اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد بیکینی

لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

همیشه احساس شادابی و تمیزی کنید

لیزر موهای زائد بیکینی

هیچ حسی بهتر از بیرون آمدن از حمام بعد از اصلاح و تجربه بدنی نرم و لطیف و بدون مو نیست. تصور کنید که هر روز این احساس را تجربه کنید، حتی مواقعی که زمان کافی ندارید و تنها ۵ دقیقه برای دوش گرفتن فرصت دارید. با لیزر موهای زائد بدن به روش برزیلی، همیشه میتوانید با کمترین تلاش پوستی صاف و تمیز داشته باشید.

روزهایی که به طور تصادفی قسمت‌های حساس بدن طی اصلاح زخم میشد، گذشته است. در عوض، شما پوستی نرم و لطیف حتی در قسمتهای سخت بدن که به راحتی قابل دسترسی نیستند خواهید داشت. دیگر نیازی به تحمل موهای زیرپوستی و زائد نیست. به طوری که گویی هرگز در آنجا مویی وجود نداشته است.

مزایای لیزر موهای زائد بیکینی

علاوه بر احساس شادابی و پاکیزگی که هر روز می‌توانید از آن لذت ببرید، این روش چند مزیت دیگر نیز دارد. شما می‌توانید بدون نگرانی در مورد آخرین باری که اصلاح کرده اید با خیالی آسوده، هر نوع لباس شنا و لباس زیری که دوست دارید بپوشید. با اعتماد به نفس آخرین مدها را بپوشید و از شر موهای زائد خلاص شوید.

دیگر فواید لیزر برزیلی:

  • پوستی بی عیب و نقص را تجربه می‌کنید.
  • در آخرین مدل های بیکینی و لباس زیرعالی به نظر می‌رسید.
  • احساس شادابی، تمیزی و اعتماد به نفس بیشتری می‌کنید.

قیمت لیزر بیکینی

بسیاری از افرادی که درخواست لیزر بیکینی دارند. هزینه لیزر بیکینی یکی از سوالات اساسی بیشتر مخاطبان و مراجعه کنندگان به  کلینیک لیزر بیکینی اصفهان می باشد.

با کلینیک تخصصی دکتر مرجان حداد همراه باشید؛ ما به شما بهترین راه خلاصی از موهای زائد نواحی بدن را پیشنهاد خواهیم کرد. کلیه هزینه های  لیزر بیکینی در این مرکز  در همان جلسه دریافت می شود. و هزینه ای برای جلسات پیش رو دریافت نمی شود. قیمت لیزر بیکینی اصفهان در کلینیک تخصصی دکتر حداد با توجه به تعداد جلسات، زمان هر جلسه ، نواحی لیزر، نوع پوست و تراکم مو در این نواحی بستگی دارد. بنابراین نمی توان به طور قطع زینه لیزر بیکینی را اعلام نمود. جهت اطلاع از قیمت لیزر بیکینی با ما تماس بگیرید. 

 لیزر بیکینی اصفهان

کلیینیک زیبایی دکتر مرجان حداد، معتبرترین  مرکز لیزر موهای زائد بیکینی در اصفهان به شمار می آید. این کلینیک با استفاده از بروز ترین تجهیزات کلیه خدمات در حوزه  لیزر موهای زائد را به صورت کاملا تخصصی در اصفهان ارائه می دهد.

چه کسانی برای لیزر موهای زائد بیکینی مناسب هستند؟

سالها پیش از بین بردن مو در ناحیه بیکینی ننگ به حساب می‌آمد، اما این تفکرات دیگر از بین رفته است. زیبایی گرایی دلیل اصلی انتخاب لیزر برزیلی است، اما اغلب افراد به دلیل بهداشت فردی این روش را انتخاب می کنند. افراد در تمام سنین، مشاغل، با هر شیوه زندگی و وضعیت تأهل برای داشتن بدنی صاف و زیبا لیزر را انتخاب می کنند.

زنان تنها کسانی نیستند که هر روز از احساس شادابی و تمیزی لذت می برند. بعضی از مردان نیز لیزر موهای زائد را به دلیل اثر بخشی و نتایج طولانی مدت برای حذف موهای شکم خود انتخاب می‌کنند. لیزر در میان مردان محبوب‌تر شده و به یک تکنیک عادی و روتین برای از بین بردن موهای زائد تبدیل شده است.

لیزر موهای زائد بیکینی به سبک برزیلی چیست؟

استفاده از وکس و اپیلاسیون را فراموش کرده و به لیزر فکر کنید. اگر در فکر

لیزر ناحیه بیکینی

خود هستید برای یک راه حل دائمی لیزر برزیلی را انتخاب کنید. این روش طی سال‌های اخیر، یکی از محبوبترین روش‌های حذف موهای زائد بوده است.

از ۴۰۰۰ سال قبل از میلاد مسیح، از بین بردن موهای زائد بدن از جمله ناحیه تناسلی در بین زنان مرسوم بوده است. با رواج پیدا کردن لباس شنا، از بین بردن موهای زائد در بین زنان غربی، شایع تر شد. در طی این سالها، تغییر در سبک لباس‌های زیر از عوامل مشوق حذف موهای زائد بود. در دهه‌های گذشته، تمایل بیشتر به از بین بردن مو باعث شد که لیزر برزیلی انتخاب رایج زنان در همه جای دنیا باشد. لیزر موهای زائد به روش برزیلی یک روش دائمی برای حذف موهای زائد در ناحیه بیکینی است.

خدمات تخصصی  لیزر موهای بیکینی اصفهان  را  در معتبرترین مرکز لیزر موهای زائد اصفهان  (کلینیک زیبایی دکتر مرجان حداد) تجربه نمایید. جهت لیزر موهای زائد در اصفهان با شماره 09026553928 تماس حاصل فرمایید.

چرا لیزر موهای زائد بیکینی ؟

هنگامی که مو از بین رفت، به نظر می رسد که هرگز مویی در این ناحیه رشد نکرده است. از آنجا که بسیاری از زنان دوست ندارند نگران جوش و موهای زیرپوستی در ناحیه بیکینی باشند و تنها دوست دارند همیشه احساس پاکیزگی و تمیزی کنند، این روش لیزر به محبوب ترین روش رفع موهای زائد تبدیل شده است. دلیل افزایش محبوبیت لیزر برزیلی این است که دیگر نیاز نیست هر روز صبح وقت خود را هدر دهید یا برای راه حل های موقتی مثل وکس کردن دائماً هزینه پرداخت کنید.

انواع لیزر موهای زائد بیکینی

در حالی که لیزر برزیلی انواع مختلفی دارد و تقریباً تمام موهای ناحیه بیکینی را از بین میبرد، لیزر برزیلی کامل، هیچ مویی باقی نمی گذارد. این کاملاً به نظر شما بستگی دارد  که تعیین کنید مو به صورت خطی، مثلثی و …. باقی بماند یا کلاً هیچ مویی باقی نماند.

در ادامه چند روش محبوب آمده است:

بیکینی کامل:

تمام موهای ناحیه از بین می رود.

بیکینی با نوار:

همه موها از بین میرود اما یک خط مویی باقی می ماند.

بیکینی با مثلث:

تمام موهای ناحیه از بین می رود و یک مثلث مو باقی می ماند.

بیکینی با طرح سفارشی:

تمام مو حذف می شود و تنها طرح شما باقی می ماند.

لیزر بیکینی و نازائی

این مشکل در بین بانوان مختلف دیده می شود و به نوعی سبب تردید آنها شده است. گاهی نیز دیده می شود که فرد دو الی سه جلسه پس از مراجعه دچار سردرگمی شده و این امر را در نیمه راه رها می نماید. لطفاً دید علمی و پزشکی داشته باشید! دقت نمایید که لیزر موهای زاید بیکینی ماهیت نوری دارد، اشعه ساطع شده از آن به نوعی هیچ شتابی نداشته و در نتیجه تنها در لایه ای نازک از پوست تأثیر می گذارد.

اگر باردار هستید ریسک نکنید اما اگر قبل و یا پس از بارداری می خواهید به سراغ لیزر بیکینی بروید هیچ خطری شما را تهدید نمی نماید. از طرفی دستگاه مورد استفاده توسط تیم های درمانی ما با نام الکسانداریت آمریکایی با مجوز رسمی هیچ گونه گزارشی از وجود بیماری و یا ناباروری در خصوص استفاده از لیزر موهای زاید بیکینی گزارش ننموده است.

بهترین زمان برای لیزر بیکینی

عده ای معتقدند که تابستان زمان مناسب برای لیزر بیکینی نمی باشد. دقت نمایید که این ادعا در صورتی قابل قبول است که به نوعی دیگر عنوان شود. در واقع در فصل تابستان به دلیل تعرق بیش از حد احتمال سوختن پوست در وضعیت عادی نیز وجود دارد و لیزر بیکینی ممکن است کمی این سوخت را بیشتر نماید. اما این باور که در تابستان لیزر موهای زاید سبب نازک شدن پوست می شود به کل رد شده است. به طور کلی فصلی برای انجام لیزر بیکینی تعیین نشده است و همه زمان ها برای این اقدام می تواند مناسب باشد. لیزر موهای زاید بیکینی سبب می شود که با آرامش خاطر بیشتری به زندگی ادامه دهید.

نوشتن دیدگاه