اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

RF فرکشنال اصفهان

در گذشته، افتادگی پوست صورت تنها با جراحی‌های لیفت صورت درمان و برطرف می‌شد. در طی این روش، پزشک با ایجاد برش‌هایی در صورت بیمار، پوست اضافی را برداشته و در نهایت پوست را کاملا کشیده و سفت می‌کند. کاملا واضح است که این روش‌ها بسیار پرهزینه بوده و علاوه ‌بر دوره بهبود طولانی با درد شدید نیز توام هستند.

آر اف فرکشنال

آر اف فرکشنال در این مقاله به معرفی روش سالم، راحت و کم‌هزینه رادیوفرکوئنسی می‌پردازیم که می‌تواند جایگزین مناسبی برای جراحی لیفت صورت باشد. تکنولوژی آر‌اف فرکشنال که در زمینه درمان صورت بیشتر مورد استفاده است، می‌تواند در زمینه‌های مختلف نیز بکار رود. دکتر مرجان حداد یکی از حاذق ترین پزشک در زمینه RF فرکشنال اصفهان است اطلاعات  خود را در این  مورد با ما به  اشتراک  میگذارد، پس با ما همراه باشید.

مراحل RF فرکشنال در جوانسازی پوست

فرآیند جوانسازی پوست باید با اعمال تاثیراتی بر روی لایه ی میانی پوست ( درم ) ایجاد شود زیرا درم با رشته های کلاژن و الاستین خود که در اثر عوامل مختلف آسیب می بینند ،مسئول استحکام و قوام پوست می باشد . از جمله روش های نوین و بسیار تاثیرگذار در جوانسازی پوست ، روش RF فرکشنال می باشد که در این مقاله مراحل انجام آن در جوانسازی پوست شرح داده می شود .

با ایجاد تاثیرات مثبت بر روی درم و ایجاد قوام در آن ، افتادگی و چین و چروک لایه ی سطحی پوست (اپیدرم ) برطرف می گردد و پوست به طور موثری جوان و شاداب خواهد شد .

RF فرکشنال اصفهان از بین بردن چین چروک

دستگاه RF فرکشنال

، سوزن های بسیار ظریفی را وارد پوست درم ( لایه ی میانی ) کرده و با ایجاد گرما در این بخش موجب کلاژن سازی جدید و انقباض کلاژن های قدیمی می گردد ، با لیفتینگ بدون جراحی توسط آر اف فرکشنال ، در نهایت درمان افتادگی و چین و چروک های پوست حاصل می گردد .

از آر اف فرکشنال جهت لیفت ابرو و درمان افتادگی پلک نیز استفاده می گردد .

دستگاه RF فرکشنال

آر اف فرکشنال اصفهان

آر اف فرکشنال اصفهان یا RF فرکشنال اصفهان یکی از برجسته ترین خدمات زیبایی کلینیک دکتر حداد است که در اصفهان  مورد استقبال قرار گرفته است.  آر اف فرکشنال اصفهان معمولا به  صورت  زیر انجام  می شود.

 • در روز مراجعه جهت درمان ، باید پوست تمیز و عاری از هر گونه آرایش و مواد دیگر باشد ، مردان با صورتی اصلاح شده باید مراجعه کنند .

 • ابتدا پزشک پوست ، ناحیه ی تحت درمان را با کرم های بی حس کننده ی موضعی ، بی حس نموده و پس از نیم ساعت ، محل مورد نظر استریل می گردد ، انجام روش آر اف فرکشنال جهت جوانسازی پوست و رفع عوارض آن بسته به محل تحت درمان بین ۲۰ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد .

 • به منظور جلوگیری از انتقال هر گونه بیماری ، برای هر فرد مراجعه کننده از یک سری یا تیپ دستگاه استفاده می شود .

 • پس از اعمال روش آر اف فرکشنال ، پوست موضع تحت درمان با کمپرس سرد خنک و تسکین داده می شود .

 • کرم ترمیم بعد از کمپرس سرد نیز به بهبود التهاب کمک می کند .

 • تغییرات اعمال شده بر روی پوست پس از طی مراحل RF فرکشنال در اصفهان ، حدود ۲ الی ۳ هفته پس از جلسه ی درمان بوده و بعد از حدود ۳ ماه نیز به حداکثر می رسد .

 • تعداد جلسات درمانی آر اف فرکشنال اصفهان، با توجه به هدف درمانی و شدت عارضه پوست متفاوت خواهد بود ، ۱ الی ۳ جلسه ی با فاصله ی یک ماهه جهت لیفت پوست بسیار مناسب است .

قبل و بعد rf فرکشنال

آر‌اف فرکشنال چه کاربردهایی دارد؟

 • جوانسازی و لایه  برداری 
 • کشیدن پوست صورت و از بین  بردن چروک ها (لیفت صورت) بدون نیاز به جراحی
 • درمان شل شدگی پوست و چین  چروکهای صورت
 • از بین  بردن افتادگی و شل شدگی پوست گردن و به  طور کلی ناحیه  گردن.
 • از بین بردن همه ی ناهمواری های پوستی (مثلا جای جوش و...)
 • بهبود بخشیدن به  رنگ  و بافت  پوست به  دلیل جوانسازی پوست
 • از بین  زائده های پوستی
 • از بین بردن جای زخم
 • لیفت پوست در قسمت هایی مانند ران و بازو شکم و...
 • درمان ترک های پوستی
 • رفع لکه های قهوه ای روی دست
 • بهبود رگ های در زیر پوست صورت  نمایان هستند

قیمت هر جلسه آر اف فرکشنال

قیمت هر جلسه آر اف فرکشنال در کلینیک ها متفاوت است و بستگی زیادی به قدرت دستگاه و به روز بودن آن دارد. قیمت هر جلسه آر اف فرکشنال بسیار مناسب تر از سایر روش های زیبایی همچون جراحی های پر هزینه است. در نهایت برای اطلاع هزینه یک جلسه آر اف فرکشنال با شماره های مندرج در سایت تماس بگیرید. برای رسیدن به  نتیجه دلخواه معمولا 3 تا 5 جلسه  نیاز است.

 تعداد جلسات اصلی و کاملا اصولی در حین انجام  کار مشخص می شود، ولی دکتر مرجان حداد برای انجام  RF فرکشنال اصفهان معمولا 3 تا 5 جلسه زمان  می گذارد، در این خصوص باید به  یاد داشته  باشید که انجام  RF فرکشنال اگر به  صورت  مرحله  به  مرحله  با فاصله های زمانی 1 ماهه و حد اقل در 3 جلسه  انچام شود نتیجه  بهتری خواهد داشت. از دیگر خدمات کلینیک دکتر حداد لیزر موهای زائد اصفهان است.

هزینه آر اف فرکشنال

هزینه آر  اف فرکشنال بسته به تعداد جلسات مورد نیاز متفاوت است. به طور کلی هزینه آراف فرکشنال در مقایسه با هزینه های جراحی که در گذشته انجام می شده قابل مقایسه نیست. برای دریافت مشاوره و اطلاع از هزینه rf فرکشنال با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید. 

هزینه آر اف فرکشنال اصفهان

هزینه آر اف فرکشنال اصفهان را می توانید با تماس با شماره 03136281305 مطلع شوید. 

ما این  افتخار را داریم  که به  شما کمک کنیم که با استفاده از خدمات RF فرکشنال اصفهان و با کمترین هزینه آر اف فرکشنال اصفهان بتوانید پوستی زیبا و جوان  داشته باشید، اصلا به این  فکر نکنید که سن  شما زیاد یا کم است، مهم این است که فقط بخواهید و با ما تماس بگیرید : 03136281305  و  09026553928

نوشتن دیدگاه