اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

قبل و بعد از بوتاکس

همیشه گفته ایم که برای انجام عمل هایی که برای زیبایی انجام می دهید باید بسیار مراقب باشید و موارد بسیار زیادی را در نظر بگیرید تا به نتایج  دلخواه خود دست یدا کنید. یکی از عمل های زیبایی بدون جراحت که این  روز ها مشکلات زیبایی افراد بسیار زیادی را بر طرف کرده است بوتاکس است که در این  روش با تزریق بوتاکس چروک ها را از بین می برند، که برای چروک های اطراف چشم مانند خطوط پنجه کلاغی و افتادگی پلک و چروک های پایین  چشم می توانید از بوتاکس استفاده کنید. همچنین برای برطرف کردن کم حجم  بودن لب ها، از بین  بردن خطر لب خند، چروک های پیشانی و متقارن سازی ابرو از آن استفاده می کنند.

چطور پزشک زیبایی مناسب تزریق بوتاکس پیدا کنم؟

دکتر مرجان حداد به عنوان بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان عقیده دارد که پیدا کردن یک دکتر مناسب برای تزریق بوتاکس  اولین  کاری که باید بکنید این است که نمونه کار های بوتاکس انجام  شده توسط او را ببینید. چرا که نمونه کارها و بررسی قبل و بعد تزریق بوتاکس به شما این امکان  را می دهد که با اطمینان  خاطری به  سمت پزشک مورد نظر خود بروید.
از طرف دیگر نمونه کار ها و نتایج بوتاکس به  شما موارد  بسیار مهم و اساسی در بوتاکس را نشان می دهد:

  • مهارت دکتر در تزریق بوتاکس
  • کیفیت بوتاکس تزریق شده و به  طور کلی بوتاکسی که توسط او استفاده می شود.
  • حس زیبایی شناسی و سلیقه دکتر (بعد از دو مورد اول، این  یکی از مهم ترین مورد هاست، چرا که زیبایی شما بازیچه دست بقیه  نیست.)

یکی از مواردی که در مسیر انتخاب دکتر مناسب برای تزریق بوتاکس به شما کمک می کند، داشتن آگاهی لازم و مناسب در مورد بوتاکس است، به همین دلیل پیشنهاد کلینیک دکتر مرجان حداد مطالعه و کسب آگاهی لازم  در این  خصوص است و برای کسب این  آگاهی و اطلاعات می توانید مطالب زیر را مطالعه کنید:

عوارض تزریق بوتاکس چیست؟
بوتاکس صورت مردان
بوتاکس صورت؛ نکاتی که قبل از تزریق بوتاکس به صورت باید بدانید.
بهترین مارک های بوتاکس چیست
چرا خوابیدن بعد از بوتاکس مضر است؟

در ادامه تصاویر قبل و بعد تزریق بوتاکس توسط دکتر مرجان حداد در اصفهان را برای شما قرار می دهیم  تا بتوانید انتخابی عاقلانه و هوشمندانه  داشته باشید.

تصویر زیر به شما تاثیر بوتاکس را بر روی فرم  صورت و به  خصوص پایین  صورت نشان می دهد و همچنین می بینید که لب ها بعد از تزریق بوتاکس چقدر زیبا تر و پر تر به نظر می رسند.

بوتاکس لب

تصویر زیر یه نمونه کار دیگر مربوط به تزریق بوتاکس برای پر کردن لب است. همتنطور که می بینید زیبایی لب های فردی که در تصویر زیر بوتاکس کرده است دو چندان شده است!

تزریق بوتاکس لب

در تصویر زیر یک نمونه تزریق بوتاکس برای بر طرف سازی چروک های اطراف دهان و خط لبخند را می بینید که با مقایسه تصویر قبل و بعد بوتاکس کاملا مشاهده می کنید که این چروک ها کاملا از بین  رفته است.

تزریق بوتاکس صورت

تصویر زیر هم مانند عکس قبلی روند از بین  رفتن چین و چروک بعد از تزریق بوتاکس را به شما نمایش می دهد.

بوتاکس اطراف دهان

در صورتی که اطلاعات بیشتری نیاز دارید یا سوالی برای شما بی جواب مانده است می توانید به صورت رایگان  سوالات خود را با مشاوران ما در میان  بگذارید.  03136281305 یا 09026553928

نوشتن دیدگاه