اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر موهای زائد اصفهان از مهم ترین خدمات کلینیک تخصصی دکتر حداد است. از بین بردن موهای زائد با لیزر یکی از رایج ترین روش های درمانی زیبایی به عنوان لیزر موهای زائد در اصفهان است. سوالات خود در خصوص لیزر موهای زائد اصفهان را از کلینیک تخصصی لیزر اصفهان (دکتر حداد) بپرسید. لیزر موهای زائد اصفهان از مهم ترین خدمات زیبایی ارائه شده در مرکز لیزر دکتر حداد است که توانسته رضایت افراد را جلب کند.

در مراکز لیزر اصفهان در هنگام لیزر موهای زائد بدن از پرتو متمرکز لیزر برای نفوذ به پیازهای مو استفاده می شود. پرتو لیزر توسط رنگ دانه های پیاز مو جذب شده و این فرآیند باعث تخریب پیازهای مو می شود. امروزه از روش ها و انواع مختلف لیزر به منظور رفع موهای زائد استفاده می شود.

لیزر مو در اصفهان

لیزر مو در اصفهان در ابتدا به منظور رفع موهای زائد تیره بر روی پوست های روشن توسط دستگاه های لیزر موجود در شهر اصفهان طراحی شده بود انجام می گرفت، اما تکنولوژی های جدیدتر، استفاده بی خطر از بین بردن موهای زائد با لیزر را برای بیماران دارای پوست های تیره تر و رنگ های مختلف مو امکان پذیر کرده است که در حال حاضر در کلینیک لیزر موهای زائد اصفهان دکتر حداد موجود است. لیزر مو در اصفهان اگر مورد نظر شماست کلینیک دکتر حداد آماده خمت رسانی به شما عزیزان است.

لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد در اصفهان از خدماتی است که امروز در کلینیک های زیبایی بسیار مورد استقبال مردم اصفهان قرار گرفته است.  کلینیک های لیزر موهای زائد در اصفهان زیاد هستند اما اینکه کدامیک می توانند خدمات تخصصی به شما ارائه دهند و شما را زودتر به نتیجه دلخواه بدون برگشت برسانند حائز اهمیت است.

لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر موی زائد اصفهان

را می توانید در کلینیک پوست و مو دکتر حداد پیگیری نمایید. کلینیک دکتر حداد واقع در شهر اصفهان بوده و دارای انواع دستگاه های لیزر موهای زائد روز دنیا می باشد. لیزر موی زائد اصفهان اگر مد نظر شماست بهتر است توسط پزشک این امر صورت گیرد و دستگاه متناسب با پوست و ضخامت موی شما مشخص شود تا بتوانید بهترین نتیجه را دریافت نمایید.

رفع موهای زائد در کلینیک دکتر مرجان حداد

مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان

از بین بردن موهای زائد با لیزر یک روش بی خطر، موثر، و رایج مورد استفاده برای رفع موهای زائد و ایجاد نتایج بهینه در این رابطه برای تمام نواحی بدن است. افرادی که به دنبال ظاهر زیباتر و احساس بهتر هستند و نیز از اعتماد به نفس کافی برای استفاده از آخرین روش های درمانی و مراقبتی با کیفیت برخوردار هستند، می توانند به کلینیک لیزر پوست و موی دکتر مرجان حداد مراجعه و از این روش درمانی استفاده نمایند.

مزایای لیزر موهای زائد در کلینیک پوست و موی دکتر مرجان حداد به شرح زیر می باشد:
  • کاهش بی خطر و دائمی موهای زائد با استفاده از خدمات ما
  • استفاده از لیزرهای قوی و مخصوص
  • امکان رفع بی خطر و موثر موهای زائد برای همه انواع پوست
  • مناسب بودن این روش درمانی برای رفع موهای زائد صورت
  • مناسب برای انواع پوست
  • تاثیر واقعی در از بین بردن موهای نازک و کرکی

کلینیک لیزر دکتر مرجان حداد با دارا بودن دستگاه "GentleMax Pro" پیشرفته ترین خدمات زیبایی ، لیزر بیکینی اصفهان، لیزر موهای زائد بدن و صورت را ارائه میدهد. بهترین قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان را از کلینیک لیزر دکتر مرجان حداد دریافت کنید.

 مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان

قیمت لیزر موهای زائد اصفهان

قیمت لیزر موهای زائد اصفهان و در حقیقت هزینه لیزر موهای زائد با توجه به تراکم مو و محل موهای زائد متفاوت است. مثلا هزینه لیزر موهای زائد دست ها با هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی یا لیزر ناحیه بکینی هزینه های مختلفی دارد زیرا هم تراکم مو متفاوت بوده و هم حساسیت نواحی مختلف متفاوت است. در اصل، قیمت لیزر موهای زائد بر اساس تعداد جلسات مورد نیاز تعیین می گردد.

معمولا هزینه هر جلسه لیزر صورت زیاد نیست و با توجه به از بین بردن موها تا چند ماه، در مقایسه با روش های موقت دیگر، به صرفه است. باید در نظر داشته باشید که  قیمت لیزر موهای زائد کل بدن در اصفهان کمتر از استفاده از پکیج های متفاوت لیزر در کنار هم است و شاید تا چند ده هزار تومان ارزان تر باشد. پس به شما پیشنهاد می دهیم به جای انجام لیزر قسمت های مختلف در زمان های متفاوت، از پکیج لیزر کل بدن استفاده کنید تا هم در هزینه صرفه جویی کرده و هم خیلی زود تر و با درد کمتر، از دغدغه موهای زائد خود رها شوید. قیمت لیزر در اصفهان بستگی زیادی نیز به نوع دستگاه مورد نظر دارد. برخی دستگاه ها به دلیل قدرت بالا استفاده از آنها نیاز به جلسات کمتری دارد و سریعتر به جواب خواهید رسید. نمونه ای از این دستگاه ها الکساندرایت است که می توانید در مطب دکتر حداد مشاهده فرمایید. البته در مقابل این دستگاه ها قیمت بیشتری دارند. به صورت میانگین قیمت لیزر در اصفهان برای کل بدن 500 هزارتومان است.

لیزر موهای زاید در اصفهان

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت اصفهان

لیزر موهای زائد با الکساندرایت اصفهان یکی از محبوب ترین روش ها برای لیزر موهای زائد می باشد. لیزر الکساندرایت یک دستگاه لیزر برای موهای زائد به شمار می آید که بدون درد موهای زائد آقایان و بانوان را برطرف می کند. به دلیل اینکه از سنگی به نام الکسا برای تولید نور استفاده می کند به آن لیزر الکساندرایت (لیزر الکساندرایت کندلا) نیز گفته می شود. برای لیزر موهای زائد دستگاه های  مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از انواع دستگاه لیزر می توان به لیزر الکساندرایت و لیزر دایود اشاره کرد. اگر شما هم در اصفهان هستید و به دنبال مرکز لیزر موهای زائد با دایود در اصفهان هستید هم اکنون با مرکز لیزر موهای زائد دکتر مرجان حداد تماس حاصل فرمایید.

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت اصفهان

مراکز لیزر درمانی در اصفهان

مراکز لیزر درمانی در اصفهان مورد جستجوی بسیاری از افراد است. برای انتخاب بهترین مرکز لیزر درمانی به شما پیشنهاد می کنیم مرکزی را انتخاب کنید که مجهز به دستگاه های جدید با کمترین عوارض احتمالی ناشی از لیزر باشد. متاسفانه برخی مراکز به دلیل عدم تنوع دستگاه های لیزر برای درمان پوست های مختلف برای همه گی مراجعه کنندگان یک دستگاه را پیشنهاد می کنند و این امر منجر به عدم گرفتن نتیجه درمانی برای افراد می شود. 

هر آنچه قبل از لیزر موهای زائد در اصفهان باید بدانید

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان را چگونه تشخیص دهیم؟

اگر شما هم  جزء آندسته از افرادی هستید که به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان یا بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان هستید. باید بگویم برای انتخاب بهترین مرکز لیزر باید به مدراک پزشکی، تجربه و تخصص دکتر توجه داشته باشید. از مراجعه به آرایشگاه های خصوصی برای انجام لیزر موهای زائد پرهیز کنید. بهترین گزینه پزشکان پوست و مو می باشند. دکتر مرجان حداد با سال ها تجربه و تخصص در حوزه پوست و مو با انجام معاینات لازم قبل از لیزر موهای زائد بهترین تجربه را برای مراجعه کنندگان خود به همراه می آورد.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان

آیا تمام افرادی که موهای زائد زیادی دارند، داوطلب مناسبی برای لیزر موهای زائد هستند؟

لیزر موهای زائد کل بدن از درخواست های بیشتر مراجعه کننده گان به کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد دکتر مرجان حداد می باشد. اما تمام افرادی که موهای زائد زیادی دارند نمی توانند داوطلبان خوبی برای لیزر باشند. زیرا موهای زائد، خواسته و ناخواسته ممکن است به دو دلیل هورمونی و غیر هورمونی ایجاد شود. اگر دلیل هورمونی باشد بدون پیش درمان به هیچ وجه نمی توانید از پس این موها به صوزت کامل بربیایید.
اختلالات هورمونی سبب می شود خانم ها در قسمت هایی از بدن که به طور طبیعی مو ندارد. با موهای تیره ه و ضخیم مواجه شوند. بنابراین اینگونه افراد در ابتدا باید خود را درمان کنند.

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی (بکینی) چیست ؟

خلاص شدن از موهای ناحیه تناسلی برای بیشتر افراد، امری خوشحال کننده است. زیرا دیگر نیازی نیست که همواره موهای این ناحیه را اصلاح و تمیز کنید. بنابراین برای بسیاری از افراد جای سوال دارد که آیا لیزر موهای بکینی ضرر دارد؟ در پاسخ به این سوال بهتر است بگویم اگر به متخصین پوست و مو مراجعه کنید هیچ خطری برای شما نخواهد داشت و بدون شک بدون درد بوده و مدت ها شما را از دست موهای این ناحیه راحت می کند. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد دکتر مرجان حداد با استفاده از جدیدترین نوع لیزر، کلیه خدمات لیزر موهای زائد و لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی اصفهان را به صورت کاملا تخصصی ارائه می دهد.

آیا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی دائمی است؟

FDA ، سازمان غذا و دارو آمریکا لیزر را به عنوان روشی جهت کاهش موهای زائد مورد تایید قرار داده است . لیزر نمی تواند حذف دائمی را تضمین کند. اما با توجه به اینکه لیزر ریشه موهای زائد را تضعیف کرده و آنر ا از بین می برد در بیشتر مراجعه کنندگان حذف دائمی را به همراه داشته ایم. و در صورت رشد موهای بسیار نازک و حتی غیر قابل دیدن  رشد خواهند کرد. بنابراین لیزر موهای زائد بهترین گزینه برای حذف موهای زائد می باشد.

لیزر مو زائد در اصفهان

لیزر موهای زائد برای چه نواحی از بدن مناسب است؟

لیزر موهای زائد را می توان برای برطرف سازی موهای زائد تمامی نواحی بدن مورد استفاده قرار داد. البته قبل از لیزر، پوست نواحی مختلف و رنگ پوست مورد بررسی قرار میگرد تا بهترین تاثیر را به همراه داشته باشد. از خدمات لیزر موهای زائد دکتر حداد می توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • لیزر موهای زائد صورت
  • لیزر موهای زائد خط ریش
  • لیزر موهای زائد چانه
  • لیزر موهای زائد دست، پا، بکینی و زیر بغل 

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر است ؟

بیشتر افراد در هنگام مراجعه به مرکز تخصصی لیزر موهای زائد بر این عقیده هستند که  جلسات لیزر کاملا پشت سرهم و پی در پی می باشد اما توجه داشته باشید لیزر موهای زائد بدن آقایان و بانوان پروسه ای زمانبر است که در یک جلسه نمی توان به صورت کامل تمام کار را تمام کرد. اما اگر ناحیه مورد نظر شما از تراکم موی کمتری برخوردار است در یک جلسه قابل انجام است.اما نواحی مانند پا به تعداد جلسلت بیشتری نیازدارند. فاصله بین جلسات موهای زائد کاملا وابسته به پزشک شما می باشد اما به طور معمول فاصله جلسات به صورت دوماه (6 الی 8 هفته) می باشد. 

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان

مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان و خدمات حرفه ای آن را می توانید از کلینیک دکتر مرجان حداد بخواهید. اگرچه مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان زیاد است اما همواره سعی کنید بهترین مرکز لیزر را برای گرفتن بهترین نتیجه انتخاب نمایید. کلینیک دکتر حداد را به عنوان بهترین مرکز لیزر موهای زائد اصفهان به شما عزیزان معرفی می کنیم.

بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد در اصفهان

بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد در اصفهان اگر مورد جستجوی شماست به شما کلینیک دکتر حداد را پیشنهاد می کنیم. کلینیک لیزر موهای زائد دکتر حداد در اصفهان با داشتن امکانات ویژه و انواع دستگاه های روز لیزر بهترین گزینه برای لیزر موهای زائد در اصفهان است. در این کلینیک مشاوره رایگان برای انتخاب دستگاه لیزر مناسب با پوست و ضخامت موی شما ارائه می شود تا دستگاه انتخاب شده بتواند بهترین عملکرد را برای حذف موهای زائد شما داشته باشد. ما به شما کلینیک پوست و مو دکتر حداد را به عنوان بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد در اصفهان پیشنهاد می کنیم. لیزر مو زائد اصفهان همانطور که مطرح شد از خدمات پر طرفدار مردم اصفهان است. به شما پیشنهاد می کنیم کلینیکی را برای لیزر مو زائد اصفهان انتخاب کنید که انواع دستگاه های پیشرفته دنیا را داشته و یک تجویز یکسان برای تمامی مراجعه کنندگان نداشته باشد. کلینیک دکتر حداد برای لیزر مو زائد اصفهان دارای انواع دستگاه های لیزر در اصفهان بوده و دارای مشاوره رایگان و تست برای مراجعه کنندگان محترم می باشد.

 لیزر موهای زائد در اصفهان

آدرس کلینیک لیزر موهای زائد اصفهان

آدرس کلینیک لیزر موهای زائد اصفهان برای تماس با کلینیک دکتر مرجان حداد می توانید از راه های ارتباطی زیر به صورت شبانه روزی با دکتر مرجان حداد در ارتباط باشید.

خیابان توحید میانی اصفهان - بالای داروخانه دی - ساختمان پزشکی توحید-طبقه سوم واحد 311- کلینیک لیزر موهای زائد اصفهان دکتر حداد

09026553928

031-36281305

031-36281304

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان مراکزی هستند که بتوانند خدمات تخصصی خود را مناسب با ویژگی های مراجعه کنندگان(اعم از رنگ پوست، ضخامت موهای زائد تحت درمان و ... ) ارائه دهند. کلینیک دکتر حداد بهترین مرکز لیزر موهای زائد اصفهان که می توانید در آن به روزترین دستگاه مدرن و قوی را مشاهده کرده و ضمن ارائه مشاوره رایگان از دکتر پوست با تجویز بهترین دستگاه مناسب شما بهترین خروجی را مشاهده نمایید. بهترین کلینیک لیزر در اصفهان همراه با ارائه خدمات مشاوره رایگان در کلینیک پوست و مو دکتر حداد دنبال نمایید. کلینیک دکتر مرجان حداد با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. بهترین دکتر لیزر در اصفهان دکتر مرجان حداد با فراهم آوردن پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های لیزر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

