اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

قیمت لیزر موهای زائد اصفهان

بسیاری از افراد تصور می­ کنند هزینه لیزر موهای زائد مقرون به صرفه نیست. هزینه لیزر بسته به محل تحت درمان (صورت، بیکینی، پاها) و عوامل دیگر، متفاوت است. با مطالعه مطالب این صفحه، اطلاعات بیشتری در مورد هزینه­ های لیزر موهای زائد بدست می­ آورید.

هزینه لیزر موهای زائد در اصفهان

هزینه رایج ازبین بردن موهای زائد با لیزر به اندازه محل تحت درمان بستگی دارد. در اکثر موارد، هرچه محل تحت درمان کوچکتر باشد، هزینه درمان هم کمتر خواهد شد. به طور متوسط لیزر موهای زائد در ناحیه زیر بغل کمترین هزینه را دارد و برداشتن موی صورت، گردن و پشت بدن، بیشترین هزینه را در بر می­ گیرد. هزینه­ لیزر موهای زائد اغلب از هزینه وکس کردن در طول یک سال کمتر است. برای اطلاع از هزینه لیزر موهای زائد بدن در اصفهان می توانید با کلینیک دکتر مرجان حداد در ارتباط باشید.

هزینه لیزر موهای زائد در اصفهان  

عوامل مؤثر بر هزینه­­ حذف موهای زائد با لیزر

اندازه محل تحت درمان و روشی که برای حذف موهای زائد با لیزر مورد استفاده قرار می­ گیرد، بر هزینه درمان مؤثر است. معمولاً، مناطق کوچکتر تحت درمان مانند صورت و بیکینی، هزینه کمتری دارند. در حالی که هزینه درمان مناطق بزرگتر بدن مانند پاها و دست ها، بیشتر است. وقتی تصمیم به لیزر موهای زائد گرفتید، مهم است که به یاد داشته باشید طول مدت درمان متفاوت است و اکثر بیماران برای کاهش دائمی رشد موهای زائد در صورت، پاها، پشت، بازوها، بیکینی و سایر مناطق بدن به چهار تا شش جلسه درمانی نیاز دارند. به همین خاطر، وقتی که در ابتدا چند جلسه درمان را به یکباره تعیین می­ کنید، هزینه­ ی لیزر موهای زائد کاهش می­ یابد. که می ­تواند راه مؤثری برای رسیدن به نتایج مطلوب با پرداخت هزینه ای کمتر باشد. اگرچه هزینه­ درمان ­های مکرر می ­تواند بالا باشد، اما در نهایت نتیجه بدست آمده ارزش این هزینه ها را دارد.

کاهش هزینه لیزر موهای زائد در اصفهان

متأسفانه، به دلیل این که لیزر موهای زائد درمان زیبایی است، بعید است که شرکت­ های بیمه هزینه درمان را پوشش دهند. به همین دلیل اکثر بیماران تمایلی برای پیگیری درمان ندارند و بر این باورند که هزینه لیزر حذف موهای زائد فراتر از استطاعت آن هاست. مهم نیست که شما تمایل به از بین بردن مو های زائد کدام قسمت از بدنتان دارید، راه ­هایی برای پرداخت هزینه وجود دارند تا این نهایتا این عمل زیبایی را مقرون به صرفه تر کنند. هزینه لیزر موهای زائد، وقتی که بیماران از طرح­ های پرداخت مناسب که توسط مراکز جراحی زیبایی ارائه می ­شود، استفاده می ­کنند، به صرفه تر است. 

برای رسیدن به بهترین نتایج، به درمان­ های متعدد نیاز است. اگرچه در بلند مدت رفع موهای زائد با لیزر از سایر روش­ های از بین بردن مو، ارزان­تر می­ شود، اما همچنان پرداخت هزینه درمان برای بسیاری از بیماران بدون کمک مالی و تخفیف لیزر موهای زائد، مشکل است. علاوه بر وجود پکیج­ های پیشنهادی برای کاهش قیمت درمان­ های متعدد، جایگزین­ های مالی دیگری وجود دارد که بیمار می­ تواند با استفاده از آن هزینه درمان را متعادل­تر کند. بسیاری از پزشکان پوست و مراکز جراحی زیبایی پرداخت هزینه درمان را قسط بندی می­ کنند. برای اطلاع از تخفیف لیزر موهای زائد در اصفهان با کلینیک دکتر حداد در ارتباط باشید.

تخفیف لیزر موهای زائد در اصفهان  

کلینیک لیزر دکتر مرجان حداد معتبرترین مرکز لیزر موهای زائد اصفهان می باشد که با استفاده از بروزترین تجهیزات، به نیاز کاندیدای لیزر موهای زائد اصفهان پاسخ خواهد داد. برای اطلاع دقیق تر از هزینه لیزر موهای زائد در اصفهان با کلینیک دکتر مرجان حداد تماس بگیرید.

دیدگاه‌ها  
#8 ادمین 1400-03-11 21:42
به نقل از سنا:
سلام
میشه بگین که هزینه لیزر کل بدن در کلینیک دکتر حداد چقدر میشه؟

سلام
هزینه لیزر بسته به ناحیه مورد نظر متفاوت است. برای اطلاع از قیمت دقیق لیزر با مشاوران ما در کلینیک دکتر مرجان حداد تماس حاصل فرمایید.
نقل قول کردن
#7 ادمین 1400-03-11 21:41
به نقل از مهدیس طالبی:
وقتتون بخیر
هزینه لیزر بصورت کلی کمتر میشه یا این که برای هرکدوم از ناحیه های بدن بصورت جدا مراجعه کنیم؟

وقت شما هم به خیر
قطعا هزینه لیزر کل بدن نسبت به تک تک اعضا کمتر خواهد بود. برای اطلاع دقیق از قیمت ها با کلینیک دکتر مرجان حداد تماس بگیرید.
نقل قول کردن
#6 ادمین 1400-03-11 21:40
به نقل از سرمه:
سلام. میشه بفرمایین چرا هزینه لیزر جاهای مختلف انقدر با هم متفاوته؟ تفاوت اینا در چیه؟

سلام و وقت به خیر
تفاوت قیمت لیزر در کلینیک های مختلف غالبا به دلیل استفاده از دستگاه های متفاوتی است که هر یک از این مراکز به آن مجهز هستند.
نقل قول کردن
#5 ادمین 1400-03-11 21:37
به نقل از نیایش حسن پوری:
ممنون از مطالبتون
میخواستم ببینم شما برای لیزر موهای زائد تخفیف ندارین؟

سلام
دوست عزیز تخفیف ها همگی از طریق صفحه اینستاگرام کلینیک دکتر مرجان حداد اعلام می شوند. برای اطلاع از تخفیف های ما صفحه اینستاگرام را دنبال کنید.
نقل قول کردن
#4 نیایش حسن پوری 1400-03-11 21:25
ممنون از مطالبتون
میخواستم ببینم شما برای لیزر موهای زائد تخفیف ندارین؟
نقل قول کردن
#3 سرمه 1400-03-11 21:23
سلام. میشه بفرمایین چرا هزینه لیزر جاهای مختلف انقدر با هم متفاوته؟ تفاوت اینا در چیه؟
نقل قول کردن
#2 مهدیس طالبی 1400-03-11 21:22
وقتتون بخیر
هزینه لیزر بصورت کلی کمتر میشه یا این که برای هرکدوم از ناحیه های بدن بصورت جدا مراجعه کنیم؟
نقل قول کردن
#1 سنا 1400-03-11 21:21
سلام
میشه بگین که هزینه لیزر کل بدن در کلینیک دکتر حداد چقدر میشه؟
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه