اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر موهای زائد از مهم ترین خدمات کلینیک تخصصی دکتر حداد در اصفهان است. از بین بردن موهای زائد با لیزر یکی از رایج ترین روش های درمانی زیبایی است. شما می توانید سوالات خود را در خصوص لیزر موهای زائد از کلینیک تخصصی لیزر دکتر حداد بپرسید. برای اطلاع از شرایط استفاده از تخفیف لیزر موهای زائد اصفهان به کلینیک دکتر مرجان حداد مراجعه نمایید. در مراکز و کلینیک های تخصصی پوستی در هنگام لیزر موهای زائد بدن از پرتو متمرکز لیزر برای نفوذ به پیازهای مو استفاده می شود. پرتو لیزر توسط رنگ دانه های پیاز مو جذب شده و این فرآیند باعث تخریب پیازهای مو می شود. امروزه از روش ها و انواع مختلف لیزر به منظور رفع موهای زائد استفاده می شود. از بین بردن موهای زائد با لیزر یک روش بی خطر، موثر و رایج برای رفع موهای زائد و ایجاد نتایج بهینه در این رابطه برای تمام نواحی بدن است. اگر شما هم به زیبایی و نظافت تان اهمیت می دهید و می خواهید تغییری بزرگ را در سبک زندگی تان ایجاد کنید، می توانید به کلینیک لیزر پوست و موی دکتر مرجان حداد مراجعه و از این روش درمانی استفاده نمایید.

لیزر موهای زائد در اصفهان

فرایند لیزر موهای زائد در ابتدا به منظور رفع موهای زائد تیره بر روی پوست های روشن توسط دستگاه های لیزر انجام می گرفت، اما تکنولوژی های جدیدتر، به کمک مراجعانی با پوست های تیره تر و رنگ های مختلف مو آمده اند. اگر شما هم ساکن شهر اصفهان هستید و به دنبال مرکزی برای برطرف کردن موهای زائد خود می گردید، می توانید به کلینیک دکتر حداد مراجعه کنید. کلینیک دکتر حداد آماده ارائه انواع خدمات پوست، مو و زیبایی با پیشرفته ترین دستگاه ها و امکانات به شما عزیزان است.

لیزر موهای زائد از خدماتی است که امروزه در کلینیک های زیبایی بسیاری در شهر اصفهان انجام می گیرد. کلینیک های زیبایی در اصفهان زیاد هستند اما بهترین کلینیک لیزر موهای زائد کدام است؟ ما به شما کلینیک دکتر حداد را پیشنهاد می کنیم. خدمات لیزر موهای زائد در این مرکز زیبایی با به روز ترین دستگاه ها و توسط پزشک متخصص انجام می شوند تا شما بدون نگرانی از عوارض لیزر موهای زائد فرایند درمانی خود را با خیال آسوده طی کنید. 

لیزر موهای زائد در کلینیک دکتر حداد

شما با مراجعه به کلینیک دکتر حداد برای لیزر موهای زائد خود فرایند مشخصی را سپری می کنید که طی آن پزشک متخصص بعد از ویزیت و تشخیص بهترین روش درمانی برای شما، نکاتی را در رابطه با ایمنی و سلامت لیزر با شما مطرح می کند. برای مثال پزشک برای شما توضیح می دهد که لیزر برای چه کسانی ممنوع است. یا این که بهترین شرایط سنی برای لیزر موهای زائد چیست. اگر شما باردار باشید، پزشک در رابطه با لیزر موهای زائد در دوران بارداری هم با شما گفت و گو می کند تا بر اساس اطلاعاتی که به دست آورده اید بتوانید آگاهانه نسبت به فرایند درمانی تان اقدام کنید. بنابراین اگر می خواهید نسبت به لیزر موهای زائد خود اقدام کنید، بهتر است پیش از هرچیز با پزشک متخصص مشورت کرده و در ادامه با کسب اطلاعات لازم در رابطه با مسائل مهم مختلفی مثل نکات قبل از لیزر موهای زائد فرایند درمانی را آغاز کنید.

تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد در کلینیک لیزر موهای زائد دکتر حداد بعد از بررسی نواحی مورد نظر توسط پزشک و معاینه دقیق تعیین می شود تا شما بتوانید بهترین نتیجه را از لیزردرمانی خود بگیرید. این مرکز علاوه بر خدمات زیبایی و درمانی برای خانم ها، خدمات لیزر موهای زائد آقایان اصفهان و لیزر موهای زائد برای ورزشکاران را هم به همشهریان عزیز ارائه می کند.

لیزر موی زائد اصفهان

مزایای لیزر موهای زائد در کلینیک پوست و موی دکتر مرجان حداد

  • کاهش بی خطر و دائمی موهای زائد با استفاده از خدمات ما
  • استفاده از لیزرهای قوی و مخصوص
  • امکان رفع بی خطر و موثر موهای زائد برای همه انواع پوست
  • مناسب بودن این روش درمانی برای رفع موهای زائد صورت
  • مناسب برای انواع پوست
  • تاثیر واقعی در از بین بردن موهای نازک و کرکی

کلینیک لیزر دکتر مرجان حداد با دارا بودن دستگاه "GentleMax Pro" پیشرفته ترین خدمات زیبایی، لیزر بیکینی اصفهان، لیزر موهای زائد بدن، صورت و ... را ارائه می دهد. بهترین قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان را از کلینیک لیزر دکتر مرجان حداد دریافت کنید.

قیمت لیزر موهای زائد در اصفهان

قیمت لیزر موهای زائد با توجه به تراکم مو و محل موهای زائد متفاوت است. مثلا هزینه لیزر موهای زائد پا با هزینه لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی یا لیزر ناحیه بکینی متفاوت است. زیرا هم تراکم مو در این نواحی متفاوت است و هم حساسیت نواحی مختلف با هم فرق می کند. در اصل، قیمت لیزر موهای زائد بر اساس تعداد جلسات مورد نیاز تعیین می گردد.

معمولا هزینه هر جلسه لیزر موهای صورت زیاد نیست و با توجه به از بین بردن موها تا چند ماه، در مقایسه با روش های موقت دیگر، به صرفه است. باید در نظر داشته باشید که  قیمت لیزر موهای زائد کل بدن کمتر از استفاده از پکیج های متفاوت لیزر در کنار هم است و شاید تا چند ده هزار تومان ارزان تر باشد. پس به شما پیشنهاد می دهیم به جای انجام لیزر قسمت های مختلف در زمان های متفاوت، از پکیج لیزر کل بدن استفاده کنید تا هم در هزینه صرفه جویی کرده و هم خیلی زود تر و با درد کمتر، از دغدغه موهای زائد خود رها شوید. قیمت لیزر در اصفهان بستگی زیادی نیز به نوع دستگاه مورد نظر دارد. برخی دستگاه ها به دلیل قدرت بالا استفاده از آنها نیاز به جلسات کمتری دارد و سریعتر به جواب خواهید رسید. نمونه ای از این دستگاه ها الکساندرایت است که می توانید در مطب دکتر حداد تحت درمان آن قرار بگیرید. البته در مقابل این دستگاه ها قیمت بیشتری هم دارند. به صورت میانگین قیمت لیزر در اصفهان برای کل بدن ۵۰۰ هزارتومان است.

قیمت لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت

الکساندرایت یکی از محبوب ترین دستگاه ها برای لیزر موهای زائد می باشد. لیزر الکساندرایت دستگاهی است که بدون درد موهای زائد آقایان و بانوان را برطرف می کند. این دستگاه به دلیل استفاده از سنگی به نام الکسا برای تولید نور، الکساندرایت (لیزر الکساندرایت کندلا) نام گرفته. ایمنی و آسانی طرز کار لیزر موهای زائد الکساندرایت  آن را به یکی از محبوب ترین دتگاه ها تبدیل کرده است. اگر شما هم در اصفهان هستید و به دنبال مرکز لیزر موهای زائد با دستگاه الکساندرایت می گردید، هم اکنون با مرکز پوست و زیبایی دکتر مرجان حداد تماس حاصل فرمایید. 