لیزر موهای زائد اصفهان | لیزر موهای زائد در اصفهان

دیدگاه‌ها  
#29 admin 1400-01-24 14:35
به نقل از گلناز عبدی:
من تقریبا دو سال میشه که برای از بین بردن موهای زائد صورتم، لیزر انجام میدم اما نتیجه کامل نگرفتم. ادامه بدم یا اینکه تعداد جلسات زیاد بشه عوارض داره؟

با عرض سلام و وقت بخیر
خیر، لیزر موهای زائد، هیچ گونه عوارضی ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#28 admin 1400-01-24 14:33
به نقل از banoo:
وقت بخیر انجام لیزر ناحیه تناسلی با وجود تنبلی تخمدان، عوارضی ایجاد می کند؟
با عرض سلام و وقت بخیر
خیر، لیزر موهای زائد، هیچ گونه عوارضی ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#27 banoo 1400-01-24 14:32
وقت بخیر انجام لیزر ناحیه تناسلی با وجود تنبلی تخمدان، عوارضی ایجاد می کند؟
نقل قول کردن
#26 admin 1400-01-24 14:28
به نقل از یگانه رستمی:
روز بخیر، انجام لیزر باعث سفیدی مو می شود؟

با عرض سلام و وقت بخیر
سفیدی موها ربطی به انجام لیزر ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#25 admin 1400-01-24 14:27
به نقل از پونه یاران:
چرا قیمت لیزر با یه دستگاه مشخص در مراکز مختلف فرق داره؟

با عرض سلام و وقت بخیر
استفاده از دستگاه های فرسوده و بی کیفیت باعث کاهش اثرگذاری لیزر می شود که برخی از مراکز با کم کردن هزینه سعی در حفظ مراجعین خود دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#24 admin 1400-01-24 14:26
به نقل از علیرضا کمالی:
موهایی که روی لاله گوش را میشه لیزر کرد؟

با عرض سلام و وقت بخیر
برای لیزر موهای زائد روی گوش محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید با خیال آسوده این کار را انجام دهید. برای انتخاب بهترین دستگاه برای این کار با پزشکان کلینیک مشاوره کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#23 admin 1400-01-24 14:25
به نقل از الناز بخشی:
سلام وقت بخیر
بیماری تیروئید و فشار خون بالا، محدودیتی برای لیزر موهای زائد ندارد؟

با عرض سلام و وقت بخیر
خیر، امکان استفاده از لیزر برای این عزیزان وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#22 admin 1400-01-24 14:24
به نقل از الهه کریمی:
سلام لطف می کنید کلینیک خوب برای لیزر در اصفهان بهم معرفی کنید؟

سلام لطف می کنید کلینیک خوب برای لیزر در اصفهان بهم معرفی کنید؟ با عرض سلام و وقت بخیر
کلینیک دکتر مرجان حداد به عنوان یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو در اصفهان خدمات لیزر را با قیمتی مناسب ارائه می دهد.
نقل قول کردن
#21 admin 1400-01-24 14:23
به نقل از سارا:
سلام وقت بخیر
مدت زمان جلسات لیزر چقدره ؟

با عرض سلام و وقت بخیر
مدت زمان هر جلسه لیزر برای هر فرد بسته به میزان کار انجام شده در هر جلسه، متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد در ارتباط باشید.
نقل قول کردن
#20 admin 1400-01-24 14:22
به نقل از نسترن زالی:
بهترین دستگاه لیزر موی زائد چیه؟

با عرض سلام و وقت بخیر
بهترین نوع دستگاه برای هر پوست، با توجه به ویژگی های آن تعیین می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه