اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد مردان

قیمت لیزر موهای زائد بدن مردان

در گذشته از لیزر موهای زائد فقط برای بانوان استفاده می شد. اما امروزه بسیاری از آقایان بدنساز، دوچرخه سوار و ورزشکار، شناگران و رقصندگان مرد، به فکر حذف موهای زائد بدن خود می افتند. یک پزشک لیزر درمانی معتقد است که هدف بسیاری از عمل های لیزر موهای زائد بدن مردان حذف کامل موهای بدن نیست، بلکه تنها قصد دارند موهای بدن خود به خصوص در ناحیه سینه و پشت را نازک تر کنند.
بسیاری از مردان از رشد غیر طبیعی موهای بدن خود به خصوص در ناحیه سینه رنج می برند. لیزر موهای زائد آقایان می تواند شامل لیزر صورت ، لیزر خط ریش ، لیزر موهای زائد سینه ، لیزر موهای گوش ، لیزر موهای زائد گردن و لیزر موهای زائد پشت بدن شوند. لیزر موهای زائد بدن مردان از وقتی بیشتر رواج یافت که آقایان طالب بدنی تمیز و عاری از مو، بدون صرف زمان زیادی بودند. همچنین بسیاری از زنان تمایل دارند همسرانشان دارای پوستی لطیف و بی مو باشند. به علاوه با گسترش رغبت عمومی مردان به انجام تاتو، اغلب دست به انجام عمل لیزر موهای زائد پیش از انجام تاتو و خالکوبی بر روی پوست خود می کنند.

آیا لیزر موهای زائد آقایان کاربرد دارد؟

راحتی و احساس امنیت بیمار یکی از اهداف تکنسین های خبره انجام لیزر موهای زائد است و برای نیل به این هدف، هرگونه مراقبتی را برای ایجاد تجربه ای مثبت از انجام لیزردرمانی برای بیمار فراهم می کنند. لیزر موهای زائد برای بدن مردان تکنیکی همراه با نتیجه های دائمی است. لیزردرمانی برای موهای زائد بدن آقایان شامل حذف موهای زائد صورت، پشت، سینه، گوش و هر ناحیه دیگری که شامل موهای زائد باشد، می شود.

رشد مو شامل سه مرحله می شود: آناژن یا مرحله رشد، کاتاژن یا فاز خاموشی و تلوژن یا فاز ریزش. وقتی فولیکول های مو در مرحله آناژن قرار دارند، لیزر موهای زائد بدن آقایان بیشترین اثربخشی را دارد. در هر زمانی، ۲۰% فولیکول ها در مرحله رشد هستند بنابراین لیزر می تواند ۲۰% از موهای زائد را در هر مرحله از بین ببرد. اشعه لیزر با گذر از پوست به گرما تبدیل شده و فولیکول ها را در مرحله رشد تخریب کرده و فرآیند رشد آنها را متوقف می کند.

چه انتظاری باید از لیزر موهای زائد بدن مردان داشت؟

وجود موهای زائد بر روی بدن می تواند علاوه بر کاهش زیبایی باعث آزار فرد نیز گردد که به منظور از بین بردن دائمی آنها می توان از روش لیزرکردن، استفاده نمود. لیزردرمانی موهای زائد هم در آقایان و هم در خانم ها کاربرد زیادی دارد و به دلیل نتیجه ی مطلوب از روش های پرطرفدار رفع موهای زائد در نقاط مختلف دنیا به شمار می آید. اگرچه لیزردرمانی در خانم ها علاقه مندان بیشتری دارد اما آقایان نیز به منظور داشتن بدنی بدون مو و صاف نیز از لیزر درمانی می توانند استفاده کنند. موهای زائد درخانم ها به موهایی گفته می شود که به طور ناخواسته در نواخی غیرمعمول مثل زیرچانه و دو طرف صورت رشد کرده و باعث نازیبایی فرد می گردد. اگر چه حذف موهای زائد برای آقایان کاربرد زیادی به مانند خانم ها ندارد ولی برخی آقایان علاقمند به حذف این موهای زائد هستند.

لیزردرمانی روشی دائمی برای حذف موهای بدن آقایان محسوب می شود. لیزر درمانی موهای زائد در خانم ها و آقایان در روش ، تفاوت چندانی نداشته و با توجه به اینکه بدن آقایان از وسعت و مقاومت بیشتر مو برخودار است، به تعداد جلسات بیشتری نسبت به خانم ها برای حذف موهای زائد نیاز دارند. چنانچه آقایان لیزر درمانی خود را در مراکز تخصصی با دستگاه پیشرفته و استاندارد توسط پزشک مو و پوست انجام دهند ، شاهد هیچ عارضه ای نخواهند بود.

از این همواره توصیه می شود که از لیزر کردن موهای زائد در باشگاه ها و مراکز غیرتخصصی که با وعده ی هزینه ی کمتر سلامتی و زیبایی فرد را به خطر می اندازند و از روش های غیر اصولی و علمی استفاده می کنند ،شدیدا خودداری نمایند.

هزینه لیزر موهای زائد آقایان

افراد سود جو در مراکز غیرتخصصی، با هزینه پایین تر و افزایش تعداد جلسات لیزر درمانی علاوه بر افزایش نهایی هزینه ی کل به دلیل عدم رعایت استاندارد لیزر تاییده شده به پوست فرد ، موجب سوختگی ،التهاب ، عفونت و آکنه در مراجعه کنندگان می شوند.

هزینه لیزر موهای زائد بدن مردان نسبت به خانم ها بیشتر است ، این هزینه با توجه به تراکم موی زائد فرد ، وسعت ناحیه ، تعداد جلسات ، نوع دستگاه لیزر و مهارت پزشک متفاوت خواهد بود.

افراد با موی تیره و ضخیم ، پوستی سفید و روشن نتیجه ی بهتری از لیزر درمانی را دریافت خواهند کرد.

در این افراد بدلیل کاهش ملانین در پوست و عدم جذب نور لیزر توسط آن ، شاهد سوختگی و التهاب پوست نخواهیم بود و برعکس موهای تیره به دلیل وجود ملانین با جذب بهتر لیزر، سوزانده و از بین خواهند رفت. کلینیک دکتر مرجان کلیه خدمات تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان را با استفاده از بروترین تجهیزات و زیر نظر پزشک پوست و مو انجام می دهد. و این اطمینان را به شما خواهد داد که در پایان جلسات دیگر از موهای زائد خبری نخواهد بود.

نوشتن دیدگاه