اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

مزوتراپی دور چشم

مزوتراپی دور چشم از دیگر خدمات کلینیک زیبایی دکتر حداد در اصفهان است. همیشه چشم ها گویای حال درونی شما هستند، اگر کمی خسته باشید، زیر چشم ها کمی گود می‌افتد و همه به راحتی متوجه می‌شوند که شما انرژی ندارید. حالا تصور کنید که بنابر دلایلی، اطراف چشم شما کبود یا گود باشد، واقعا هر چقدر هم سعی کنید، نمی‌توانید با آرایش، این ایراد را بر طرف کنید و ظاهر پژمرده‌ای خواهید داشت. ولی خب لازم نیست نگران باشید، علم مشکلات را حل می‌کند. انواع روش‌ها و عمل‌های زیبایی وجود دارد که گودی و تیرگی زیر چشم را برطرف می‌کنند و حتی بهتر از روز اول می شوید. یکی از این روش‌های جدید، مزوتراپی دور چشم است.

مزوتراپی دور چشم

مزوتراپی دور چشم چیست؟

همان طور که گفتیم دلایل مختلفی ممکن است باعث شوند که اطراف چشم ها تیره شود و یا زیر چشم گود بیفتد، همچنین در بعضی افراد، پف زیر چشم هم وجود دارد. دلیل، هر چه که باشد با استفاده از روش مزوتراپی تا حد زیادی می توانید این ایرادات را رفع و درمان کنید. در مروتراپی دور چشم، از یک محلول که حاوی مواد مغذی پوست، آنتی اکسیدان‌ها و کلاژن‌ها است، استفاده می شود. این ترکیبات با استفاده از سرنگ یا دستگاه مخصوص مزوتراپی به زیر چشم‌ها تزریق می شود. این مواد مغذی، به بافت پوست اطراف چشم کمک می‌کند که ترمیم شوند و به این شکل است که ایرادات برطرف می‌گردند. شما عزیزان می توانید برای انجام مزوتراپی دور چشم به خانم دکتر مرجان حداد، بهترین دکتر پوست و مو در اصفهان مراجعه نمایید.

مزوتراپی دور چشم چیست

دلایل بوجود آمدن تیرگی و پف زیر چشم

بعضی افراد به دلایل ژنتیکی، رنگ پوست اطراف چشمشان، کبود است، عده‌ای هم به خاطر استفاده از عینک‌های طبی در طولانی مدت، دچار این مشکل می شوند همچنین بعضی ویتامین‌ها یا آنتی اکسیدان‌ها در بدن این افراد به خوبی جذب نمی‌شود که باعث می‌شود اطراف چشم تیره شود.

مزوتراپی زیر چشم چیست

یکی دیگر از ایراد‌هایی که ممکن است برای پوست دور چشم اتفاق بیفتد، پف زیر چشم است. باز هم بعضی افراد به دلایل ژنتیکی و بدون داشتن مشکل جدی، پف زیر چشم دارند که باعث می‌شود تا حدی خواب آلود به نظر برسند. همچنین با بالا رفتن سن، استخوان ها تحلیل می‌روند که استخوان جمجمه هم از این قاعده مستثنی نیست. وقتی استخوان پیشانی و اطراف چشم، تحلیل بروند، فرم چربی اطراف چشم تغییر می‌کند و به سمت پایین کشیده می‌شود. این حالت دقیقا یکی از علائم بارزی است که باعث می‌شود افراد پیرتر بنظر برسند. گاهی به دلیل بیماری‌هایی مانند گواتر و یا نارسایی های کلیوی، زیر چشم ها پف می‌کند. در بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان خدمات مربوط به مزوتراپی زیر چشم با استفاده از بهترین کوکتل های مزوتراپی انجام می شود.

مزوتراپی زیر چشم چیست

مزوتراپی گودی زیر چشم

مزوتراپی گودی زیر چشم نیز بسیار حائز اهمیت است. گودی زیر چشم‌ها هم یکی از ایراداتی است که خانم‌ها بسیار به آن اهمیت می‌دهند. گودی زیر چشم ممکن است به دلیل پیروی از رژیم‌های غیر استاندارد لاغری بوجود بیاید و یا دلایل ژنتیکی داشته باشد. تمام این ایراداتی که برای پوست اطراف چشم اتفاق می‌افتد، ابتدا باید ریشه یابی شوند و بعد از درمان و از بین بردن عوامل، می‌توان مزوتراپی را برای بهبود پوست اطراف چشم، انجام داد.

تعداد جلسات مزوتراپی دور چشم

تعداد جلسات مزوتراپی دور چشم، مانند تمام مزوتراپی‌ها است. یعنی در مدت ۴ یا ۵ ماه، هر هفته مزوتراپی انجام می‌شود و بعد از آن برای حفظ نتیجه هر سال یک یا دو بار باید مزوتراپی را تکرار کنید.

