اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

 مزوتراپی مو اصفهان

کمی در آینه به خود نگاه کنید، واقعا یکی از مهم‌ترین فاکتور‌های زیبایی داشتن مو های پر پشت و زیباست. همچنین داشتن مو های زیبا باعث می‌شود که جوان تر به نظر برسید و اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید. متاسفانه بعضی از مشکلات محیطی و سلامتی دست به دست هم می‌دهند که باعث ریزش مو می شوند و مو‌های زیبای شما از دست می روند. یک عالمه وقت باید صرف کنید که قبل از بیرون رفتن، موهایتان را سشوار کنید و از انواع اسپری‌ها استفاده کنید تا این مو های کم پشت، کمی حجیم شوند و ظاهر زیباتری پیدا کنند که بعد از آن می‌بینید که بیش از یک ساعت مو‌ها زیبا نمی‌مانند و به سر می چسبند. از طرفی استفاده از اسپری‌های مو باعث می شود که ریزش مو ها شدید‌تر بشوند و سشوار هم مو‌های حساس و شکننده را بیشتر صدمه می‌زند.

بهترین مزوتراپی مو در اصفهان

در سال‌های اخیر یک روش موثر، در کلینیک‌های تخصصی پوست و مو نجام می‌شود که مزوتراپی نام دارد. در این روش از ریزش مو ها جلوگیری می‌شود و همچنین امکان رویش مو‌های بیشتر را برای شما فراهم می‌کند. با این مطلب همراه باشید تا در مورد مزوتراپی صحبت کنیم و یکی از بهترین مراکز مزوتراپی مو اصفهان را به شما معرفی نماییم. کلینیک دکتر مرجان حداد به عنوان بهترین مزوتراپی مو در اصفهان با سال ها سابقه درخشان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد.

بهترین مزوتراپی مو در اصفهان

مزوتراپی چیست؟

مزو‌تراپی روشی است که به وسیله تزریق مواد مغذی و ویتامین‌ها به پوست سر، از ریزش مو‌ها جلوگیری می‌شود. در این روش، سوزن ها به عمق یک میلی‌متری تزریق می‌شوند، این عمق دقیقا همان جایی است که پیاز مو‌ها قرار دارد. حتما می‌دانید که برای داشتن مو‌های زیبا و پرپشت لازم است که تغذیه مناسب داشته باشید و از دارو‌های مکمل استفاده کنید. ولی دارو‌های خوراکی و تغذیه، تاثیر صد در صد و تضمین شده نخواهند داشت و همچنین ممکن است، زمان تاثیر گذاری آنها بسیار طولانی باشد. ولی با استفاده از مزو تراپی، مواد مغذی مستقیما به ریشه مو‌ها می‌رسد و از این جهت است که این روش بسیار سریع نتیجه می‌دهد. در ضمن، محلولی که در پوست سر، تزریق می‌شود ، بر اساس نیاز و مشکل فرد، ساخته و تزریق می‌شود.

مزوتراپی چیست

دلایل ریزش مو

همان طور که گفتیم دلایلی زیادی وجود دارند که باعث می شوند مو‌ها ریزش پیدا کنند، همچنین این دلایل ممکن است در داخل بدن باشند و یا به خاطر شرایط محیطی به وجود بیایند.
دلایلی درونی که می‌توانند باعث ریزش مو شوندعبارتند از: استرس و اضطرب های شدید که مخصوصا در زندگی شهری و ماشینی امروز بسیاری از افراد را درگیر می کند. از دیگر دلایل درونی که در بدن وجود دارد می توان به اختلال‌های هورمونی اشاره کرد. اختلال‌های هورمونی و به طور کلی عملکرد هورمون‌های بدن بسیار پیچیده است و گاهی پزشک به دقت نمی‌تواند بگوید که کدام هورمون بروی هورمون دیگر تاثیر منفی گذاشته است، به این ترتیب است که معمولا اختلال‌های هورمونی، زنجیره وار هستند و یکی از دیگری ناشی می‌شوند ولی معمولا در ریزش مو ، ترشح بیش از اندازه هورمون مردانه، باعث ریزش مو می شوند. ولی گاهی هورمون های ترشح شده بوسیله غده تیرویید و بیماری‌هایی مانند سندروم تخمدان پلی کیستیک در خانم‌ها باعث افزایش این هورمون می شوند. یکی دیگر از دلایل هم دلایل ژنتیکی می باشد که در اطراف خود بسیار شنیده‌اید که ریزش مو، به خاطر دلایل ارثی اتفاق افتاده است. از دلایل محیطی که باعث ریزش مو می‌شوند هم می‌توان به آلودگی‌های هوا، آب و مواد غذایی اشاره کرد که البته نهایتا این آلودگی‌ها در بدن، اختلال های ایجاد می‌کنند که به دلایل درونی دامن میزند و یا برای مثال باعث می‌شود که ویتامین ها به خوبی جذب بدن نشوند.

مزو تراپی مو

مزوتراپی مو اصفهان

در مزو‌تراپی، یک محلول ساخته می شود که با توجه به مشکلات ریزش مو در هر فرد، این محلول متفاوت است. از طرفی چون مزوتراپی با استفاده از سوزن به پوست سر تزریق می شود باعث می‌شود که جربان خون در پوست سر بیشتر شود و فعالیت‌های مربوط به رشد مو، کمی سرعت پیدا کند. در ضمن در روش مزوتراپی، فولیکول‌هایی که در فاز استراحت به سر می‌برند، فعال می‌شوند و با رشد این فولیکول‌ها، حجم مو تا حد چشم گیری بیشتر می‌شود. یکی دیگر از کار‌هایی که مزو‌تراپی این است که با استفاده از این روش، سبوم پوست سر هم تحریک می شود و با ترشح بیشتر چربی مفید، به عضله‌های پوست سر کمک می‌کند که در نهایت به بیشتر شدن مو‌ها می‌انجامد. اما یک چیز را در نظر داشته باشید که مزو‌تراپی باعث رشد مو های جدید نمی‌شود، ممکن است ابتدا شما فکر کنید که مو های جدیدی رشد کرده‌اند ولی در واقع این مو‌های جدید همان فولیکول‌هایی هستند که در فاز استراحت بوده‌اند. بنابراین اگر شما مشکلی داشته باشید مانند طاسی ژنتیکی بهتر است از روش‌هایی مانند پیوند مو یا میکروپیگمنتیشن سر، استفاده کنید. کلینیک دکتر مرجان حداد یکی از بهترین مراکز مزوتراپی مو در اصفهان می باشد که خدمات مربوطه را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهد.

مزوتراپی مو اصفهان  

تفاوت مزو‌تراپی و PRP

در PRP خون مراجعه کننده را می‌گیرند و پلاسمای آن را جدا می‌کنند و بعد پلاسمای غنی شده را به پوست سر تزریق می‌کنند که به نوعی باعث ترمیم است ولی در روش مزو‌تراپی، محلولی که تزریق می شود بر اساس مشکل فرد، ساخته می‌شود و از انواع مواد مغذی و ویتامین‌ها تشکیل شده است.

تعداد جلسات مورد نیاز برای مزو‌تراپی

معمولا در یک دوره ۱۲ تا ۱۸ هفته‌ای هر هفته، تزریق می‌شود که اگر مشکل درونی فرد، همچنان وجود داشته باشد این کار بعد از دوره اصلی، هر سال یک یا دو بار تکرار می شود. این روش به خصوص برای افرادی مناسب است که به دلیل یک بیماری خاص مرتب مو‌های خود را از دست می‌دهند و همیشه این عامل ریزش مو، در بدنشان وجود دارد. ولی نظر اصلی را پزشک می‌دهد که طبق تشخیص او مشخص می شود چه کسی داوطلب مناسبی برای انجام مزوتراپی است. پیشنهاد ما به شما این است که اگر ریزش مو دارید و احساس می‌کنید، حجم مو‌ها کم شده است، حتما به یک پزشک مراجعه کنید و از او سوال کنید که آیا شما می توانید از مزوتراپی استفاده کنید یا نه. پزشک بعد از انجام آزمایش‌های مختلف، تشخیص دقیقی ارائه می‌دهد و بعد از تشخیص او می‌توانید از مزو‌تراپی استفاده کنید. برای این که بهترین نتیجه را بگیرید به پزشکی مراجعه کنید که نمونه کار‌های او را دیده باشید و بدون اضطراب درمان را شروع کنید.

کلینیک تخصصی پوست و مو دکتر مرجان حداد، یکی از معتبر‌ترین مراکز برای انجام مزوتراپی است.برای مشاوره رایگان با شماره 03136281305 تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  
#8 ادمین 1400-03-11 21:09
به نقل از آزاده:
سلام. می شه بفرمایید شما برای درمان ریزش مو مزوتراپی مو رو پیشنهاد می دین یا PRP؟

سلام.
دوست عزیز تشخیص بهترین شیوه درمانی برای شما نیاز به معاینه حضوری توسط پزشک متخصص دارد. توصیه ما این است که با مراجعه به کلینیک دکتر حداد و بررسی کامل نسبت به بهترین روش درمانی اقدام فرمایید.
نقل قول کردن
#7 ادمین 1400-03-11 21:08
به نقل از فهیمه تاج بخش:
درود
بنده یک جلسه مزوتراپی مو انجام دادم و از اونجایی که تحمل دردم خیلی کمه نتونستم دردش رو تحمل کنم. سردرد گرفتم. توصیه ای دارین برای کاهش درد؟

سلام و روز خوش
توصیه می کنیم برای پیگیری این موضوع حتما با پزشک متخصص مشورت کنید. استفاده از داروهای بی حس کننده موضعی می تواند راه حل مناسبی برای کاهش درد باشد.
نقل قول کردن
#6 ادمین 1400-03-11 21:07
به نقل از هومن:
سلام خسته نباشید
من می خوام مزوتراپی مو انجام بدم. دوستان بهم گفتن که در اصفهان این کار رو نکنم و به تهران برم.
اگر ممکنه راهنمایی بفرمایین.

سلام. کلینیک های بسیار مجهزی در اصفهان وجود دارند که شما را از سفر به تهران برای انجام مزوتراپی مو بی نیاز می کنند. شما می توانید برای دریافت مشاوره و انجام عمل مزوتراپی مو به کلینیک دکتر حدادی مراجعه کنید.
نقل قول کردن
#5 ادمین 1400-03-11 21:01
به نقل از سودابه:
وقت به خیر
نوبت دهی مزوتراپی مو در کلینیک دکتر حداد به چه صورته؟ تعداد جلسات لازم برای درمان ریزش مو چقدر هست؟

سلام و وقت به خیر
تعداد جلسات لازم برای مزوتراپی و به طور کلی طول مدت درمان شما بعد از معاینه توسط پزشک مشخص می شود. توصیه می کنیم با مراجعه به کلینیک و معاینه مسئله را از طریق پزشک پیگیری کنید.
نقل قول کردن
#4 سودابه 1400-03-11 20:53
وقت به خیر
نوبت دهی مزوتراپی مو در کلینیک دکتر حداد به چه صورته؟ تعداد جلسات لازم برای درمان ریزش مو چقدر هست؟
نقل قول کردن
#3 هومن 1400-03-11 20:52
سلام خسته نباشید
من می خوام مزوتراپی مو انجام بدم. دوستان بهم گفتن که در اصفهان این کار رو نکنم و به تهران برم.
اگر ممکنه راهنمایی بفرمایین.
نقل قول کردن
#2 فهیمه تاج بخش 1400-03-11 20:49
درود
بنده یک جلسه مزوتراپی مو انجام دادم و از اونجایی که تحمل دردم خیلی کمه نتونستم دردش رو تحمل کنم. سردرد گرفتم. توصیه ای دارین برای کاهش درد؟
نقل قول کردن
#1 آزاده 1400-03-11 20:47
سلام. می شه بفرمایید شما برای درمان ریزش مو مزوتراپی مو رو پیشنهاد می دین یا PRP؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول مزوتراپی مو

آیا عمل مزوتراپی مو درد دارد؟
بعضی از مراجعان دردی بسیار خفیف و مانند سوزش را گزارش داده اند که کاملا قابل تحمل است. با این حال اگر فکر می کنید که آستانه درد پایینی دارید و تحمل درد برای تان دشوار است، می توانید از پزشک خود بخواهید برای شما از داروهای بی حسی موضعی استفاده کند تا همان درد را هم از بین ببرید.
آیا مزوتراپی مو عوارض دارد؟
مزوتراپی یک عمل بسیار ساده و بی خطر است که عوارض جانبی عمده ای به همراه ندارد. ممکن است بعد از انجام این عمل در ناحیه مور نظر دچار کمی التهاب یا کبودی شوید که این التهاب و کبودی به هیچ عنوان جای نگرانی ندارد و ظرف مدت کوتاهی هم از بین می رود.
میزان مواد تزریقی برای مزوتراپی مو در کلینیک دکتر حداد اصفهان چقدر است؟
میزان موادی که برای شما تزریق می شود کاملا به وسعت ناحیه تحت درمان، جنس پوست و موی شما و مواردی از این دست ارتباط دارد. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کلینیک دکتر حداد تماس حاصل نمایید.
آیا درمان قطعی ریزش مو با مزوتراپی ممکن است؟
یکی از اساسی ترین کاربردهای مزوتراپی رفع ریزش مو و کمک به رشد آن است. با این حال نمی توان گفت که این درمان قطعی است. برای اطمینان یافتن از عملکرد مناسب مزوتراپی باید دائما تحت نظر پزشک متخصص باشید و مراقبت های لازم را انجام دهید.