مراکز لیزر درمانی در اصفهان

مراجعان بسیاری به دنبال مراکز لیزر درمانی در اصفهان می گردند. برای انتخاب بهترین مرکز لیزر درمانی به شما پیشنهاد می کنیم مرکزی را انتخاب کنید که مجهز به دستگاه های جدید با کمترین عوارض احتمالی باشد. متاسفانه برخی مراکز به دلیل عدم آگاهی از انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و کارایی آن ها و نبود تنوع دستگاه های لیزر برای درمان پوست های مختلف، برای همگی مراجعه کنندگان یک دستگاه را پیشنهاد می کنند که این امر منجر به عدم گرفتن نتیجه درمانی برای افراد می شود. 

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان کجاست؟

اگر شما هم  جزء آن دسته از افرادی هستید که به دنبال بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان یا بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان هستید، باید برای انتخاب بهترین مرکز لیزر به مدراک پزشکی، تجربه و تخصص پزشک آن مرکز توجه داشته باشید. از مراجعه به آرایشگاه های خصوصی برای انجام لیزر موهای زائد پرهیز کنید. بهترین گزینه پزشکان پوست و مو هستند. دکتر مرجان حداد با سال ها تجربه و تخصص در حوزه پوست و مو با انجام معاینات لازم قبل از لیزر موهای زائد بهترین تجربه را برای مراجعه کنندگان خود به همراه می آورد.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان را چگونه تشخیص دهیم؟

آیا لیزر موهای زائد برای همه جواب می دهد؟

یکی از پرتکرارترین درخواست های لیزردرمانی در مرکز ما لیزر موهای زائد کل بدن است. اما تمام افرادی که موهای زائد زیادی دارند نمی توانند داوطلبان خوبی برای لیزر باشند. زیرا موهای زائد ممکن است به دو دلیل هورمونی و غیر هورمونی ایجاد شود. اگر دلیل رشد موهای زائد در بدن شما هورمونی باشد، لیزردرمانی به تنهایی نمی تواند گزینه خوبی برای درمان شما باشد.
اختلالات هورمونی سبب می شود خانم ها در قسمت هایی از بدن که به طور طبیعی مو ندارد، با موهای تیره ه و ضخیم مواجه شوند. بنابراین اینگونه افراد در ابتدا باید مسئله را به صورت هورمونی درمان کنند.

عوارض لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی (بیکینی) چیست ؟

خلاص شدن از موهای ناحیه تناسلی برای بیشتر افراد، امری خوشحال کننده است. زیرا دیگر نیازی نیست که همواره موهای این ناحیه را اصلاح و تمیز کنند. لیزر موهای زائد در این ناحیه به منزله تغییر در سبک زندگی شماست. اما این موضوع برای بسیاری از افراد جای سوال دارد که آیا لیزر موهای بیکینی ضرر دارد؟

اگر به متخصین پوست و مو مراجعه کنید هیچ خطری شما را تهدید نمی کند و می توانید تا حد زیادی از شر این موهای مزاحم خلاص شوید، آن هم بدون تحمل درد آنچنانی. کلینیک تخصصی لیزر موهای زائد دکتر مرجان حداد با استفاده از جدیدترین انواع لیزر، کلیه خدمات لیزر موهای زائد و لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی را در اصفهان به صورت کاملا تخصصی ارائه می دهد.

آیا لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی دائمی است؟

FDA ، سازمان غذا و دارو آمریکا لیزر را به عنوان روشی جهت کاهش موهای زائد مورد تایید قرار داده است . لیزر نمی تواند حذف دائمی را تضمین کند، اما با توجه به اینکه این اشعه ریشه موهای زائد را تضعیف کرده و آن را از بین می برد در بیشتر مراجعه کنندگان حذف دائمی را به همراه داشته است. حتی در صورت رشد مجدد موهای زائد، این موها بسیار نازک و حتی غیر قابل دیدن خواهند بود. بنابراین لیزر موهای زائد بهترین گزینه برای حذف موهای زائد می باشد.