تعداد جلسات مزوتراپی دور چشم  

ترکیبات مزوتراپی دور چشم

در پاسخ به سوال محلول مزوتراپی چیست؟ باید گفت این محلول برای محلول حاوی مواد مغذی برای جوانسازی پوست است که البته در تولید محلول مخصوص مزوتراپی چشم، از انواع آمینو اسید‌ها، آنتی اکسیدان‌ها و ویتامین ها استفاده می شود که دوز دارو و تزریق بستگی به مشکلات پوست بیمار و نظر پزشک دارد. پوست اطراف چشم بسیار حساس‌تر از پوست صورت است که همین موضوع باعث می شود که اولین علائم پیری آهسته آهسته، خود را در اطراف چشم، نشان دهند.

مزوتراپی چروک دور چشم

مزوتراپی چروک دور چشم نیز حائز اهمیت است. توصیه ما به شما این است برای انجام مزوتراپی اطراف چشم به منظور رفع چروک های دورچشم، فقط و فقط به پزشک پوست مراجعه کنید. اخیرا پزشک‌های عمومی هم این خدمات را انجام می‌دهند که بسیار ریسک پذیر است. تزریقات مزوتراپی دقیقا در زیر چشم هستند که لازم است تزریق را یک پزشک با تجربه انجام دهد. تمام عمل‌های زیبایی مربوط به پوست اطراف چشم بسیار حساس هستند و بهتر است در این باره ریسک نکنید و کار را به شخصی بسپارید که تجربه و علم این کار را دارد.

مزوتراپی چروک دور چشم  

عوارض مزوتراپی دور چشم

در ابتدا گفتیم که یکی از روش‌های کم عوارض و کم خطر، برای جوانسازی پوست، روش مزوتراپی است. بعد از انجام مزوتراپی ممکن است کمی درد یا تورم در اطراف چشم حس کنید یا کمی سر درد داشته باشید که این عوارض بسیار طبیعی هستند و بعد از چند ساعت از بین می روند ولی اگر احساس کردید که این عوارض بیش از حالت عادی طول کشیده‌اند، حتما با پزشکتان تماس بگیرید.
همچنین ممکن است جای سوزن تزریق روی پوست اطراف چشم بماند که آن هم بعد از چند روز کاملا برطرف می‌شود البته یک پزشک متخصص طوری مزوتراپی پوست را انجام می‌دهد که هیچ خون مردگی در جای تزریق بوجود نیاید اما با اینحال در صورت ماندن جای سوزن روی پوست با پزشک خود مشورت نمایید.

مزایای مزوتراپی دور چشم نسبت به روش های دیگر

از دیگر روش‌هایی که برای ازبین بردن پف زیر چشم و گودی زیر چشم از آن استفاده می شود می توان به تزریق ژل و چربی اشاره کرد. شاید دیده باشید که این عمل ها تا مدتی تاثیر دارند و بعد از آن دوباره باید این کار را انجام دهید ولی در روش مزوتراپی دور چشم، تمام روند به شکل طبیعی انجام می‌شود. در واقع با تزریق مواد مغذی به پوست اطراف چشم، به پوست کمک می‌کنید که دوباره جوان بشود. به این شکل ظاهر چهره شما طبیعی خواهد بود و جوانی و شادابی در چهره شما دیده می‌شود.

مزایای مزوتراپی دور چشم

ماندگاری مزوتراپی دور چشم

ماندگاری مزوتراپی دور چشم بستگی بسیار زیادی به موادی اولیه و نوع تزریق دارد. برای آن که بتوانید بهترین نتیجه را با بیشترین ماندگاری داشته باشید، حتما به کلینک های معتبر در این زمینه مراجعه فرمایید. میزان ماندگاری مزوتراپی دور چشم تا حد بسیار زیادی به نوع پوست شما و میزان سیاهی و پف اولیه که در صورت شما ماندگار شده است دارد. از دیگر روش‌ها هم می توان به تزریق بوتاکس اشاره کرد که همراه با مزوتراپی و درمان مکمل می‌توانند تاثیرات زیادی در بهبود و جوانسازی پوست داشته باشند.

هزینه مزوتراپی دور چشم

هزینه مزوتراپی دور چشم بسته به مواد و تعداد جلسات متفاوت است. اگر تصمیم گرفته‌اید از روش مزوتراپی برای رفع ایرادات دور چشم استفاده کنید، می‌توانید با خیال راحت این کار را در کلینیک دکتر مرجان حداد در اصفهان انجام دهید چون همان طور که گفتیم این روش عوارض و خطراتی ندارد و نتیجه واقعا شگفت انگیز خواهد بود. برای انجام مزوتراپی دور چشم، حتما به پزشک پوست و مو مراجعه کنید و قبل از انجام این کار حتما تحقیقات و مطالعه دقیق انجام دهید. به این شکل بدون نگرانی طول درمان را دنبال خواهید کرد.

کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر مرجان حداد، مسلط به آخرین تکنولوژی مزوتراپی، بهترین گزینه برای انجام مزوتراپی دور چشم است. شما می‌توانید برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در ارتباط با مزوتراپی دور چشم با شماره 03136281305 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  
#10 ادمین 1400-03-11 11:42
به نقل از زهرا عابدی:
سلام برای کاهش ورم اطراف چشم بعد از مزوتراپی می تونیم از کمپرس یخ استفاده کنیم؟

سلام دوست عزیز، بله. یکی از راههای کاهش تورم ناشی از مزوتراپی دور چشم، استفاده از کمپرس یخ می باشد.
نقل قول کردن
#9 ادمین 1400-03-11 11:40
به نقل از سونیا مارانی:
سلام چه مدت بعد از مزوتراپی دور چشم می تونم میکرونیدلینگ انجام بدم؟

سلام دوست عزیز، توصیه می شود برای اثربخشی بهتر پس از انجام مزوتراپی حداقل تا یک هفته میکرونیدلینگ انجام نشود.
نقل قول کردن
#8 ادمین 1400-03-11 11:39
به نقل از ارسلان:
سلام وقت بخیر، مزوتراپی دور چشم باعث روشن شدن پوست اطراف چشم هم می شود؟

به نقل از ارسلان:
سلام وقت بخیر، مزوتراپی دور چشم باعث روشن شدن پوست اطراف چشم هم می شود؟

سلام دوست عزیز، به دلیل باز شدن چروک های اطراف چشم و جوانسازی پوست، مطمئنا پس از انجام مزوتراپی دور چشم، پوست این قسمت از صورت روشن تر به نظر می رسد.
نقل قول کردن
#7 ادمین 1400-03-11 11:37
به نقل از پونه زاهدی:
آیا مزوتراپی دور چشم دردناک است؟

قبل از انجام مزوتراپی از داروهای بی حسی استفاده می شود که به همین دلیل درد ناشی از تزریق حس نخواهد شد.
نقل قول کردن
#6 ادمین 1400-03-11 11:35
به نقل از سهیلا:
سلام. برای انجام مزوتراپی تا رسیدن به نتیجه، چند جلسه درمانی نیازه؟

سلام دوست من، پس از دو جلسه مزوتراپی دور چشم نتایج آن مشهود خواهد شد اما برای رسیدن به نتیجه مطلوب بین 4 تا 6 جلسه درمانی نیاز است.
نقل قول کردن
#5 سونیا مارانی 1400-03-11 11:33
سلام چه مدت بعد از مزوتراپی دور چشم می تونم میکرونیدلینگ انجام بدم؟
نقل قول کردن
#4 زهرا عابدی 1400-03-11 11:31
سلام برای کاهش ورم اطراف چشم بعد از مزوتراپی می تونیم از کمپرس یخ استفاده کنیم؟
نقل قول کردن
#3 ارسلان 1400-03-11 11:30
سلام وقت بخیر، مزوتراپی دور چشم باعث روشن شدن پوست اطراف چشم هم می شود؟
نقل قول کردن
#2 پونه زاهدی 1400-03-11 11:28
آیا مزوتراپی دور چشم دردناک است؟
نقل قول کردن
#1 سهیلا 1400-03-11 11:27
سلام. برای انجام مزوتراپی تا رسیدن به نتیجه، چند جلسه درمانی نیازه؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول مزوتراپی دور چشم

آیا مزوتراپی دور چشم عوارض دارد؟
مزوتراپی دور چشم هیچ گونه عارضه ای ندارد. تنها ممکن است در طول انجام مزوتراپی، درد خفیفی در محل تزریق حس کنید. همچنین در افرادی که پوست حساسی دارند احتمال بروز قرمزی و تورم وجود دارد.
تاثیر مزوتراپی دور چشم بر چه مواردی است؟
مزوتراپی برای برطرف کردن سیاهی، گود افتادگی و چین و چروک های دور چشم کاربرد دارد.
ماندگاری مزوتراپی زیر چشم چقدر است؟
مزوتراپی به عنوان یکی از روش های درمان سیاهی، چروک و پف زیرچشم ماندگاری بالایی دارد اما با اینحال توصیه می شود پس از طی دوره درمان، هر 6 ماه برای تمدید و تکرار مزوتراپی آن به پزشک مراجعه نمایید.
دوران نقاهت بعد از مزوتراپی چند روز است؟
پس از انجام مزوتراپی نیاز به دوره نقاهت خاصی نیسنت ومعمولا تا 24 ساعت پس از انجام مزوتراپی تمامی آثار تزریق اعم از قرمزی و تورم از بین خواهد رفت.
انجام مزوتراپی برای چه افرادی ممنوعیت دارد؟
مزوتراپی برای خانم ها باردار و شیرده ممنوع می باشد و در صورت بارداری باید قبل از انجام مزوتراپی پزشک را در جریان قرار داد.