اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر موهای زائد اصفهان از مهم ترین خدمات کلینیک تخصصی دکتر حداد است. از بین بردن موهای زائد با لیزر یکی از رایج ترین روش های درمانی زیبایی است. سوالات خود در خصوص لیزر موهای زائد اصفهان را از کلینیک تخصصی لیزر اصفهان (دکتر حداد) بپرسید. 

در لیزر موهای بدن از پرتو متمرکز لیزر برای نفوذ به پیازهای مو استفاده می شود. پرتو لیزر توسط رنگ دانه های پیاز مو جذب شده و این فرآیند باعث تخریب پیازهای مو می شود. امروزه از روش ها و انواع مختلف لیزر به منظور رفع موهای زائد استفاده می شود.

این عمل در ابتدا به منظور رفع موهای زائد تیره بر روی پوست های روشن طراحی شده بود، اما تکنولوژی های جدیدتر، استفاده بی خطر از بین بردن موهای زائد با لیزر را برای بیماران دارای پوست های تیره تر و رنگ های مختلف مو امکان پذیر کرده است.

لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد در اصفهان از خدماتی است که امروز در کلینیک های زیبایی بسیار مورد استقبال مردم اصفهان قرار گرفته است.  کلینیک های لیزر موهای زائد در اصفهان زیاد هستند اما اینکه کدامیک می توانند خدمات تخصصی به شما ارائه دهند و شما را زودتر به نتیجه دلخواه بدون برگشت برسانند حائز اهمیت است.

رفع موهای زائد در کلینیک دکتر مرجان حداد

مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان

از بین بردن موهای زائد با لیزر یک روش بی خطر، موثر، و رایج مورد استفاده برای رفع موهای زائد و ایجاد نتایج بهینه در این رابطه برای تمام نواحی بدن است. افرادی که به دنبال ظاهر زیباتر و احساس بهتر هستند و نیز از اعتماد به نفس کافی برای استفاده از آخرین روش های درمانی و مراقبتی با کیفیت برخوردار هستند، می توانند به کلینیک لیزر پوست و موی دکتر مرجان حداد مراجعه و از این روش درمانی استفاده نمایند.

 

مزایای لیزر موهای زائد در کلینیک پوست و موی دکتر مرجان حداد به شرح زیر می باشد:
  • کاهش بی خطر و دائمی موهای زائد با استفاده از خدمات متخصصان
  • استفاده از لیزرهای قوی و مخصوص
  • امکان رفع بی خطر و موثر موهای زائد برای همه انواع پوست
  • مناسب بودن این روش درمانی برای رفع موهای زائد صورت
  • مناسب برای انواع پوست
  • تاثیر واقعی در از بین بردن موهای نازک و کرکی

کلینیک لیزر دکتر مرجان حداد با دارا بودن دستگاه "GentleMax Pro" پیشرفته ترین خدمات زیبایی ، لیزر بیکینی اصفهان، لیزر موهای زائد بدن و صورت را ارائه میدهد.

بهترین قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان

را از کلینیک لیزر دکتر مرجان حداد دریافت کنید.

 

 

قیمت لیزر موهای زائد اصفهان

هزینه لیزر موهای زائد با توجه به تراکم مو و محل موهای زائد متفاوت است. مثلا هزینه لیزر موهای زائد دست ها با هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی یا لیزر ناحیه بکینی هزینه های مختلفی دارد زیرا هم تراکم مو متفاوت بوده و هم حساسیت نواحی مختلف متفاوت است. به صورت تقریبی هزینه هر جلسه لیزر 15 هزار تومان  به صورت حداقل می باشد و حداکثر نیز 290 هزار تومان به صورت تقریبی می باشد. و قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در اصفهان برای هر جلسه  حدودا 500 هزار تومان می باشد.

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت اصفهان

لیزر موهای زائد با الکساندرایت اصفهان یکی از محبوب ترین روش ها برای لیزر موهای زائد می باشد. لیزر الکساندرایت یک دستگاه لیزر برای موهای زائد به شمار می آید که بدون درد موهای زائد آقایان و بانوان را برطرف می کند. به دلیل اینکه از سنگی به نام الکسا برای تولید نور استفاده می کند به آن لیزر الکساندرایت (لیزر الکساندرایت کندلا) نیز گفته می شود.

لیزر موهای زائد دایود اصفهان

برای لیزر موهای زائد دستگاه های  مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع دستگاه لیزر می توان به لیزر الکساندرایت و لیزر دایود اشاره کرد. اگر شما هم در اصفهان هستید و به دنبال مرکز لیزر موهای زائد با دایود در اصفهان هستید هم اکنون با مرکز لیزر موهای زائد دکتر مرجان حداد تماس حاصل فرمایید.

هر آنچه قبل از لیزر موهای زائد در اصفهان باید بدانید

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان را چگونه تشخیص دهیم؟

اگر شما هم  جزء آندسته از افرادی هستید که به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان یا بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان هستید. باید بگویم برای انتخاب بهترین مرکز لیزر باید به مدراک پزشکی، تجربه و تخصص دکتر توجه داشته باشید. از مراجعه به آرایشگاه های خصوصی برای انجام لیزر موهای زائد پرهیز کنید. بهترین گزینه متخصصین پوست و مو می باشند. دکتر مرجان حداد با سال ها تجربه و تخصص در حوزه پوست و مو با انجام معاینات لازم قبل از لیزر موهای زائد بهترین تجربه را برای مراجعه کنندگان خود به همراه می آورد.

