اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

بوتاکس اصفهان

این روزها، به لطف پیشرفت علم و تکنولوژی انسان می تواند ظاهر خود را هرطور که بخواهد تغییر دهد. تزریق ژل و بوتاکس هم به عنوان یکی از روش های بدون جراحی و سریع زیباسازی، در سال های اخیر بسیار مورد توجه زنان و مردان قرار گرفته است. یکی از پرطرفدارترین خدمات کلینیک دکتر مرجان حداد در اصفهان تزریق بوتاکس است. این فرایند با بهترین مواد و توسط پزشک انجام می گیرد. بوتاکس نمونه ای از بی شمار خدمات زیبایی است که مردم اصفهان به دنبال آن هستند. اگر شما هم به دنبال یک کلینیک بوتاکس حرفه‌ ای در اصفهان می گردید، به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به کلینیک های معتبری که از مواد با کیفیت استفاده می نمایند مراجعه کنید.

بوتاکس اصفهان

دکتر مرجان حداد یکی از بهترین و با سابقه ترین پزشکان اصفهان است که کارنامه درخشانی در زمینه تزریق بوتاکس دارد. کلینیک بوتاکس اصفهان دکتر مرجان حداد، با استفاده از بهترین نوع بوتاکس و به روزترین تجهیزات، کلیه خدمات بوتاکس را به صورت تخصصی ارائه می دهد. از خدمات مرکز بوتاکس دکتر مرجان حداد در اصفهان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

بهترین بوتاکس اصفهان

اگر مشغول خواندن این مقاله هستید، احتمالا به دنبال بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان می گردید. این کاملا طبیعی است. چرا؟ چون یک بوتاکس حرفه ای و اصولی می تواند مشکلات شما را حل کند در حالی که بوتاکس غیر اصولی می تواند صدمات جبران ناپذیری را برای شما به همراه داشته باشد. در صورتی که پزشک در انجام تزریق تبحر نداشته باشد یا از موادی استفاده کند که استاندارد نباشند، عوارض بوتاکس برای مردان و زنان به یک اندازه خطرناک و آسیب زاست. شما می توانید بهترین تزریق بوتاکس در اصفهان را در مطب دکتر مرجان حداد تجربه کنید. برای جلوگیری از عوارض احتمالی بوتاکس همچون افتادگی پلک و ... بهتر است بوتاکس را تحت نظر پزشک متخصص تزریق کنید تا علاوه بر این که ریسک ها و عوارض آن به حداقل برسد از بهترین ژل و بوتاکس در اصفهان برای تزریق شما استفاده شود.

بهترین بوتاکس اصفهان

هزینه تزریق بوتاکس اصفهان توسط دکتر مرجان حداد

یکی از افتخارات ما در زمینه ی بوتاکس این است که قیمت مناسب را در کنار استفاده از بهترین کیفیت بوتاکس در اصفهان به شما عزیزان ارائه می دهیم. همین موضوع ما را بهترین ارائه دهنده ی خدمات بوتاکس اصفهان کرده است. هزینه ی بوتاکس با توجه به هر مراجعه کننده، چین  و چروک های پوست و قسمتی که قصد بوتاکس کردن آن را دارد متفاوت است. هزینه بوتاکس بستگی زیادی به مواد مورد استفاده جهت بوتاکس و کیفیت آن دارد. برای مثال بوتاکس دیسپورت نوعی بوتاکس ساخت انگلیسی است که  بهترین کیفیت را دارد. طبیعتا تزریق چنین بوتاکسی از تزریق بوتاکس های کمتر شماخته شده، هزینه بیشتری دارد. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده هزینه بوتاکس  مقدار واحد تزریق شده است. این امر به نوسانات قیمت دلار و ارزش تومان نسبت به آن هم بسیار وابسته است. معمولا قیمت بوتاکس به جنس و کیفیت آن هم بستگی دارد. بوتاکس های اصل ساخت انگلستان و کره ازجمله بهترین انواع بوتاکس به حساب می آیند. بوتاکس دیسپورت یکی از بهترین مارک های موجود در بازار ایران است. بسیاری از مراجعین از ما می پرسند که هزینه بوتاکس دیسپورت چقدر است؟ راستش را بخواهید نمی توان قیمت و هزینه تزریق بوتاکس را به طور قطع مشخص کرد. با این حال شما می توانید برای کسب اطلاع از قیمت تزریق بوتاکس با کلینیک تخصصی تزریق بوتاکس دکتر مرجان حداد  تماس بگیرید. یکی دیگر از عوامل تاثیرگذار بر قیمت بوتاکس محل تزریق آن است. مثلا هزینه بوتاکس زیر بغل با هزینه بوتاکس ابرو بسیار متفاوت است. در ضمن هر چه میزان چروک در پوست بیشتر باشد ماده بیشتری باید در پوست تزریق شود. خب بیایید نگاهی اجمالی به مهم ترین عوامل موثر بر قیمت بوتاکس بیندازیم:

  • اندازه قسمتی که نیاز به درمان دارد
  • دز مورد نیاز برای درمان
  • مناطقی که نیاز به درمان دارد
  • میزان تخصص، و مهارت پزشک و مرکز تزریق بوتاکس 

اما این را هم باید بدانید که شما هزینه ی مشاوره را به صورت رایگان مهمان ما هستید تا ضمن یک جلسه صمیمانه بهترین روش درمانی را برای مشکلتان پیدا کنید. شما می توانید با شماره تلفن های 03136281305 و 09026553928 با متخصصان و کارشناسان ما در ارتباط باشید یا برای مراجعه حضوری نوبت بگیرید. 

هزینه بوتاکس

چگونه بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان را پیدا کنیم؟

شما می توانید برای تزریق بوتاکس به متخصصان پوست، جراحان پلاستیک، متخصصان گوش و حلق و بینی، و گاها متخصصان چشم مراجعه کنید. هرکدام از پزشکان در زمینه هایی که نام برده شد می توانند با گذراندن دوره های مربوطه، مجوز تزریق بوتاکس، لیزر و سایر موارد را کسب نمایند. توجه داشته باشید که ممکن است افرادی کارنابلد با استفاده از عنوان هایی مثل متخصص لیزر، متخصص تزریق بوتاکس و مشابه آن ها، موجب سردرگمی شما شوند. بنابراین برای انتخاب دکتر خوب برای تزریق بوتاکس، حتما مدارک پزشکی شخص را بررسی کنید و از تخصص وی در طبابت اطمینان حاصل کنید. خانم دکتر مرجان حداد، پزشک پوست و مو، ارائه دهنده ی بهترین خدمات تزریق بوتاکس در اصفهان هستند که شما می توانید در کلینیک تخصصی بوتاکس اصفهان به ایشان مراجعه نمایید.

یکی از مهم ترین شاخصه های پیدا کردن یک پزشک خوب برای تزریق بوتاکس کیفیت بوتاکس است. پزشک خوب برای تزریق بوتاکس، از مواد خوب و اصل و به عبارتی از بهترین ژل و بوتاکس در اصفهان برای شما استفاده می کند. مهم ترین و اولین چیزی که باید شما را نسبت به اصالت بوتاکس مشکوک کند، قیمت پایین آن است. همچنین می توانید سوابق پزشک خود و میزان مراجعان ایشان را نیز بررسی کنید و از استفاده از داروی بوتاکس خوب اطمینان پیدا کنید. اما این داروی بوتاکس چیست و چرا انقدر مهم است؟ داروی بوتاکس همان ماده ای است که برای شما تزریق می شود تا با مختل کردن فعالیت عصبی بعضی از اعصاب مشخص در ناحیه تزریق، از افتادگی و چین و چروک در آن ناحیه جلوگیری شود. جنس این ماده تاثیری مستقیم بر ماندگاری و اثرگذاری بوتاکس شما دارد. یک پزشک خوب از بهترین مواد برای بوتاکس شما استفاده می کند تا ضمن افزایش عملکرد تزریق، خطری هم شما را تهدید نکند. اگر این سوال برای شما پیش آمده که  بهترین مارک های بوتاکس چیست باید بگوییم بوتاکس های ساخت آمریکا و کانادا از بهترین مواد بوتاکس می باشند. در این راستا لازم به ذکر است که در حال حاضر، هیچ بوتاکس کانادایى و آمریکایى و … در کشور وجود ندارد و تنها بوتاکس هاى وارداتی مجاز و مورد تایید وزارت بهداشت موارد زیر هستند:

  • دیسپورت dysport ساخت انگلستان
  • نورونوکس neuronox ساخت کره
  • زئومین xeomine ساخت آلمان

توجه کنید که بوتاکس های اصل، در بسته بندی های مشخص و برچسب داری هستند که همه مشخصات دارو بر روی آن درج شده است. واردکننده های غیرقانونی بوتاکس، برچسب دلخواه خود را با اسامى برندهاى معروف کشورهاى معتبر و عمدتاً به اسم canitox ساخت کانادا، روى ویال مى‌چسبانند و این بوتاکس ها را کانادایى معرفى مى‌کنند. در مجموع برای انتخاب دکتر خوب برا تزریق بوتاکس، می توانید با مراجعه به سایت های معتبر پزشکی، چند پزشک را انتخاب کنید و با مراجعه به کلینیک های آن ها، بررسی سوابق، بررسی تخصص و مدارک پزشکان و مصاحبه با مراجعین ایشان بهترین دکتر تزریق بوتاکس را انتخاب کنید.

مراکز بوتاکس در اصفهان

آدرس کلینک دکتر حداد در اصفهان

کلینیک بوتاکس دکتر حداد واقع در اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید، طبقه سوم واحد ۳۱۱ است. برای اطلاع از ساعات کار کلینیک بوتاکس اصفهان با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمایید.

کلینیک بوتاکس اصفهان، با استفاده از بهترین مواد برای تزریق ژل و بوتاکس سابقه ی درخشانی برای خود رقم زده است. در کلینیک تخصصی خانم دکتر مرجان حداد، شما این فرصت را دارید که در یک جلسه مشاوره رایگان همه چیز را بررسی کنید و بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان را برگزینید. 

دیدگاه‌ها  
#8 ادمین 1400-03-11 20:25
به نقل از پژمان:
سلام خسته نباشید.
یه مرکز مطمئن برای تزریق بوتاکس در اصفهان معرفی می کنین که خود پزشک متخصص عمل تزریق رو انجام بدن؟

درود بر شما
کلینیک تخصصی زیبایی دکتر حداد یکی از مراکز معتبر تزریق بوتاکس در اصفهان است. برای رزرو نوبت مشاوره رایگان می توانید با ما در تماس باشید.
نقل قول کردن
#7 ادمین 1400-03-11 20:23
به نقل از دوستیان:
آیا لبخند لثه ای به طور کامل با بوتاکس برطرف می شه و دیگه نیازی به جراحی لثه نیست؟

سلام.
دوست عزیز تزریق بوتاکس یکی از راه های برطرف کردن لبخند لثه ای است اما باید این را بدانید که این روش یک روش دائمی نیست و بنا به تشخیص پزشک متخصص نیاز به تکرار و تجدید دارد.
نقل قول کردن
#6 ادمین 1400-03-11 20:21
به نقل از سمیه:
خسته نباشید. من ۳۰ سالمه. می خوام ببینم برای پیشگیری از چین و چروک چشم می تونم بوتاکس انجام بدم؟

سلام وقت به خیر
بله یکی از بهترین راه های پیشگیری از چین و چروک های پوستی تزریق بوتاکس در سنین حساسی مثل سن شماست.
نقل قول کردن
#5 ادمین 1400-03-11 20:19
به نقل از نسرین زمانی:
سلام روز خوش
من چند روز پیش بوتاکس تزریق کردم برای پیشانی. الان پیشانیم کبود شده. می خواستم بدونم که این کبودی نگران کننده است؟

سلام دوست عزیز.
بوتاکس در برخی افراد ایجاد تورم و کبودی می کند. در بیشتر موارد این مسئله جدی نیست و بعد از چند روز بهبودی حاصل می شود. اما برای اطمینان خاطر بیشتر می توانید به کلینیک دکتر حداد مراجعه کنید تا با معاینه کامل مورد کبودی بررسی و نتیجه اعلام شود.
نقل قول کردن
#4 نسرین زمانی 1400-03-11 20:11
سلام روز خوش
من چند روز پیش بوتاکس تزریق کردم برای پیشانی. الان پیشانیم کبود شده. می خواستم بدونم که این کبودی نگران کننده است؟
نقل قول کردن
#3 سمیه 1400-03-11 20:09
خسته نباشید. من ۳۰ سالمه. می خوام ببینم برای پیشگیری از چین و چروک چشم می تونم بوتاکس انجام بدم؟
نقل قول کردن
#2 دوستیان 1400-03-11 20:05
آیا لبخند لثه ای به طور کامل با بوتاکس برطرف می شه و دیگه نیازی به جراحی لثه نیست؟
نقل قول کردن
#1 پژمان 1400-03-11 20:02
سلام خسته نباشید.
یه مرکز مطمئن برای تزریق بوتاکس در اصفهان معرفی می کنین که خود پزشک متخصص عمل تزریق رو انجام بدن؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.