لیزر موهای زائد برای کدام نواحی بدن مناسب است؟

لیزر موهای زائد را می توان برای برطرف سازی موهای زائد تمامی نواحی بدن مورد استفاده قرار داد. البته قبل از لیزر، پوست نواحی مختلف و رنگ پوست مورد بررسی قرار میگرد تا بهترین دستگاه به مراجع پیشنهاد شود. از خدمات لیزر موهای زائد دکتر حداد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر است؟

بیشتر افراد در هنگام مراجعه به مرکز تخصصی لیزر موهای زائد بر این عقیده هستند که جلسات لیزر باید کاملا پشت سرهم و پی در پی باشد اما توجه داشته باشید لیزر موهای زائد بدن آقایان و بانوان پروسه ای زمانبر است که در یک جلسه نمی توان به صورت کامل تمام کار را انجام داد. با این حال اگر ناحیه مورد نظر شما از تراکم موی کمتری برخوردار باشد می توانیم امیدوار باشیم که لیزردرمانی شما در یک جلسه قابل انجام است. اما نواحی پرتراکمی مانند پا به تعداد جلسلت بیشتری نیازدارند. فاصله بین جلسات موهای زائد کاملا وابسته به پزشک شما می باشد اما به طور معمول فاصله جلسات حدودا دوماه (۶ الی ۸ هفته) است.

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد چقدر است؟

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان

بهترین مراکز لیزر موهای زائد در اصفهان مراکزی هستند که بتوانند خدمات تخصصی خود را مناسب با ویژگی های مراجعه کنندگان (اعم از رنگ پوست، ضخامت موهای زائد تحت درمان و ...) ارائه دهند. کلینیک دکتر حداد بهترین مرکز لیزر موهای زائد اصفهان است که می توانید در آن تحت درمان به روزترین دستگاه های مدرن و قوی قرار بگیرید تا لیزردرمانی شما در کوتاه ترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت انجام شود.

کلینیک دکتر مرجان حداد با کادری مجرب آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. دکتر مرجان حداد با فراهم آوردن پیشرفته ترین و مدرن ترین دستگاه های لیزر، این روش درمانی را به یکی از آسان ترین شیوه های مراقبت پوستی تبدیل کرده است.

آدرس کلینیک لیزر موهای زائد در اصفهان

برای تماس با کلینیک دکتر مرجان حداد می توانید از راه های ارتباطی زیر به صورت شبانه روزی با دکتر مرجان حداد در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان توحید میانی اصفهان - بالای داروخانه دی - ساختمان پزشکی توحید-طبقه سوم واحد ۳۱۱، کلینیک لیزر موهای زائد اصفهان دکتر حداد.

تلفن‌ها:

09026553928

031-36281305

031-36281304

دیدگاه‌ها  
#29 admin 1400-01-24 14:35
به نقل از گلناز عبدی:
من تقریبا دو سال میشه که برای از بین بردن موهای زائد صورتم، لیزر انجام میدم اما نتیجه کامل نگرفتم. ادامه بدم یا اینکه تعداد جلسات زیاد بشه عوارض داره؟

با عرض سلام و وقت بخیر
خیر، لیزر موهای زائد، هیچ گونه عوارضی ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#28 admin 1400-01-24 14:33
به نقل از banoo:
وقت بخیر انجام لیزر ناحیه تناسلی با وجود تنبلی تخمدان، عوارضی ایجاد می کند؟
با عرض سلام و وقت بخیر
خیر، لیزر موهای زائد، هیچ گونه عوارضی ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#27 banoo 1400-01-24 14:32
وقت بخیر انجام لیزر ناحیه تناسلی با وجود تنبلی تخمدان، عوارضی ایجاد می کند؟
نقل قول کردن
#26 admin 1400-01-24 14:28
به نقل از یگانه رستمی:
روز بخیر، انجام لیزر باعث سفیدی مو می شود؟

با عرض سلام و وقت بخیر
سفیدی موها ربطی به انجام لیزر ندارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#25 admin 1400-01-24 14:27
به نقل از پونه یاران:
چرا قیمت لیزر با یه دستگاه مشخص در مراکز مختلف فرق داره؟

