اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

یکی از روش هایی که امروزه  در عرصه زیبایی، برطرف کردن چین و چروک و حجم دهی بسیار پرطرفدار می باشد تزریق ژل است که کاربرد های زیاد و متنوعی دارند که مهم ترین آنها عبارتند از:

  • برطرف کردن چین و چروک های صورت (خطوط پیشانی، خط اخم، خط لبخند، چروک های زیر چشم ) و گردن
  • پروتز چانه بدون جراحی با تزریق ژل
  • تزریق برای حجم دهی به قسمت های لاغر صورت مثل گونه ها در افرادی که صورت لاغری دارند.
  • تزریق ژل برای حجم دهی و ضخیم کردن لب ها
  • بهبود ظاهر زخم هایی که باعث فرو رفتگی در پوست شما شده اند.

ولی یکی از سوال هایی که ذهن افرادی که قصد تزریق ژل دارند را مشغول می کند این  است که: "هزینه تزریق ژل چقدر است؟"
کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد که یکی از بهترین کلینیک های تزریق ژل اصفهان است در این مطلب قصد دارد در مورد هزینه تزریق ژل لب در اصفهان با شما صحبت کند، پس با ما همراه باشید.

قیمت تزریق ژل در لب

هزینه تزریق ژل لب در اصفهان چقدر است؟

هزینه تزریق ژل لب به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم.

 قیمت تزریق ژل لب در اصفهان

قیمت تزریق ژل لب در اصفهان  بسته به حجم مورد نیاز مواد برای تزریق در  لب شما و کیفیت مواد مورد استفاده بری تزریق دارد. معمولا برای مواد با کیفیت، قیمت هر سی سی  چند صد هزارتومان است و اگر با کمتر از قیمت ذکر شده ارائه شود باید به کیفیت آن شک کرد. 

تزریق ژل گونه در اصفهان

تزریق ژل گونه در اصفهان از دیگر خدمات زیبایی کلینیک دکتر حداد است که با مواد با میفیت و توسط پزشک انجام می شود.

چه اندازه ژل برای فرم دهی و برجسته سازی لب های شما لازم است؟

هزینه  ژل به  طور کلی بر اساس هر سی سی از ژل تزریق شده محاسبه می شود و این موضوع که چه میزان ژل برای تزریق نیاز دارید به  اندازه لب ها، فرم و میزان برجستگی که مد نظر دارید بستگی دارد. مقدار ژل مورد نیاز شما را پزشک تزریق ژل که  به آن مراجعه می کنید مشخص می کند و هزینه ی تزریق ژل شما حاصل ضرب مقدار ژل مورد نیاز به سی سی در قیمت هر سی سی ژل یا فیلر می باشد.

 

نوع ژل یا فیلر استفاده شده برای تزریق در لب ها

یکی از فاکتورهایی که تاثیر زیادی روی قیمت و کیفیت تزریق ژل شما دارد نوع ژل یا فیلری است که استفاده می کنید، چرا که ژل ها بسته به شرکت تولید کننده و کیفیتی که دارند دارای قیمت های متفاوتی هستند. به عنوان مثال ژل های کره ای که دارای مجوز هستند.

بهترین تزریق ژل لب در اصفهان

بهترین تزریق ژل لب در اصفهان توسط خانم دکتر حداد و با بهترین مواد از برندهای آمریکایی، فرانسوی، آلمانی، کره ای و .. است. رووفیل و نئورامیس قیمت پایین تری نسبت به  ژل های معروف و برند های معتبر آمریکایی و فرانسوی مانند ژوویدرم دارند (البته قیمت ژل های فرانسوی و آمریکایی بسیار بالاست) و صد البته کیفیت این محصولات با توجه به قیمت آنها تغییر می کند. برند ژل آلمانی مانند آلاینا، برند ایتالیاییی آیدیا و برند فرانسوی پرفکتا دارای کیفیت مناسب و قیمتی بین ژل های کره ای و آمریکایی هستند.

شاید تعجب کرده باشید که چرا ما قیمت این ژل ها را به عدد نمی گوییم، پس بگذارید تا این موضوع را برای شما توضیح دهیم تا از سوء تفاهم جلوگیری کنیم: «همانطور که دیدید همه ی ژل های معتبر و با کیفیت وارداتی هستند و قیمت آنها به قیمت ارز وابسته است و از آنجایی که قیمت ارز همیشه در حال نوسان است نمی توانیم قیمت ثابتی را به شما اعلام کنیم».

هزینه تزریق ژل لب در اصفهان

هزینه تزریق ژل لب در اصفهان با مراجعه به کلینیک های متفاوت مختلف است. نکته بسیار مهمی که در زمینه قیمت ژل باید در نظر داشته باشید این است که این  روزها کمترین قیمت که به  صورت منطقی باشد ارزان نیست و ممکن است تا چندصد هزار تومان برای هر سی سی باشد و در صورتی که قیمت ژلی که به شما معرفی می کنند کمتر باشد یعنی آن ژل تقلبی است یا کسی که این ژل ها را تزریق می کند از تخصص و آگاهی لازم نسبت به این ژل ها برخوردار نیست و در صورت استفاده از آن ممکن است دچار عوارض شدیدی شوید.
شما می توانید برای آشنایی بیشتر با انواع ژل و فیلر مطالب زیر را مطالعه کنید.

تزریق فیلر در لب

امکانات کلینیک یا مطلب، میزان تخصص دکتر مورد نظر

این  دو مورد علاوه بر این که روی قیمت تزریق ژل تاثیر دارند، روی نتیجه نهایی تزریق ژل یا فیلر شما تاثیر دارند.
امکانات کلینیکی که تزریق ژل را در آن انجام می دهید یک مورد تاثیر گذار در قیمت و کیفیت تزریق ژل شماست. چرا که هر چه امکانات پیشرفته تر باشد، عوارض تزریق ژل یا فیلر کاهش می یابد و از طرفی این موضوع در مورد مهارت و تخصص فردی که تزریق ژل را برای شما انجام نیز صدق می کند.

تزریق ژل لب در اصفهان

تزریق ژل لب در اصفهان را در بهترین کلینیک زیبایی اصفهان، کلینیک دکتر حداد انجام دهید. برای رسیدن به کمترین عوارض احتمالی ناشی از تزریق ژل لب می بایست اینکار توسط افراد ماهر و با مواد با کیفیت انجام گیرد.

دکتر خوب برای تزریق ژل لب در اصفهان

دکتر خوب برای تزریق ژل لب در اصفهان اگر مورد جستجوی شماست ما به شما دکتر حداد را پیشنهاد می کنیم. دکتر مرجان حداد به عنوان بهترین دکتر برای تزریق ژل لب در اصفهان می باشد.


 

کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد همیشه سعی کرده است که کیفیت و نتیجه مناسب را در کنار قیمت های کم به شما ارائه کند. در ضمن شما می توانید برای اطلاع طرح های تخفیفی ما با شماره های 09026553928 و 03136281305  تماس بگرید.

نوشتن دیدگاه