اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد زیر بغل

استفاده از تیغ برای تراشیدن موهای زیر بغل باعث ایجاد موهای زیر پوستی، خشک شدن پوست، ایجاد شدن کیست و زخم شدن زیر بغل می شود؛لیزر کردن موها زائد زیر بغل این مشکلات را از سر راه  شما بر میدارد، به این  صورت که با استفاده از ستگاه و اشعه لیزر فولیکول ریشه مو را می سوزانند و با این کار باعث از بین رفتن دائمی موهای زائد زیر بغل می شوند، این کار باعث می شود که دیگر شما زمان خود را صرف تراشیدن وکس کردن یا موم گذاشتن برای زیر بغل نکینید و به این ترتیب در وقت شما صرفه جویی می شود.

 

لیزر موهای زائد زیر بغل برای چه کسانی مناسب است؟

هر کسی که از موهای زائد زیر بغل رنج می‌برد به راحتی می‌تواند از لیزر موها زائد زیر بغل استفاده کند. لیزر موهای زائد زیر بغل هم مانند سایر قسمت های بدن به  رنگ مو ، جنس مو و رنگ پوست بستگی دارد، یعنی افرادی که موهای ضخیم، تیره و رنگ پوست روشن  دارند با به بهترین نتیجه می رسند البته کسانی که موها روشن یا پوست های تیره  دارند نباید زیاد نگران این موضوع باشند، فقط روند درمانی این افراد بیشتر طول خواهد کشید.
اما در آخر کار می توان گفت بعد از انجام لیزر موهای زائد زیر بغل 80 تا 100 درصد موهای زیر بغل از بین می رود.

 

لیزر موهای زائد زیر بغل چه مزایایی دارد؟

  • بعد از 4 جلسه لیزر به طور کلی از دست موهای زائد زیر بغل خود راحت می شوید و موها زائد زیر بغل شما به طور کامل از بین خواهند رفت.
  • دیگر نگران موهای زیر پوستی و خراش ها و فولیکول های ضخیم در زیر بغل خود نیستید.
  • در زمان خود بسیار صرفه جویی کرده اید.
  • پوست زیر بغل شما صاف، نرم و یکدست خواهد شد.

 

قبل از لیزر درمان موهای زائد زیر بغل چه کار هایی باید انجام دهید؟

از 6 هفته قبل از انجام لیزر موهای زائد زیر بغل باید به  یاد داشته باشید که نباید از وکس یا موم استفاده کنید، چو این روش ها باعث از بین رفتن موقتی ریشه می شود و اجازه نمی دهند که لیزر درمانی ریشه موها را به طور دائم از بین  ببرد. ولی در این مدت به راحتی می توانید موهای زیر بغل خود را بتراشید و نگران این موضوع نباشید.

 

بعد از انجام لیزر موهای زائد باید چه کارهایی انجام دهید؟

برای گرفتن نتیجه بهتر، پیشنهاد دکتر مرجان حداد به شما این است که 1 تا 2 هفته بعد از انجام لیزر بهتر است که منطقه ای لیزر شده است را در معرض نور آفتاب قرار ندهید، چرا که این کار علاوه بر این  که عوارض لیزر را افزایش می دهد، باعث می شود که اثر لیزر روی پوست شما کمتر شود.
در ضمن اگر دوره برنزه شدن را به تازگی گذرانده اید و یا در حال گذراندن آن هستید بهتری است که تا زمان لازم برای انجام لیزر نرسیده است صبر کنید.

 

آیا لیزر موهای زائد زیر بغل دردناک است؟

لیزر موهای زائد از آنجایی که با استفاده از اشعه ها لیزر انجام می شود ممکن است که در سطح پوست زیر بغل شما کمی احساس سوزش ایجاد کند که برای کاهش درد لیزر موهای زائد می توانید از پماد های بی حس کننده استفاده کنید و یا با استفاده از کمپرسی یخ قبل از انجام لیزر آن محل را بی حس کنید. البته کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد با پیشرفته ترین تجهیزات برای لیزر موهای زائد در اصفهان درد این کار را به حداقل رسانده است.

بعد از انجام لیزر ممکن است که پوست شما کمی قرمز به نظر برسد  که این موضوع به راحتی قابل حل شدن است، فقط کافیست که از  کمپرس یخ  یا کرم های مرطوب کننده تجویز شده توسط دکتر مرجان حداد استفاده کنید تا قرمزی پوست شما بهتر شود.

نوشتن دیدگاه