اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد زیر بغل در اصفهان

استفاده از تیغ برای تراشیدن موهای زیر بغل باعث ایجاد موهای زیر پوستی، خشک شدن پوست، ایجاد شدن کیست و زخم شدن زیر بغل می شود؛ لیزر کردن موها زائد زیر بغل این مشکلات را از سر راه  شما بر می دارد، به این  صورت که با استفاده از دستگاه و اشعه لیزر، فولیکول ریشه مو را می سوزانند و با این کار باعث از بین رفتن دائمی موهای زائد زیر بغل می شوند، این کار باعث می شود که دیگر شما زمان خود را صرف تراشیدن، وکس کردن یا موم گذاشتن برای زیر بغل نکنید و به این ترتیب در وقت شما صرفه جویی می شود. برای انجام  لیزر موهای زائد بدن و لیزر موهای زائد زیر بغل در اصفهان می توانید به کلینیک دکتر مرجان حداد مراجعه نمایید.

لیزر موهای زائد زیر بغل برای چه کسانی مناسب است؟

هر کسی که از موهای زائد زیر بغل رنج می‌برد به راحتی می‌تواند از لیزر موها زائد زیر بغل استفاده کند. لیزر موهای زائد زیر بغل هم مانند لیزر موهای زائد سایر قسمت های بدن به رنگ مو، جنس مو و رنگ پوست بستگی دارد، یعنی افرادی که موهای ضخیم و تیره و رنگ پوست روشن دارند به بهترین نتیجه می رسند البته کسانی که موها روشن یا پوست های تیره دارند، نباید زیاد نگران این موضوع باشند، فقط روند درمانی این افراد بیشتر طول خواهد کشید و در آخر کار می توان گفت بعد از انجام لیزر موهای زائد زیر بغل 80 تا 100 درصد موهای زیر بغل از بین می رود.

 لیزر موهای زائد زیر بغل

لیزر موهای زائد زیر بغل چه مزایایی دارد؟

  • بعد از 4 جلسه لیزر به طور کلی از دست موهای زائد زیر بغل خود راحت می شوید و موها زائد زیر بغل شما به طور کامل از بین خواهند رفت.
  • دیگر نگران موهای زیر پوستی و خراش ها و فولیکول های ضخیم در زیر بغل خود نیستید.
  • در زمان خود بسیار صرفه جویی کرده اید.
  • پوست زیر بغل شما صاف، نرم و یکدست خواهد شد.

قبل از لیزر درمان موهای زائد زیر بغل چه کار هایی باید انجام دهید؟

از 6 هفته قبل از انجام لیزر موهای زائد زیر بغل باید به  یاد داشته باشید که نباید از وکس یا موم استفاده کنید، چون این روش ها باعث از بین رفتن موقتی ریشه می شود و اجازه نمی دهند که لیزر درمانی ریشه موها را به طور دائم از بین  ببرد. ولی در این مدت به راحتی می توانید موهای زیر بغل خود را بتراشید و نگران این موضوع نباشید. بهترین شرایط سنی برای لیزر موهای زائد بعد از 18 سالگی می باشد هرچند برای قبل از آن هم منعی وجود ندارد.

 لیزر درمان موهای زائد زیر بغل

بعد از انجام لیزر موهای زائد باید چه کارهایی انجام دهید؟

برای گرفتن نتیجه بهتر، پیشنهاد دکتر مرجان حداد به شما این است که 1 تا 2 هفته بعد از انجام لیزر، بهتر است که منطقه ای لیزر شده است را در معرض نور آفتاب قرار ندهید، چرا که این کار علاوه بر این که عوارض لیزر را افزایش می دهد، باعث می شود که اثر لیزر روی پوست شما کمتر شود. در ضمن اگر دوره برنزه شدن را به تازگی گذرانده اید و یا در حال گذراندن آن هستید بهتر است تا زمان لازم برای انجام لیزر نرسیده، صبر کنید. کلینیک دکتر مرجان حداد از بهترین مراکز لیزر موهای زائد زیر بغل در اصفهان می باشد.

آیا لیزر موهای زائد زیر بغل دردناک است؟

لیزر موهای زائد از آن جایی که با استفاده از اشعه ها لیزر انجام می شود، ممکن است که در سطح پوست زیر بغل شما کمی احساس سوزش ایجاد کند که برای کاهش درد لیزر موهای زائد می توانید از پماد های بی حس کننده استفاده کنید و یا با استفاده از کمپرس یخ قبل از انجام لیزر آن محل را بی حس کنید. البته کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد با پیشرفته ترین تجهیزات برای لیزر موهای زائد در اصفهان درد این کار را به حداقل رسانده است. بعد از انجام لیزر ممکن است که پوست شما کمی قرمز به نظر برسد که این موضوع به راحتی قابل حل شدن است، فقط کافیست که از کمپرس یخ یا کرم های مرطوب کننده تجویز شده توسط دکتر مرجان حداد استفاده کنید تا قرمزی پوست شما بهتر شود.

دیدگاه‌ها  
#8 ادمین 1400-03-11 22:24
به نقل از مرجان احمدی:
سلام. وقت به خیر. مدتی پیش من برای لیزر زیر بغل به یک آرایشگاه مراجعه کردم و متاسفانه پوستم سوخت. برای درمان این سوختگی باید چیکار کنم و کی می تونم مجددا لیزر موهای زائد زیر بغل رو ادامه بدم؟

سلام.
متاسفیم بابت این اتفاق اما این موردی است که برای بیشتر افرادی که برای لیزر موهای زائد خود به مراکز غیر تخصصی مراجعه می کنند، پیش می آید. توصیه می کنیم تا درمان کامل عوارض سوختگی نسبت به لیزر مجدد اقدام نکنید و بار بعدی حتما به یک مرکز تخصصی پوست مراجعه کنید.
نقل قول کردن
#7 ادمین 1400-03-11 22:22
به نقل از سهیل:
سلام
می خواستم بدونم لیزر موهای زائد زیر بغل برای آقایان هم در کلینیک دکتر حداد انجام می شه؟

سلام
بله دوست عزیز. لیزر موهای زائد در مرکز زیبایی دکتر حداد برای آقایان و خانم ها انجام می شود.
نقل قول کردن
#6 ادمین 1400-03-11 22:20
به نقل از پسند:
سلام. ببخشید شما لیزر موهای بور زیر بغل رو هم انجام میدین؟

سلام و روز خوش
لیزر موهای سیاه همیشه سریع تر و بهتر از موهای بور جواب می دهد.اما پیش از معاینه و بررسی دقیق نمی توان در این باره اظهار نظر کرد. پیشنهاد می کنیم برای دریافت مشاوره و بررسی کامل این موضوع به کلینیک دکتر حداد مراجعه فرمایید.
نقل قول کردن
#5 ادمین 1400-03-11 22:15
به نقل از فائزه:
ممکنه بفرمایین بعد از چند جلسه موهای زائد زیر بغل کاملا از بین میرن؟

سلام. در حقیقت جواب این سوال را نمی توان به طور واضح و دقیق داد. همه چیز بستگی به جنس و رنگ پوست و تراکم موهای زائد شما در این ناحیه دارد. برای اطلاع دقیق از طول درمان به کلینیک دکتر مرجان حداد مراجعه فرمایید.
نقل قول کردن
#4 فائزه 1400-03-11 22:13
ممکنه بفرمایین بعد از چند جلسه موهای زائد زیر بغل کاملا از بین میرن؟
نقل قول کردن
#3 پسند 1400-03-11 22:12
سلام. ببخشید شما لیزر موهای بور زیر بغل رو هم انجام میدین؟
نقل قول کردن
#2 سهیل 1400-03-11 22:10
سلام
می خواستم بدونم لیزر موهای زائد زیر بغل برای آقایان هم در کلینیک دکتر حداد انجام می شه؟
نقل قول کردن
#1 مرجان احمدی 1400-03-11 22:09
سلام. وقت به خیر. مدتی پیش من برای لیزر زیر بغل به یک آرایشگاه مراجعه کردم و متاسفانه پوستم سوخت. برای درمان این سوختگی باید چیکار کنم و کی می تونم مجددا لیزر موهای زائد زیر بغل رو ادامه بدم؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه