اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

این روزها، به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی انسان می تواند ظاهر خود را هرآنطور که بخواهد تغییر دهد. تزریق ژل و بوتاکس هم به عنوان یکی از روش های بدون جراحی و سریع زیباسازی، در سالهای اخیر بسیار مورد توجه زنان و مردان بوده است. تزریق بوتاکس الزاما باید توسط پزشک متخصص انجام شود تا ریسک ها و عوارض آن به حداقل برسند و شما برای آنکه بتوانید بهترین نتیجه را از تزریق بوتاکس داشته باشید، باید بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس را هم داشته باشید.


بیشتر بخوانید: عوارض بوتاکس برای مردان و زنان


در این راستا مرکز بوتاکس اصفهان، یکی از بهترین کلینیک های تزریق بوتاکس در این شهر، با برخورداری از بهترین دکتر ها برای تزریق بوتاکس در اصفهان، بر آن شد معیارهایی را برای انتخاب یک دکتر خوب برای تزریق بوتاکس ابرو و سایر نواحی صورت معرفی کند. 

تشخیص بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان

شما می توانید برای تزریق بوتاکس در اصفهان و سایر شهرها به متخصصان پوست، جراح پلاستیک، متخصص گوش و حلق و بینی، و گاها متخصصین چشم مراجعه کنید. هرکدام از پزشکان متخصص در زمینه هایی که نام برده شد می توانند با گذراندن دوره های مربوطه، مجوز تزریق بوتاکس، لیزر و سایر موارد را کسب نمایند.
توجه داشته باشید که ممکن است افرادی غیر متخصص با استفاده از عنوان هایی مثل متخصص لیزر، متخصص تزریق بوتاکس و مشابه آنها، موجب سردرگمی شوند. بنابراین برای انتخاب دکتر خوب برای تزریق بوتاکس، حتما مدارک پزشکی شخص را بررسی کنید و از تخصص وی در طبابت اطمینان حاصل کنید.

خانم دکتر مرجان حداد، متخصص پوست و مو، ارائه دهنده ی بهترین خدمات تزریق بوتاکس در اصفهان هستند که شما می توانید در کلینیک تخصصی بوتاکس اصفهان به ایشان مراجعه نمایید.

در مرحله ی بعد یک دکتر خوب برای تزریق بوتاکس، از یک بوتاکس خوب و اصل استفاده می کند. مهم ترین و اولین چیزی که باید شما را نسبت به اصالت بوتاکس مشکوک کند قیمت پایین آن است. (هزینه ی بوتاکس دیسپورت چقدر است؟) همچنین می توانید سوابق پزشک خود و میزان مراجعان ایشان را نیز بررسی کنید و از استفاده ی بوتاکس خوب اطمینان پیدا کنید.
در این راستا لازم به ذکر است که در حال حاضر، هیچ بوتاکس کانادایى و آمریکایى و … در کشور وجود ندارد و تنها بوتاکس هاى وارداتی مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت موارد زیر هستند:

  1. دیسپورت dysport ساخت انگلستان
  2. نورونوکس neuronox ساخت کره
  3. زئومین xeomine ساخت آلمان

برای آگاهی از سایر مارک های بوتاکس، به مقاله ی بهترین مارک های بوتاکس چیست مراجعه کنید


همچنین توجه کنید که بوتاکس های اصل، در بسته بندی های مشخص و دارای برچسب هستند و همه ی مشخصات دارو بر روی آن درج شده است. واردکننده های غیرقانونی بوتاکس، برچسب دلخواه خود را با اسامى برندهاى معروف کشورهاى معتبر و عمدتاً به اسم canitox ساخت کانادا، روى ویال مى‌چسبانند و این بوتاکس ها را کانادایى معرفى مى‌کنند.

در مجموع برای انتخاب دکتر خوب برا تزریق بوتاکس، می توانید با مراجعه به سایتهای معتبر پزشکی، چند پزشک را انتخاب کنید و با مراجعه به کلینیک های آنها، بررسی سوابق، بررسی تخصص و مدارک پزشکان و مصاحبه با مراجعین ایشان بهترین دکتر تزریق بوتاکس در اصفهان را انتخاب کنید.

کلینیک بوتاکس اصفهان، با استفاده از بهترین مواد برای تزریق ژل و بوتاکس سابقه ی درخشانی برای خود رقم زده است. در کلینیک تخصصی خانم دکتر مرجان حداد، شما این فرصت را دارید که در یک جلسه مشاوره رایگان همه چیز را بررسی کنید و بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان را برگزینید.