اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

خیلی از بانوان همیشه دوست دارند تا پاهایی صاف و براق داشته باشند . لذا هر روز به دنبال رفع موهای زائد ناحیه پا می باشند که این کار می توان با تراشیدن و وکس و موم انجام شود که خیلی زمان بر و وقت گیر است لذا همیشه به دنبال یک راه دائمی هستند. ما لیزر موهای زائد پا را پیشنهاد می دهیم . با استفاده از دستگاه های پیشرفته لیزر مو و تجهیز کلینیک لیزر مو به این دستگاه ها توانسته ایم راحتی را برای متقاضیان به همراه بیاوریم .

با انجام لیزر موهای زائد پا دیگر نیازی به اپیلاسیون و وکس نیست , دیگر نیازی به استفاده از تراشیدن با استفاده از تیغ نیست . همیشه روشهای سنتی از بین بردن موهای زائد بدن خطرناک بودند و امکان انتقال بیماری های خونی در آنها خیلی بیشتر بود . لذا با لیزر موهای زائد پا، دیگر نگران این نوع موارد نخواهید شد.

دائمی بودن لیزر موهای زائد پا

لیزر مو برای از بین بردن موهای زائد پا و بدن روشی دائمی است بدین صورت که در بیشتر موارد حتی بیش از ۹۵ درصد موهای زائد را از بین برده ناحیه کاملا صاف شده است . هیچ نوع عوارضی به دنبال ندارد و تجربه ۲۰ ساله نیز این را بیان می کند.

تعداد جلسات و هزینه لیزر موهای زائد پا

تعداد جلسات لیزر موهای زائد به برخی از فاکتورهای خاصی بستگی دارد در این مورد به خصوص که فقط ناحیه پا را شامل می شود . بر اساس وسعت ناحیه تعداد جلسات مشخص می شود . اگر وسعت ناحیه کم باشد در نهایت تعداد جلسات مورد نیاز نیز کم خواهد بود و در غیر این صورت تعداد جلسات بالا خواهد رفت به صورت کلی حداقل تعداد جلسات برای لیزر موهای زائد مشخص می شود بین ۴ تا ۱۰ جلسه است که هر جلسه با آماده سازی حداکثر ۱۰ دقیقه طول می کشد.

همچنین هزینه لیزر موهای زائد پا نیز بر اساس تعداد جلسات و استفاده از دستگاه خاص می باشد . برای کسب اطلاعات کافی در رابطه با تعداد جلسات و نیز هزینه و قیمت لیزر موهای زائد پا  و شرایط لیزر موهای زائد در اصفهان می توانید با مشاورین کلینیک لیزر مو دکتر حداد تماس برقرار کنید . تا از راهنمایی های کارشناسان به صورت رایگان بهرمند شوید.

مزایای لیزر موهای زائد پا

  • لذت بردن از پاهایی صاف و لطیف و براق
  • احساس پاکیزگی و اعتماد به نفس بالا
  • صرفه جویی مدت زمان هر روزه که برای اصلاح موهای پای خود صرف می کردید.
  • خداحافظی با ریش تراش و مو و وکس برای مدت های طولانی
  • از بین رفتن نگرانی هایی در رابطه با خراش هایی که موقع تراشیدن موهای زائد ممکن بوجود بیایند.
نوشتن دیدگاه