اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

 قیمت لیزر مو های زائد کل بدن

قیمت لیزر موهای زائد ناحیه تناسلی

قیمت لیزر مو های زائد

بسیاری از بیماران تصور می­کنند هزینه لیزر رفع موهای زائد مقرون به صرفه است. هزینه لیزر بسته به اندازه محل تحت درمان (صورت، بیکینی، پاها) و عوامل دیگر، متفاوت است. با مطالعه متن زیر، اطلاعات بیشتری در مورد هزینه­های لیزر موهای زائد بدست می­آورید.

هزینه حذف موهای زائد با لیزر

هزینه رایج ازبین بردن موهای زائد با لیزر به اندازه محل تحت درمان بستگی دارد. در اکثر موارد، هرچه محل تحت درمان کوچکتر باشد، هزینه درمان هم کمتر خواهد شد.

به طور متوسط لیزر موهای زائد در ناحیه زیر بغل کمترین هزینه را دارد و برداشتن موی صورت، گردن و پشت بدن بیشترین هزینه را در بر می­گیرد.

هزینه­ لیزر موهای زائد اغلب از هزینه وکس کردن در طول یک سال کمتر است. 

عوامل مؤثر بر هزینه­­ حذف موهای زائد با لیزر

اندازه محل تحت درمان و روشی که برای حذف موهای زائد با لیزر مورد استفاده قرار می­گیرد، بر هزینه درمان مؤثر است. معمولاً، مناطق کوچکتر تحت درمان مانند صورت و بیکینی، هزینه کمتری دارند. در حالی که هزینه درمان مناطق بزرگتر بدن مانند پاها و پشت، بیشتر است. وقتی تصمیم به لیزر موهای زائد گرفتید، مهم است که به یاد داشته باشید طول مدت درمان متفاوت است، و اکثر بیماران برای کاهش دائمی رشد موهای زائد در صورت، پاها، پشت، بازوها، بیکینی و سایر مناطق بدن به چهار تا شش جلسه نیاز دارند. به همین خاطر، وقتی که در ابتدا چند جلسه درمان را به یکباره تعیین می­کنید، هزینه­ی لیزر موهای زائد کاهش می­یابد. که می­تواند راه مؤثری برای بهبود نتایج همراه با کاهش قیمت­ باشد.

اگرچه هزینه­ درمان­های مکرر می­تواند بالا باشد، اما اغلب راه­هایی  برای تأمین هزینه لیزر موهای زائد وجود دارند.

تأمین هزینه لیزر موهای زائد

متأسفانه، به دلیل اینکه لیزر موهای زائد درمان زیبایی است، بعید است که شرکت­های بیمه هزینه درمان را پوشش دهند. به همین دلیل اکثر بیماران تمایلی برای پیگیری درمان ندارند و بر این باورند که هزینه لیزر حذف موهای زائد فراتر از استطاعت آنهاست. با این حال، جایگزین­هایی برای پرداختن کل هزینه درمان وجود دارد.

مهم نیست که شما تمایل به درمان کدام قسمت از بدنتان دارید، راه­هایی برای تأمین هزینه وجود دارند تا این روش را مقرون به صرفه تر کنند. هزینه­ لیزر موهای زائد، وقتی که بیماران از طرح­های پرداخت مناسب که توسط مراکز جراحی زیبایی ارائه می­شود استفاده می­کنند، منصفانه ­تر است. در ادامه اطلاعات بیشتری درباره راه­های تأمین هزینه که در دسترس هستند، دریافت می­کنید.

کلینیک لیزر دکتر مرجان حداد معتبرترین مرکز لیزر موهای زائد در اصفهان می باشد.  که با استفاده از بروزترین تجهیزات به نیاز کاندیدای لیزر موهای زائد اصفهان پاسخ خواهد داد. برای دریافت خدمات تخصصی لیزر بکینی با ما تماس بگیرید.

 

لیزر مقرون به صرفه موهای زائد: گزینه­ های مالی

برای رسیدن به بهترین نتایج، به درمان­های متعدد نیاز است. اگرچه در بلند مدت رفع موهای زائد با لیزر از سایر روش­های از بین بردن مو، ارزان­تر می­شود، اما همچنان پرداخت هزینه درمان برای بسیاری از بیماران بدون کمک مالی مشکل است. علاوه بر وجود پکیج­های پیشنهادی برای کاهش قیمت درمان­های متعدد، جایگزین­های مالی دیگری وجود دارد که بیمار می­تواند با استفاده از آن هزینه درمان را متعادل­تر کند. بسیاری از پزشکان پوست و مراکز جراحی زیبایی پرداخت هزینه درمان را قسط بندی می­کنند.

برای اطلاع دقیق تر از 

قیمت لیزر موهای زائد

با کلینیک دکتر مرجان حداد تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه