اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر الکساندرایت اصفهان

گستردگی انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و کارایی آن ها بسیاری از مراجعان را دچار سردرگمی می کند. این افراد دائما به دنبال این هستند که بهترین دستگاه لیزر موهای زائد را پیدا کنند. دستگاه های مختلفی برای لیزر موهای زائد وجود دارد که هر کدام برای نوعی از پوست ها و موها مناسب ترند و طرفداران خود را دارند. لیزر الکساندرایت یکی از معروف ترین دستگاه های لیزر است که این روزها در همه کلینیک های زیبایی می توان آن را یافت. کلینیک زیبایی دکتر حداد یکی از معتبرترین مراکز لیزر موهای زائد اصفهان است که این عمل را با دستگاه لیزر الکساندرایت انجام می دهد. با ما در این مقاله همراه باشید تا به بررسی این دستگاه بپردازیم.

لیزر الکساندرایت

دستگاه لیزر الکساندرایت، دستگاهی است که برای تولید طول موج ۷۵۵ نانومتر از سنگ جواهری بنام الکسا استفاده می کند. جواهر الکسا بعد از تحریک شدن توسط منبع انرژی قوی، از خود اشعه لیزر سبز رنگی به طول موج ۷۵۵ نانومتر تولید می کیند. این طول موج بهترین و موثرترین طول موج برای رفع موهای زائد است ولی هر دستگاهی توانایی تولید دقیق این طول موج را ندارد. در نتیجه هر چه جواهر بیشتری در این دستگاه استفاده شده باشد، طول موج تولید شده دقیق تر، اثر دستگاه لیزر بیشتر و قیمت دستگاه گران تر است واین تفاوت اصلی بین انواع دستگاه های لیزر الکساندرایت موجود در درنیا است.
کارخانه کندلا واقع در امریکا تنها شرکتی است که از مرغوب ترین نوع جواهر الکسا استفاده می کند و طی آزمایش هایی که توسط مرکز غذا و داروی امریکا (FDA) انجام شده، این کیفیت بالا تضمین و تایید شده است به همین دلیل است که دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا جزء موثرترین و برترین دستگاه های لیزر رفع موهای زائد دنیا قرار گرفته است.

لیزر الکساندرایت اصفهان

لیزر الکساندرایت کندلا در اصفهان

هنگامی که شات انرژی تولید شده توسط دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا به سمت پوست تابیده می شود توسط پوست و مو جذب می شود چون میزان تراکم رنگدانه های تیره در مو چندین برابر رنگدانه های موجود در پوست است، میزان گرما جذب شده توسط مو بسیار زیاد تر از پوست است. همین مورد باعث گرم شدن شدید فو لیکول و ریشه مو می شود و به این ترتیب موی زائد از بین می رود.

اما گرم شدن پوست به خاطر جذب انرژی توسط رنگدانه های موجود در لایه های پوست هم اتفاق می افتد. در نتیجه هر چه پوست تیره تر باشد میزان جذب انرژی و گرم شدن بیشتری در آن وجود دارد. و چون در همین لایه های پوست پایانه های رشته عصبی وجود دارند، مراجع احساس درد می کند. هرچه میزان گرمای تولید شده بیشر باشد، درد هم بیشتر خواهد بود. 

نکته مهم اینجاست که اگر انرژی لازم به سطح پوست تابانده نشود، باعث سوختن کامل فولیکول مو نمی شود و اگر انرژی لازم و کامل برای سوختن فولیکول مو تابیده بشود ولی توسط پوست هم جذب و باعث گرم شدن آن شود، هم میزان درد بالا می رود و هم احتمال سوختگی با لیزر الکساندرایت وجود دارد. پس راه حل چیست؟

استفاده از سیستم های سرما ساز یا COOLING جهت خنک کردن پوست.

۳ مدل سیستم سرما ساز برای خنک کردن پوست هنگام لیزر وجود دارد:

  • مدل اول: حالت تماسی است که مثل دستگاه هایی عمل می کند که قبل از انجام لیزر با آن ها ابتدا باید روی بدن را ژل مالید. نوک این دستگاه مجهز به خنک است و همزمان با حرکت و تماس روی پوست، باعث سرد و خنک شدن پوست می شود.
  • مدل دوم:  بصورت جریان هوای سرد است که در این حالت یک سیستم سرما ساز (چیزی شبیه کولر گازی قدرتمند) هوای سرد را تولید می کند و آن را بصورت مداوم توسط یک لوله در کنار هندپیس به سطح پوست می دمد.
  • مدل سوم:  سیستم فوق پیشرفته و انحصاری DCD است که در دنیا فقط و فقط مخصوص دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا است و بصورت یک سیستم پیشرفته ثبت اختراع شده است. در این سیستم گاز سرد بصورت لحظه ای قبل از تابیدن نور لیزر به پوست پاشیده می شود.