آیا تمام افرادی که موهای زائد زیادی دارند، داوطلب مناسبی برای لیزر موهای زائد هستند؟

لیزر موهای زائد کل بدن از درخواست های بیشتر مراجعه کننده گان به کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد دکتر مرجان حداد می باشد. اما تمام افرادی که موهای زائد زیادی دارند نمی توانند داوطلبان خوبی برای لیزر باشند. زیرا موهای زائد، خواسته و ناخواسته ممکن است به دو دلیل هورمونی و غیر هورمونی ایجاد شود. اگر دلیل هورمونی باشد بدون پیش درمان به هیچ وجه نمی توانید از پس این موها به صوزت کامل بربیایید.
اختلالات هورمونی سبب می شود خانم ها در قسمت هایی از بدن که به طور طبیعی مو ندارد. با موهای تیره ه و ضخیم مواجه شوند. بنابراین اینگونه افراد در ابتدا باید خود را درمان کنند.

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی (بکینی) چیست ؟

خلاص شدن از موهای ناحیه تناسلی برای بیشتر افراد، امری خوشحال کننده است. زیرا دیگر نیازی نیست که همواره موهای این ناحیه را اصلاح و تمیز کنید. بنابراین برای بسیاری از افراد جای سوال دارد که آیا لیزر موهای بکینی ضرر دارد؟ در پاسخ به این سوال بهتر است بگویم اگر به متخصین پوست و مو مراجعه کنید هیچ خطری برای شما نخواهد داشت و بدون شک بدون درد بوده و مدت ها شما را از دست موهای این ناحیه راحت می کند. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد دکتر مرجان حداد با استفاده از جدیدترین نوع لیزر، کلیه خدمات لیزر موهای زائد و لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی اصفهان را به صورت کاملا تخصصی ارائه می دهد.

آیا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی دائمی است؟

FDA ، سازمان غذا و دارو آمریکا لیزر را به عنوان روشی جهت کاهش موهای زائد مورد تایید قرار داده است . لیزر نمی تواند حذف دائمی را تضمین کند. اما با توجه به اینکه لیزر ریشه موهای زائد را تضعیف کرده و آنر ا از بین می برد در بیشتر مراجعه کنندگان حذف دائمی را به همراه داشته ایم. و در صورت رشد موهای بسیار نازک و حتی غیر قابل دیدن  رشد خواهند کرد. بنابراین لیزر موهای زائد بهترین گزینه برای حذف موهای زائد می باشد.

لیزر موهای زائد برای چه نواحی از بدن مناسب است؟

لیزر موهای زائد را می توان برای برطرف سازی موهای زائد تمامی نواحی بدن مورد استفاده قرار داد. البته قبل از لیزر، پوست نواحی مختلف و رنگ پوست مورد بررسی قرار میگرد تا بهترین تاثیر را به همراه داشته باشد. از خدمات لیزر موهای زائد دکتر حداد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • لیزر موهای زائد صورت
  • لیزر موهای زائد خط ریش
  • لیزر موهای زائد چانه
  • لیزر موهای زائد دست، پا، بکینی و زیر بغل 

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر است ؟

بیشتر افراد در هنگام مراجعه به مرکز تخصصی لیزر موهای زائد بر این عقیده هستند که  جلسات لیزر کاملا پشت سرهم و پی در پی می باشد اما توجه داشته باشید لیزر موهای زائد بدن آقایان و بانوان پروسه ای زمانبر است که در یک جلسه نمی توان به صورت کامل تمام کار را تمام کرد. اما اگر ناحیه مورد نظر شما از تراکم موی کمتری برخوردار است در یک جلسه قابل انجام است.اما نواحی مانند پا به تعداد جلسلت بیشتری نیازدارند. فاصله بین جلسات موهای زائد کاملا وابسته به پزشک شما می باشد اما به طور معمول فاصله جلسات به صورت دوماه (6 الی 8 هفته) می باشد. 

آدرس کلینیک لیزر موهای زائد اصفهان

برای تماس با کلینیک دکتر مرجان حداد می توانید از راه های ارتباطی زیر به صورت شبانه روزی با دکتر مرجان حداد در ارتباط باشید.

خیابان توحید میانی اصفهان - بالای داروخانه دی - ساختمان پزشکی توحید-طبقه سوم واحد 311- کلینیک لیزر موهای زائد اصفهان دکتر حداد

09026553928

031-36281305

031-36281304

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان مراکزی هستند که بتوانند خدمات تخصصی خود را مناسب با ویژگی های مراجعه کنندگان(اعم از رنگ پوست، ضخامت موهای زائد تحت درمان و ... ) ارائه دهند.

مراکز و کلینیک های لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر موهای زاید اصفهان نت برگ

بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد در اصفهان

تخفیف لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر الکساندرایت در اصفهان

مرکز لیزر نیوشا اصفهان

نت برگ لیزر موهای زائد اصفهان