اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

از بین بردن جای جوش با لیزر

یکی از مشکلات که علاوه بر زیبایی، اعصاب و روان همه را تحت تاثیر می گذارد جوش و آکنه است. ولی متاسفانه همه ی ما می دانیم که  جوش ها بعد از مدتی از بین می روند ولی جای خود را برای ما به  یادگار می گذارند. همین موضوع باعث شده است که بسیاری از افراد به  فکر از بین  بردن جای جوش های خود بروند و راههای مختلفی برای این کار ابداع شود که یکی از بهترین و پرطرفدارترین آنها، از بین  بردن اثر جوش بوسیله  لیزر است که در این مطلب از مرکز لیزر موهای زائد اصفهان  زیر نظر کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد در مورد آن بیشتر برای شما توضیح خواهیم  داد.

درمان جای جوش با لیزر

درمان جای جوش با لیزر  یکی از خدمات زیبایی پرطرفدار است که اثر بخشی بالایی دارد. یکی از معایب جوش این  است که در هر سنی می تواند جوش بزند و در بیشتر مواقع اثر جوش روی صورت شما باقی می ماند و نمی توان از این موضوع جلوگیری کرد. در نتیجه هصورت فرد کم کم پر از پستی و بلندی می شود و نمی توان به هیچ وجه از دست آنها رهایی یافت، بدتر از آن این است که کم کم صورت این افراد دارای لکه های قرمز رنگ می شود و زیبایی ذاتی آنها کم می کند و همین موضوع باعث از بین  رفتن اعتماد به نفس آنها می شود. از این رو نیاز شدید به خدمت درمان جای جوش با لیزر خود را نمایان می کند.

برداشتن جای جوش با لیزر

برداشتن جای جوش با لیزر با توجه به آنچه مطرح شد یکی از درمان های مهم در زیبایی محسوب می شود که اگر بدرستی انجام گیرد می تواند تأثیر بسزایی در ظاهر افرادی که اعتماد به نفس خود را از دست داده اند داشته باشد. برای کسب  اطلاع در ارتباط با برداشتن جای جوش با لیزر مدت زمان و عوارض احتمالی آن تا انتهای این مقاله همراه ما باشید. 

از بین بردن جای جوش با استفاده از لیزر درمانی

استفاده از لیزر برای از بین بردن جای جوش یک روش درمانی غیر تهاجمی است که جایگزین بسیار خوبی برای جراحی می باشد.در این روش با استفاده از نور لیزر جای جوش را برطرف می کنند. نحوه ی عملکرد این  روش به  این صورت است که اشعه لیزر تا عمق مشخصی از پوست شما نفوظ می کند وقسمت کلاژن سازی پوست شما را تحریک می کند و به  این  صورت سلول های جدید ایجاد می شود. البته باید در نظر داشته باشید که بعد از لیزر درمانی بلافاصله مشکل شما حل نخواهد شد، بلکه این  فرایند، یعنی فرآیند کلاژن سازی به زمان نیاز دارد.

در ضمن فقط برای این که اطلاع داشته باشید می توانید موارد استفاده دیگری از لیزر را در مطالب زیر مطالعه نمایید.

 پاک کردن خالکوبی یا تاتو با لیزر

درمان تعریق زیر بغل با لیزر

درمان عرق کف دست با لیزر

از بین بردن جای جوش با لیزر درمانی

منظور از لیزر فرکشنال چیست؟

در این نمونه از لیزر درمانی به جای استفاده از یک سطح وسیع از نور لیزر، از باریکه های نور به شعاع  بسیار ریز استفاده می کنند در این روش به جای استفاده از پرتوی وسیع نور لیزر، از شعاع‌های بسیار ریز آن استفاده می‌شود. استفاده از لیزر فرکشنال باعث می شود که فقط قسمت هایی که برای کلاژن  سازی نیاز به تحریک دارند تحت تاثیر قرار بگیرند و به بقیه قسمت ها آسیبی نرسد.

مدت زمان از بین  بردن جای جوش با لیزر

یکی از مزایای این  روش این  است که فرد بعد از انجام لیزر درمانی نیاز به  استراحت و گذراندن دوره  نقاهت ندارد و همچنین خود عمل لیزر درمانی  نیز نهایتا  ساعت طول می شکد.
در ضمن اگر میخواهید که بهترین نتیجه  را بگیرید باید در نظر داشته باشید که این روند درمانی باید بین 3 تا 5 جلسه انجام شود. 

میزان ایمنی استفاده از لیزر

استفاده از لیزر معمولا دارای عوارض کمی می باشد ولی با این حال همه چیز بستگی به پوست شما و متخصص لیزر درمانی مورد نظر شما دارد. برای آشنایی بیشتر با لیزر درمانی می توانید مطالب ما مربوط به  لیزر موهای زائد اصفهان را مطالعه کنید:
عوارض لیزر موهای زائد
طرز کار لیزر موهای زائد
آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

عوارض احتمالی ازبین  بردن جوش با استفاده از لیزر درمانی

  • خارش پوست در زمان لیزر درمانی و بعد از آن
  • قرمز شدن پوست
  • ورم کردن و کبود شدن قسمت لیزر درمانی شده
  • ایجاد شدن سفیدی یا تیرگی غیر معمول روی پوست لیزر شده

لیزر فرکشنال برای جای جوش

لیزر فرکشنال برای جای جوش یکی از بهترین شیوه های درمانی است. یکی از کارهایی که کمک می کند عوارض لیزر درمانی شما به حداقل برسد این است که از متخصص لیزردرمانی با تجربه که از ابزار های به  روز و استفاندارد استفاده می کند استفاده کنید.

به همین دلیل شما می توانید به  صورت رایگان از مشاوره ما استفاده کنید و یک  راه حل عالی و دائمی برای مشکلات خود پیدا کنید.   03136281305 یا 09026553928