اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

هزینه مزوتراپی در اصفهان

یکی از بهترین روش هایی که برای جوانسازی پوست و برگرداندن حالت ارتجاعی پوست، مورد استفاده قرار می‌گیرد، مزو تراپی است. بعد از ۲۰ سالگی کم کم، بدن، فرآیند کلاژن سازی را در پوست متوقف می‌کند و از این سن به بعد است که چروک‌های خیلی ریز روی صورت ظاهر می‌شوند، همچنین یکی دیگر از مشکلاتی که به مرور زمان پیش می‌آید، شل شدن عضلات گردن و شکم و ران ها است. البته نمی‌توان گفت که دقیقا بعد از ۲۰ سالگی این اتفاق می افتد. علائم پیری پوست به نژاد، ژنتیک و شرایط محیطی بسیار ربط دارد ولی بهترین وقت برای انجام درمان و پیشگیری، وقتی است که چیزی از پوست زیبای جوانی باقی مانده باشد، برای همین است که مزوتراپی بعد از ۲۰ سالگی، پیشنهاد می‌شود.

قیمت مزوتراپی در اصفهان

در کلینیک تخصصی پوست و موی دکتر مرجان حداد، از آخرین تکنولوژی مزوتراپی استفاده می‌شود. در این کلینیک مزوتراپی برای صورت، گردن، شکم و ران‌ها و همچنین مزوتراپی موی سر نیز انجام می‌شود. ابتدا یک جلسه مشاوره برای شما برگذار می‌شود که پزشک شما را معاینه می‌کند و اگر تشخیص داد که مزوتراپی برای شما بهترین روش است، شما برای مزوتراپی آماده خواهید شد.
دکتر مرجان حداد، بهترین مزوتراپی در اصفهان را برای شما انجام می‌دهد، چون از آخرین و تازه‌ترین تکنولوژی در مزوتراپی استفاده می‌کند. برای اطلاعات بیشتر می‌توانید با شماره 03136283105 تماس بگیرید.

دستگاه مزوتراپی

هزینه مزوتراپی، بستگی به مقدار محلول و ناحیه هایی که مزوتراپی روی آن انجام شده است، دارد. همچنین قیمت مزوتراپی با توجه به تعداد جلساتی که پزشک برای شما در نظر می گیرد متفاوت خواهد بود.

مزایای مزوتراپی

- مزوتراپی نسبت به عمل‌های جراحی که برای پوست انجام می شود، بسیار کم هزینه تر است. همچنین عوارض جانبی مزوتراپی بسیار کمتر از عمل جراحی می باشد.نتیجه مزوتراپی در مدت بسیار کمی مشخص می شود.
- انجام مزوتراپی هیچ دردی ندارد و همچنین بلافاصله بعد از انجام آن، مراجعه کننده به فعالیت روزانه خود باز می‌گردد.
- ترشح چربی در سطح پوست را تنظیم می‌کند ترشح سبوم باعث جوانسازی پوست و مو می شود.
- مزوتراپی پوست، باعث از بین رفتن لکه‌های قهوه‌ای پوست می‌شود.
- کاهش سلولیت روی عضلات بدن.
- درمان و جوانسازی پوست با تسریع کلاژن سازی.
- بهبود و کاهش منافذ باز پوست.

 مزوتراپی

عملکرد مزوتراپی

ابتدا مراجعه کننده توسط پزشک، معاینه می شود، اگر تشخیص داده شد که داوطلب مناسبی برای مزوتراپی است، آزمایش‌های لازم انجام می شود تا مشخص شود دلیل ریزش مو یا شل شدن پوست در بدن مراجعه کننده چیست. بعد از آن محلول متناسب، ساخته می‌شود و توسط سرنگ یا دستگاه مخصوص مزوتراپی، به ناحیه مورد نظر، تزریق می‌شود.
مزوتراپی را دقیقا می توان به این شکل توضیح داد که مواد مغذی، ویتامین‌ها و آمینو اسید‌ها مستقیما به ریشه مو و یا لایه اپیدرم می رسد و عامل ریزش مو یا پیری پوست را از بین می برد. یعنی به جای اینکه دارو‌ها و مکمل‌های غذایی را به شکل خوراکی مصرف کنید مستقیما با تزریق، این مواد را به بدن می‌رسانید. به خاطر همین، اثر بخشی مزوتراپی بسیار بیشتر و سریع‌تر خواهد بود. بعد از اینکه آزمایش‌های مراجعه کننده، مشخص شد، پزشک بر اساس میزان مشکل در پوست و مو، تعداد جلسات مورد نیاز برای مزوتراپی تعیین می‌شود. بعد از تعداد جلسات مزوتراپی برای اینکه نتیجه مثبت بگیرید بهتر است هر سال یک یا دوبار برای انجام مزوتراپی به پزشک مراجعه کنید. همچنین اگر از مزوتراپی در ناحیه‌هایی مانند غبغب و گردن استفاده کردید بهتر است با دستور پزشک به روش درست، ماساژ مخصوص را روی این ناحیه‌ها انجام دهید تا جوانسازی پوست سریع‌تر انجام شود.

ناحیه‌هایی که مزوتراپی روی آن انجام می‌شود

مزوتراپی روی موی سر، انجام می شود که از ریزش مو‌ها جلوگیری کرده و فولیکول‌های فاز استراحت را فعال کرده و به این شکل مو‌های جدید رشد کرده و حجم مو‌ها بیشتر می‌شود. اگر هم مزوتراپی برای پوست انجام شود، به همین شکل محلول مغذی به پوست تزریق می‌شود که این تزریق در عمق یک میلی‌متری پوست است و این تزریق در بین لایه اپیدرم و درم قرار می‌گیرد. به همین دلیل نام مزوتراپی برای آن استفاده می‌شود چون کلمه مزو در زبان یونانی به معنی لایه میانی است. همچنین غیر از صورت و موی سر برای سفت کردن پوست در گردن و شکم و ران‌ها هم استفاده می‌شود. ترکیبات مزوتراپی به شکلی است که باعث کلاژن سازی در پوست می‌شود و جوانی و حالت ارتجاعی به پوست می‌دهد.

مزوتراپی

آیا مزوتراپی به تنهایی مشکل را حل می‌کند؟

اگر مزوتراپی در سنین کم مانند دهه بیست سالگی، انجام شود می‌تواند به تنهایی به عنوان یک روش درمانی و جوانسازی مورد استفاده قرار می‌گیرد. ولی بعد از دهه بیست سالگی به دلیل اینکه مشکلات پوست و مو، شدید‌تر می‌شود از مزوتراپی به عنوان یک درمان مکمل استفاده می‌شود. مزوتراپی به همراه تزریق بوتاکس، تزریق فیلر، عمل‌های پیوند مو و غیره انجام می‌شود.

تفاوت مزوتراپی و لیفت پوست

در لیفت صورت که جراحی جوانسازی است، بیهوشی عمومی انجام می‌شود و دوره نقاهت طولانی است و نیاز به بستری شدن دارد همچنین در این روش، جای برش جراحی در کنار صورت یا گردن دیده می‌شود همچنین در این روش، امکان بازگشت چین و چروک و افتادگی وجود دارد و تنها یک بار می‌توان از لیفت صورت استفاده کرد. در حالیکه در مزوتراپی هیچ عوارض و علائمی وجود ندارد و این روش را می توان بار‌ها انجام داد. برای انجام انواع مزوتراپی، نیاز به هیچگونه بیهوشی نیست و درد هم ندارد.

محدودیت در مزوتراپی

همان طور که گفتیم، مزوتراپی یک روش تقریبا تهاجمی می‌باشد. با اینکه این روش تقریبا هیچ عوارضی ندارد، محدویت‌هایی برای بعضی افراد دارد:
- افرادیکه دیابت دارند.
- خانم‌هایی که باردار هستند.
- بیماران مبتلا به سرطان.
- افراد دارای سابقه سکته قلبی.
- افرادی که بیماری‌های مربوز به پلاکت خون و لخته شدن آن دارند.
- همچنین در خانم‌هایی که در دوره پریود هستند، مزوتراپی انجام نمی‌شود چون امکان خون مردگی در محل مزوتراپی وجود دارد پس اگر به کلینیک مراجعه کردید حتما به پزشک اطلاع دهید که در دوره ماهیانه هستید یا خیر.
این گروه‌هایی که نام بردیم، نباید از روش مزوتراپی برای هیچکدام از ناحیه‌ها استفاده کنند ولی غیر از این افراد استفاده از روش مزوتراپی برای همه، بدون مشکل است.