با عرض سلام و وقت بخیر
استفاده از دستگاه های فرسوده و بی کیفیت باعث کاهش اثرگذاری لیزر می شود که برخی از مراکز با کم کردن هزینه سعی در حفظ مراجعین خود دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#24 admin 1400-01-24 14:26
به نقل از علیرضا کمالی:
موهایی که روی لاله گوش را میشه لیزر کرد؟

با عرض سلام و وقت بخیر
برای لیزر موهای زائد روی گوش محدودیتی وجود ندارد و شما می توانید با خیال آسوده این کار را انجام دهید. برای انتخاب بهترین دستگاه برای این کار با پزشکان کلینیک مشاوره کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#23 admin 1400-01-24 14:25
به نقل از الناز بخشی:
سلام وقت بخیر
بیماری تیروئید و فشار خون بالا، محدودیتی برای لیزر موهای زائد ندارد؟

با عرض سلام و وقت بخیر
خیر، امکان استفاده از لیزر برای این عزیزان وجود دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#22 admin 1400-01-24 14:24
به نقل از الهه کریمی:
سلام لطف می کنید کلینیک خوب برای لیزر در اصفهان بهم معرفی کنید؟

سلام لطف می کنید کلینیک خوب برای لیزر در اصفهان بهم معرفی کنید؟ با عرض سلام و وقت بخیر
کلینیک دکتر مرجان حداد به عنوان یکی از بهترین کلینیک های پوست و مو در اصفهان خدمات لیزر را با قیمتی مناسب ارائه می دهد.
نقل قول کردن
#21 admin 1400-01-24 14:23
به نقل از سارا:
سلام وقت بخیر
مدت زمان جلسات لیزر چقدره ؟

با عرض سلام و وقت بخیر
مدت زمان هر جلسه لیزر برای هر فرد بسته به میزان کار انجام شده در هر جلسه، متفاوت است. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد در ارتباط باشید.
نقل قول کردن
#20 admin 1400-01-24 14:22
به نقل از نسترن زالی:
بهترین دستگاه لیزر موی زائد چیه؟

با عرض سلام و وقت بخیر
بهترین نوع دستگاه برای هر پوست، با توجه به ویژگی های آن تعیین می گردد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#19 admin 1400-01-24 14:22
به نقل از رژین:
کارتون عالیه مرسی

با عرض سلام و وقت بخیر
از این که از خدمات ارائه شده در کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد راضی هستید، بسیار خرسندیم.
نقل قول کردن
#18 admin 1400-01-24 14:21
به نقل از تیانا:
ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار می دید

با عرض سلام و وقت بخیر
باعث مسرت است که اطلاعات ارائه شده در این صفحه برای شما مفید بوده است. برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#17 admin 1400-01-24 14:17
به نقل از اکرم مجد:
سلام قبل از 18 سالگی انجام لیزر منعی داره؟

با عرض سلام و وقت بخیر
انجام لیزر، محدودیت سنی ندارد اما می شود انجام لیزر پس از تکمیل فرآیند رشد صورت پذیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#16 اکرم مجد 1400-01-24 14:16
سلام قبل از 18 سالگی انجام لیزر منعی داره؟
نقل قول کردن
#15 تیانا 1400-01-24 14:16
ممنون از اطلاعاتی که در اختیارمون قرار می دید
نقل قول کردن
#14 رژین 1400-01-24 14:15
کارتون عالیه مرسی
نقل قول کردن
#13 نسترن زالی 1400-01-24 14:13
بهترین دستگاه لیزر موی زائد چیه؟
نقل قول کردن
#12 ناهید 1400-01-24 14:12
سلام من ۶ جلسه لیزر با دستگاه الکساندارا انجام دادم اما هنوز موهای زائد برطرف نشدن. چند جلسه دیگه نیاز دارم؟
نقل قول کردن
#11 نریمانی 1400-01-24 14:12
بهترین دستگاه برای پوست سفید و موهای زائد نازک چیه؟
نقل قول کردن
#10 گلناز عبدی 1400-01-24 14:11
من تقریبا دو سال میشه که برای از بین بردن موهای زائد صورتم، لیزر انجام میدم اما نتیجه کامل نگرفتم. ادامه بدم یا اینکه تعداد جلسات زیاد بشه عوارض داره؟
نقل قول کردن
#9 یگانه رستمی 1400-01-24 14:10
روز بخیر، انجام لیزر باعث سفیدی مو می شود؟
نقل قول کردن
#8 admin 1400-01-24 14:09
به نقل از اعظم صادقی:
با 6 جلسه موهای زائد کاملا از بین می رود؟

با عرض سلام و وقت بخیر
تعداد جلسه مورد نیاز برای نتیجه دادن کامل لیزر برای افراد گوناگون، متفاوت است. برای تعیین تعداد جلسه مورد نیاز بایستی با پزشک متخصص مشاوره کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه با کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد تماس حاصل نمایید.
نقل قول کردن
#7 اعظم صادقی 1400-01-24 14:05
با 6 جلسه موهای زائد کاملا از بین می رود؟
نقل قول کردن
#6 پونه یاران 1400-01-24 14:05
چرا قیمت لیزر با یه دستگاه مشخص در مراکز مختلف فرق داره؟
نقل قول کردن
#5 علیرضا کمالی 1400-01-24 13:32
موهایی که روی لاله گوش را میشه لیزر کرد؟
نقل قول کردن
#4 سعید 1400-01-24 13:30
سلام از بین بردن موی پشت گردن با لیزر خطر داره؟
نقل قول کردن
#3 الناز بخشی 1400-01-24 13:29
سلام وقت بخیر
بیماری تیروئید و فشار خون بالا، محدودیتی برای لیزر موهای زائد ندارد؟
نقل قول کردن
#2 الهه کریمی 1400-01-24 13:28
سلام لطف می کنید کلینیک خوب برای لیزر در اصفهان بهم معرفی کنید؟
نقل قول کردن
#1 سارا 1400-01-24 13:23
سلام وقت بخیر
مدت زمان جلسات لیزر چقدره ؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

مراکز و کلینیک های لیزر موهای زائد اصفهان

لیزر موهای زاید اصفهان نت برگ

بهترین دکتر برای لیزر موهای زائد در اصفهان

تخفیف لیزر موهای زائد در اصفهان

لیزر الکساندرایت در اصفهان

مرکز لیزر نیوشا اصفهان

نت برگ لیزر موهای زائد اصفهان

سوالات متداول لیزر موهای زائد

آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟
بسته به این که آستانه درد شما چقدر باشد، فرایند لیزردرمانی می تواند برای شما از بی درد تا دردناک طبقه بندی شود. اما نگران نباشید. دستگاه های امروزی با پیشرفت تکنولوژی مجهز به خنک کننده هایی هستند که درد را تا حد بسیار زیادی برطرف و آن را کاملا قابل تحمل می کنند.
عوارض بعدی لیزر موهای زائد چیست؟
در صورتی که نکات لازم قبل از انجام لیزر را رعایت کنید، بعد از آن از پوستتان مراقبت نمایید و لیزردرمانی شما توسط اپراتور متخصص انجام شود، لیزر هیچ گونه عوارضی به همراه نخواهد داشت.
آیا لیزر موهای زائد باعث حذف کامل این موها می شود؟
تحقیقات نشان داده است که این روش به میزان ۷۰ درصد موهای زائد را از بین می برد و ۳۰ درصد باقیمانده را به صورت کرک و موهای بی رنگ و نازک در می آورد.
تاثیر لیزر موهای زائد چند روز بعد از آن قابل مشاهده است؟
شما می توانید بعد از حدودا دو هفته آثار لیزر را ببینید. بعد از این زمان موهای شما شروع به ریزش می کنند و کم شدن آن ها به وضوح قابل مشاهده است.
در کلینیک لیزر موهای زائد دکتر حداد اصفهان از چه دستگاه هایی استفاده می شود؟
انواع مختلفی از دستگاه های به روز و پیشرفته لیزر در کلینیک دکتر حداد موجود است که هرکدام برای نوع خاصی از موها و پوست ها مورد استفاده قرار می گیرد. انتخاب نوع این دستگاه به عهده پزشک متخصص و با توجه به معاینه و مشاوره پیش از لیزر درمانی است.