اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305


بوتاکس صورت، به عنوان یک عمل زیبایی بدون جراحی بسیار ساده اما در عین حال حساس است. تزریق بوتاکس چون زمان زیادی از شخص نمیگیرد و دوره ی نقاهت کوتاهی هم دارد، بسیار محبوب زنان و مردان است. مهم ترین مسئله در این مورد انتخاب پزشک برای تزریق بوتاکس صورت است. چرا که همانطور که گفتیم کار حساسی است.


مقاله ی: عوارض بوتاکس برای مردان و زنان را بخوانید.در ادامه مواردی را ذکر کرده ایم، که باید قبل از تزریق بوتاکس حتما رعایت شوند تا بتوانید بهترین نتیجه را از بوتاکس صورت تان دریافت کنید.

به پزشک تزریق بوتاکس صورت مراجعه کنید

همانطور که بارها و بارها گفته شد، برای تزریق بوتاکس صورت، به پزشک مراجعه کنید. حتما گواهی و مدرک گزینه هایی که برای مراجعه در ذهن دارید را بررسی کنید. فردی که عمل تزریق بوتاکس صورت را انجام می دهد باید کاملا با آناتومی صورت آشنا باشد و سابقه ی خوبی هم در زمینه ی تزریق داشته باشد. بنابراین عجله نکنید و تا می توانید تحقیق کنید.


بیشتر بخوانید: بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهانبرای تزریق بوتاکس صورت با پزشک خود صادق باشید

برای ایمنی و سلامتتان، پزشک شما باید تا حد ممکن از سابقه ی پزشکی شما آگاه باشد تا بتواند تشخیص دهد آیا شما برای تزریق بوتاکس صورت صلاحیت دارید یا خیر. مطمئن شوید که پزشک شما از موارد زیر اطلاع دارد:

 • داروهایی که در حال مصرف هستنید
 • آلرژی ها یا حساسیت هایی که به آنها مبتلا هستید
 • شرایط پزشکی یا بیماری خاص
 • سابقه ی هرگونه جراحی که در گذشته داشته اید یا برنامه ی جراحی در آینده
 • وضعیت بارداری، یا شیردهی
 • یا هرگونه مورد مرتبط پزشکی

در صورتی که اولین باریست که بوتاکس دریافت می کنید، پزشک خود را مطلع سازید. برخی پزشکان در رابطه با مراجعینی که برای بار اول بوتاکس دریافت می کنند محطاط تر عمل می کنند تا واکنش فرد به ماده را بسنجند.

 

facebotox

 

مطمئن شوید بوتاکس صورت پاسخ شماست

یک دکتر خوب ، می داند که بوتاکس صورت در شما چه اثراتی دارد وآیا نتیجه بخش هست یا خیر؟ برای مثال ممکن است شما به جای بوتاکس صورت نیاز به فیلر داشته باشید تا نتیجه ی دلخواهتان را بگیرید. بنابراین با دکتر خود در این خصوص مشورت کنید تا بهترین راه درمان برای مشکلات پوستی خود را پیدا کنید.

خانم دکتر مرجان حداد، مدیریت کلینیک تخصصی بوتاکس اصفهان، با ارائه ی یک جلسه مشاوره رایگان تمام اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار می دهند. همین حالا تماس بگیرید.

با دکتر خود به توافق برسید

حتما نواحی ای را که می خواید تزریق داشته باشند را برای دکتر خود مشخص کنید و نظر او را در این مورد بپرسید. کاملا واضح برای او مشخص کنید که از بوتاکس صورت خود چه می خواهید و به دنبال چه نتیجه ای هستید. ممکن است معیار های زیبایی از نظر شما با نظر پزشکتان متفاوت باشد. مثلا شما صورتی شاداب یخواهید اما پزشکتان صورت یخی را زیبا بداند. پس انتظارات خود را مشخص کنید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

در رابطه با تاثیرات بوتاکس واقع بین باشید

بوتاکس صورت می تواند فوق العاده باشد، اما در هر صورت ممکن است شما با وجود رعایت همه ی نکات به نتیجه ی کاملا مورد انتظارتان دست نیابید. این احتمال دردفعه ی اول دریافت بوتاکس صورت بیشتر است. بنابراین انتظارات غیر واقعی نداشته باشد.
داروهایی که خون را رقیق می کنند نخورید
یک هفته قبل از دریافت بوتاکس صورت، مصرف داروهای زیر را قطع کنید:

 • آسپرین
 • بروفن، آدویل، ژلوفن و سایر موارد مشابه
 • ویتامین E
 • جینسنگ
 • روغن های ماهی یا امگا 3

این کار احتمال کبودی بعد از عمل را کاهش می دهد. در صورتی که نیاز به مسکن پیدا کردید از پزشک خود بخواهید موارد مناسب را معرفی کند. همچنین از مصرف الکل قبل از تزریق بوتاکس صورت پرهیز کنید.

حداقل یک هفته قبل ازرویدادهای مهم بوتاکس صورت دریافت کنید

حدود 5 روز طول می کشد که بوتاکس به طور کامل اثر کند. همچنین ممکن است بلافاصله بعد از عمل ناحیه ی تزریق دچار کبودی یا خون مردگی باشد. به همین علت بین روز تزریق بوتاکس صورت و رویدادهای مهم فاصله بیاندازید

اشتباهات حتی با بهترین پزشکان و مواد هم رخ می دهند

یکی از مهم ترین نگرانی های مراجعین افتادگی پلک ها بعد از تزریق است. در صورتی که تزریق خیلی عمیق باشد یا میزان دوز مصرفی زیاد باشد ممکن است این اتفاق بیافتد اما به مرور زمان رفع می شود. توجه داشته باشید که واکنش افراد به بوتاکس باهم فرق دارد و خود را با کسی مقایسه نکنید.

 

 

نوشتن دیدگاه