اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

تزریق ژل اصفهان

تزریق ژل یکی از روش های جوانسازی پوست، از بین بردن چین چروک و حجم دهی به قسمت های مختلف صورت است که این روز ها در اصفهان طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است و همین موضوع باعث شده که کلینیک های زیبایی و سالن های آرایشی و...  وارد عرصه تزریق ژل شوند از طرفی از آنجا که تزریق ژل یک عمل پزشکی است شما باید برای تزریق ژل به یک پزشک که دارای مجوز های مربوط به این کار است مراجعه کنید، به این صورت شما به صورت تضمینی به سمت نتیجه دلخواه خود می روید. ولی سوالی که در این قسمت پیش می آید این است که چطور یک کلینیک تخصصی و مناسب برای تزریق ژل یا فیلر پیدا کنیم؟ پاسخ سوال شما ساده است، ما در ادامه می خواهیم که یکی از بهترین مراکز تزریق ژل را به شما معرفی کنیم که از خدمات محبوب آن تزریق ژل زیر چشم در اصفهان می باشد، پس با ما همراه باشید.

 تزریق ژل اصفهان

بهترین مرکز تزریق ژل اصفهان کجاست؟

برای تشخیص دادن بهترین مرکز تزریق ژل شما باید نکاتی که باعث می شوند که تزریق ژل با بهترین کیفیت انجام شود و نتایج خوبی داشته باشد مثل سن مناسب برای تزریق ژل و مواردی از این دست را بشناسید و با استفاده از این  فاکتور ها پزشک مناسب یا کلینیک پوست حرفه ای را انتخاب کنید. به همین دلیل در ادامه این مطلب از کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد، مواردی که برای انتخاب یک مرکز تزریق ژل باید در نظر داشته باشیم را بررسی می کنیم.

تزریق ژل در اصفهان

تزریق ژل از خدمات بسیار متعارف کلینیک های زیبایی است. اما یکی از مهم ترین عواملی که روی نتیجه تزریق ژل تاثیر بسیار زیادی دارد و شما را از عوارض منفی تزریق ژل دور می کند، استفاده از مایع ژل یا فیلر مرغوب و استاندارد است. در نظر داشته باشید که اگر شما به بهترین پزشک تزریق ژل در اصفهان مراجعه کنید و با استفاده از بهترین تجهیزات در بهترین کلینیک تزریق را انجام دهید، ولی از ژل یا فیلر نامرغوب استفاده کنید، عوارض وحشتناکی در انتظار شماست. دکتر مرجان حداد به عنوان یکی از بهترین پزشکان در مرکز تزریق ژل اصفهان بر این باور است که زیبایی حق شماست، به همین دلیل استفاده از بهترین مارک برای تزریق ژل استفاده می کند. نکته ای که در این قسمت باید در نظر داشته باشید بهداشتی بودن تجهیزاتی است که برای تزریق ژل استفاده می شود، یکی از اصولی که برای ما در مرکز تزریق ژل اصفهان بسیار اهمیت دارد استفاده از سرنگ تزریق یک بار مصرف و کاملا بهداشتی است.

تزریق ژل در اصفهان 

مهارت پزشک تزریق ژل یا فیلر  

اگر تزریق ژل کار ساده ای بود همه انجام می دادند، ولی باید بدانید که تزریق ژل نیاز به تخصص و مهارت بالایی دارد. شاید بپرسید چطور می توان از مهارت یک متخصص تزریق ژل با خبر شد؟ خب پاسخ این سوال کاملا واضح است: "از آن جایی که تزریق ژل یک عمل پزشکی است شما می توانید مدارک و مجوز های پزشک خود را بررسی کنید". دکتر مرجان حداد ب عنوان بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان خدمات تزریق ژل را در کلینیک خود به صورت تخصصی ارائه می دهد.

دکتر تزریق ژل در اصفهان

اگر بهترین متخصص تزریق ژل در اصفهان، مورد جستجوی شما است ما دکتر مرجان حداد را به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم زیرا علاوه بر مدارک و تخصص تزریق ژل موارد دیگری نیز حائز اهمیت است. مدرک پزشکی تا حد مشخصی مهارت فرد مورد نظر شما را نشان می دهد و مورد بعدی که روی مهارت فرد تزریق کننده ژل یا فیلر، تاثیر بسیار زیادی دارد، تجربه او در این  زمینه است. دکتر مرجان حداد در مرکز تزریق ژل اصفهان دارای تجربه و تخصص بسیار بالا در خصوص تزریق ژل یا فیلر است و همچنین از نظر آکادمیک به عنوان یکی از بهترین پزشکان با سطح علمی بالا در اصفهان فعالیت دارد.

 دکتر تزریق ژل در اصفهان

عوارض تزریق فیلر یا ژل

عوارض تزریق ژل یا فیلر ارتباط زیادی با موارد بالا یعنی: "کیفیت ژل تزریقی، بهداشتی بودن تجهیزات، مهارت و تجربه تزریق ژل" دارد و رعایت نکاتی که در این خصوص گفتیم، می تواند شما را از عوارض تزریق ژل تا حد قابل توجهی دور کند. اما یکی دیگر از مواردی که عوارض تزریق ژل را کاهش می دهد و شما را به  نتیجه دلخواهتان نزدیک می کند، انجام مراقبت ها و نکاتی است کهپس از تزریق برای شما توضیح داده می شود. در مرکز تزریق ژل اصفهان مراقبت های بعد از تزریق ژل را پس از تزریق برای شما بطور کامل شرح می دهند و این که بعد از تزریق ژل چه نکاتی را باید رعایت کرد را به شما گوشزد خواهند نمود. نکته آخر در مورد عوارض تزریق ژل این است که گاهی اوقات افرادی به تزریقات پوستی حساسیت نشان می دهند و به  طور کلی فاقد شرایط تزریق می باشند که در چنین حالتی پزشک شما باید این موضوع را به  سرعت تشخیص داده و شما را از خطرات این کار آگاه کند.
تزریق ژل در اصفهان

نمونه کار های موفق کلینیک تزریق ژل یا فیلر

مشاهده نمونه کار برای انجام هر کاری یک راه مطمئن برای آگاهی از کیفیت آن است. این موضوع در مورد تزریق ژل نیز صادق و بسیار مهم است. زمانی که یک پزشک کار خود را درست انجام داده باشد و از مارک های خوبی برای تزریق ژل استفاده کند به نتیجه خوبی خواهد رسید و شما می توانید با مشاهده نتایج کار تزریق ژل یک پزشک، با اطمینان بیشتری برای تزریق ژل اقدام کنید. در ضمن شما می توانید با مشاهده نمونه کار های پزشک مورد نظر خود، از سلیقه او با خبر شوید، چرا که یکی از موارد بسیار مهم در زمینه عمل هایی که به زیبایی مربوط می شود، سلیقه پزشک مورد نظر و حس زیبایی شناسی او است.

نمونه کار تزریق ژل

بهترین دکتر تزریق ژل در اصفهان

تزریق ژل در اصفهان یکی دیگر از خدمات زیبایی است که در کلینیک دکتر حداد توسط پزشک انجام می گیرد. اگر شما بهترین متخصص تزریق ژل در اصفهان را جستجو می کنید ما با قطعیت تمام خانم دکتر مرجان حداد را به شما پیشنهاد می کنیم. ما در مرکز تزریق ژل اصفهان با مدیریت دکتر مرجان حدادی بسیار خرسندیم که توانسته ایم در زمینه زیبایی نمونه کار های متنوع و با کیفیتی ارائه داده و به شما و هزارن نفر دیگر کمک کنیم که زیباتر به نظر برسید و احساس بهتری نسبت به خود و چهره تان داشته باشید.کلینیک دکتر مرجان حداد، بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان در ارائه خدمات مرتبط با تزریق ژل می باشد.

شما می توانید برای اطلاعات بیشتر در این خصوص و استفاده از مشاوره رایگان با شماره های 03136281305 یا  09026553928 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  
#10 ادمین 1400-03-09 10:20
به نقل از عارفه شفیعی:
سلام وقت بخیر میزان ژل برای تزریق به لب را خودمون میتونیم تعیین کنیم؟

سلام دوست عزیز. معمولا با توجه به سلیقه فرد و با نظر پزشک میزان ژل برای تزریق به لب تعیین می شود و پس از رسیدن به توافق عمل تزریق انجام می شود.
نقل قول کردن
#9 ادمین 1400-03-09 10:18
به نقل از سودابه کارآموز:
وقت بخیر، من تزریق ژل داشتم دیروز الان یکطرف صورتم ورم کرده. خیلی می ترسم الان باید چکار کنم؟

سلام دوست عزیز، در برخی موارد پس از تزریق ژل، تورم در ناحیه تزریق دیده شده است که این موارد طبیعی است و پس از پند هفته تورم کاملا از بین خواهد رفت. با اینحال برای اطمینان بیشتر می توانید در این زمینه با پزشک خود مشورت نمایید.
نقل قول کردن
#8 ادمین 1400-03-09 10:15
به نقل از سارا عارف:
سلام روز خوش. من دنبال یک کلینیک خوب و مطمئن برای تزریق ژل در اصفهان هستم. میشه لطفا بهم یه جای خوب را معرفی کنید. ممنونم

سلام دوست عزیز، شما می توانید برای تزریق ژل با خیالی آسوده از کیفیت انجام کار به کلینیک دکتر مرجان حداد مراجعه نمایید.
نقل قول کردن
#7 ادمین 1400-03-09 10:14
به نقل از بهاره:
سلام روز بخیر من یک ماه پیش تزریق ژل انجام دادم آیا امکان تخلیه ژل الان وجود دارد؟

سلام دوست عزیز، در صورت تزریق ژل های هیالورونیک اسید می توانید با صلاحدید پزشک با تزریق آنزیم اثرات ژل را از بین ببرید.
نقل قول کردن
#6 ادمین 1400-03-09 10:11
به نقل از آرش فرامرزی:
سلام برای تزریق ژل سیگار کشیدن مشکلی ایجاد می کنه؟

سلام دوست عزیز ، بهتر است تا یک هفته پس از تزریق ژل از استعمال سیگار و دخانیات خودداری کنید اما پس از آن مانعی برای این کار نیست . ولی در نظر داشته باشید که استعمال دخانیات بر ماندگاری اثرات ژل تاثیر منفی دارد.
نقل قول کردن
#5 آرش فرامرزی 1400-03-09 10:08
سلام برای تزریق ژل سیگار کشیدن مشکلی ایجاد می کنه؟
نقل قول کردن
#4 عارفه شفیعی 1400-03-09 10:02
سلام وقت بخیر میزان ژل برای تزریق به لب را خودمون میتونیم تعیین کنیم؟
نقل قول کردن
#3 سودابه کارآموز 1400-03-09 09:59
وقت بخیر، من تزریق ژل داشتم دیروز الان یکطرف صورتم ورم کرده. خیلی می ترسم الان باید چکار کنم؟
نقل قول کردن
#2 سارا عارف 1400-03-09 09:56
سلام روز خوش. من دنبال یک کلینیک خوب و مطمئن برای تزریق ژل در اصفهان هستم. میشه لطفا بهم یه جای خوب را معرفی کنید. ممنونم
نقل قول کردن
#1 بهاره 1400-03-09 09:54
سلام روز بخیر من یک ماه پیش تزریق ژل انجام دادم آیا امکان تخلیه ژل الان وجود دارد؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق ژل

تزریق ژل چقدر ماندگاری دارد؟
میزان ماندگاری ژل تزریق شده به نوع و برند ژل و همچنین مراقبت های فرد بستگی دارد و معمولا بین 6 تا 24 ماه ماندگاری خواهد داشت.
تزریق ژل عوارض جانبی دارد؟
تزریق ژل از جمله اعمال زیبایی است که عوارض جانبی خاصی ندارد و از روش های امن در زمینه زیبایی به حساب می آید. البته کیفیت نهایی انجام کار کاملا وابسته به تخصص و مهارت پزشک و نوع ژل مصرفی دارد.
چه مدت پس از تزریق ژل نتیجه آن معلوم می شود و عوارض تزریق چه زمانی از بین می رود؟
نتیجه تزریق ژل بعد از تزریق کاملا مشهود است. البته در مورد عوارض تزریق می توان گفت در ابتدا ممکن است در محل تزریق کمی تورم وجود داشته باشد که پس از گذشت یک هفته تورم از بین رفته و نتیجه کار مشخص خواهد شد.
در صورت پشیمانی از تزریق ژل چه کاری می توان انجام داد؟
اثر تزریق ژل دائمی نیست و در صورتی که از ژل های هیالورونیک اسید استفاده شود با تزریق آنزیم هیالورونیداز در مدت نهایتا 15 روز اثرات آن از بین خواهد رفت. البته برای استفاده از این آنزیم در مواردی منع مصرف وجود دارد که قبل از تزریق باید حتما با پزشک متخصص مشورت شود.
در کلینیک دکتر مرجان حداد خدمات مشاوره تزریق ژل هم ارائه می شود؟
بله. از خدمات ارائه شده در کلینیک دکتر مرجان حداد ارائه خدمات مشاوره به افراد قبل از تزریق ژل می باشد.