برای درک بهتر این سیستم یک مثال می زنیم:

زمانی که به نواحی مختلف پوست بدنتان اسپری های ضد عرق می زنید، در یک لحظه بسیار کوتاه باعث ایجاد یک شوک سرمایی بسیار قوی و شدید می شوید. این شوک گذرا و کوتاه باعث می شود تا پوست شما ناگهان کرخت و کاملا بی حس شود. دقیقا در دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا همین اتفاق می افتد یعنی چند میلی ثانیه قبل از شات زدن، اسپری گاز خنک کننده روی پوست باعث بی حسی کامل و موقت پوست می شود و هنگامی که نور لیزر به پوست برخورد می کند، دردی احساس نمی شود. شما عزیزان می توانید برای انجام لیزر درمانی با استفاده از لیزر الکساندرایت کندلا به کلینیک دکتر مرجان حداد، بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان مراجعه نمایید.

بهترین مرکز لیزر الکساندرایت در اصفهان

برای پیدا کردن بهترین مرکز لیزر الکساندرایت اصفهان باید به این نکته توجه کنید که دستگاه های لیزر الکساندرایت توسط کشورهای مختلف و با کیفیت های متفاوتی تولید می شوند. بهترین مرکز آن مرکزی است که این دستگاه ها را از برندهای معتبر و باکیفیتی تهیه کرده باشد که میزان سوختگی های پوستی و درد را در مراجعان به صفر برساند. از طرف دیگر یک کلینیک خوب و معتبر بدون نظارت و تجویز پزشک متخصص دستگاهی را برای مراجعی استفاده نمی کند. کلینیک دکتر مرجان حداد مجهز به دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا، جدیدترین و معتبرترین نوع لیزر الکساندرایت است که رفع موهای زائد را با پیشرفته ترین امکانات ممکن و با کمترین میزان درد برای شما به ارمغان می آورد. کلینیک دکتر حداد از بهترین مراکز لیزر الکساندرایت اصفهان برای انجام لیزر موهای صورت و سایر قسمت های بدن می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر و رزرو نوبت با کلینیک در تماس باشید.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول لیزر الکساندرایت

آیا لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت درد دارد؟
لیزردرمانی روشی است که درد در آن اجتناب ناپذیر است. این درد بسته به میزان آستانه تحمل شما می تواند کم یا زیاد باشد. با این حال دستگاه های پیشرفته ای مانند الکساندرایت و مخصوصا الکساندرایت کندلا به دلیل مجهز بودن به سیستم های خنک کننده قوی، درد را تا حد بسیار زیادی کاهش می دهند.
آیا لیزر الکساندرایت برای همه پوست ها مناسب است؟
این دستگاه به دلیل قدرت و طول موج خاص لیزرش بیشتر برای پوست هایی با رنگ روشن توصیه می شود. به همین دلیل اگر پوست تیره ای دارید و به دنبال لیزر موهای زائد هستید، حتما پیش از انتخاب دستگاه با پزشک متخصص مشورت کنید تا بهترین دستگاه را به شما پیشنهاد کند
آیا دستگاه الکساندرایت همیشه ایجاد سوختگی می کند؟
خیر. این دستگاه یکی از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه هاست که اگر توسط پزشک و با توصیه او مورد استفاده قرار بگیرد، احتمال بروز سوخگی در آن بسیار کم است. پزشک متخصص شما می تواند از این دستگاه حتی برای پوست های گندم‌گون و سبزه هم استفاده کند، بی آن که مشکلی برای پوست مراجع به وجود بیاید.
آیا دستگاه لیزر الکساندرایت کندلا در کلینیک دکتر حداد اصفهان موجود است؟
بله. کلینیک تخصصی زیبایی دکتر حداد مجهز به به روزترین انواع دستگاه ها و تجهیزات پوستی و مراقبتی است. لیزر الکساندرایت کندلا هم یکی از این تجهیزات است که با تجویز پزشک و تحت نظارت ایشان برای مراجعان محترم استفاده می شود.
فاصله بین جلسات لیزردرمانی با دستگاه الکساندرایت چقدر است؟
بین هر دو جلسه درمانی به طور میانگین باید ۴ الی ۶ هفته فاصله باشد تا لیزر بیشترین تاثیر را داشته باشد.