانسازی مورد استفاده قرار گیرد. ولی بعد از دهه بیست به دلیل این که مشکلات پوست و مو شدید‌تر می‌شوند از مزوتراپی به عنوان یک درمان مکمل استفاده می‌شود. مزوتراپی به همراه تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، عمل‌های پیوند مو و غیره در بهترین مرکز مزوتراپی در اصفهان می تواند بسیار مناسب و اثربخش باشد.

تفاوت مزوتراپی و لیفت پوست

در لیفت صورت که نوعی جراحی جوانسازی است، بیهوشی عمومی انجام می‌شود و دوره نقاهت آن هم طولانی است. انجام این عمل نیاز به بستری شدن دارد و همچنین در این روش، جای برش جراحی در کنار صورت یا گردن دیده می‌شود. یکی دیگر از مسائل قابل توجه در روش لیفت این است که در این روش، امکان بازگشت چین و چروک و افتادگی وجود دارد و تنها یک بار می‌توان آن را انجام داد. در حالی که در مزوتراپی هیچ عوارض و علائمی وجود ندارد و این روش را می توان بار‌ها انجام داد. برای انجام انواع مزوتراپی، بیهوش نمی شوید و خبری هم از درد نیست.

تفاوت مزوتراپی و لیفت پوست

محدودیت در مزوتراپی

همان طور که گفتیم، مزوتراپی یک روش تقریبا تهاجمی است که با این که تقریبا هیچ عوارضی ندارد، محدویت‌هایی برای بعضی افراد دارد:

 • افرادی که دیابت دارند.
 • خانم‌هایی که باردار هستند.
 • بیماران مبتلا به سرطان.
 • افراد دارای سابقه سکته قلبی.
 • افرادی که بیماری‌های مربوز به پلاکت خون و لخته شدن آن دارند.
 • همچنین در خانم‌هایی که در دوره پریود هستند، مزوتراپی انجام نمی‌شود چون امکان خون مردگی در محل مزوتراپی وجود دارد پس اگر به کلینیک مراجعه کردید حتما به پزشک اطلاع دهید که در دوره ماهیانه هستید یا خیر.

این گروه‌ها نباید از روش مزوتراپی برای هیچکدام از ناحیه‌ها استفاده کنند ولی غیر از این افراد استفاده از روش مزوتراپی برای همه بدون مشکل است.

دیدگاه‌ها  
#5 ادمین 1400-03-11 12:03
به نقل از صفورا:
سلام، بعد از مزوتراپی می تونم برم باشگاه؟

سلام دوست عزیز. توصیه می شود تا دو روز پس از انجام مزوتراپی ورزش نکنید.
نقل قول کردن
#4 ادمین 1400-03-11 12:02
به نقل از نازیلا:
سلام، مزوتراپی پوست صورت را محکم می کنه؟

سلام دوست عزیز، بله، یکی از کاربردهای مزوتراپی را می توان افزایش استحکام پوست دانست.
نقل قول کردن
#3 نازیلا 1400-03-11 12:00
سلام، مزوتراپی پوست صورت را محکم می کنه؟
نقل قول کردن
#2 فرشته خانی 1400-03-11 11:58
سلام چه مدت بعد از انجام مزوتراپی می تونم آرایش کنم؟
نقل قول کردن
#1 صفورا 1400-03-11 11:55
سلام، بعد از مزوتراپی می تونم برم باشگاه؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول مزوتراپی

آیا مزوتراپی دردناک است؟
اصولاً خیر. بعضی از مراجعه کنندگان درد و سوزش بسیار مختصری را گزارش می کنند که علی قول آن ها قابل تحمل هم هست. با این حال می توان همین درد و سوزش مختصر را هم با داروهای بی حسی موضعی به صفر رساند.
آیا روش مزوتراپی یک درمان دائمی است؟
خیر. مزوتراپی یک روش درمانی مقطعی است که باید با دستور پزشک و با فواصل تعیین شده توسط او تکرار شود تا اثربخشی آن پابرجا بماند.
ترکیب مواد تزریقی در کلینیک مزوتراپی دکتر حداد اصفهان توسط چه کسی انجام می گیرد؟
این محلول ها یا به صورت آماده تهیه می شوند یا توسط پزشک متخصص با هم ترکیب می شوند.
بیشترین کاربرد مزوتراپی برای چیست؟
این روش بیش از هر چیز برای جوان سازی پوست، رفع چین و چروک، از بین بردن سلولیت های پوستی و درمان ریزش مو مورد استفاده قرار می گیرد.
آیا مزوتراپی عوارضی هم دارد؟
بله. بعضی از افراد بعد از انجام تزریق بروز آلرژی های مختلفی را گزارش داده اند. در صورت بروز آلرژی به محلول های مزوتراپی باید به دنبال روش های دیگری برای درمان پوستی خود باشید.