اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

تزریق بوتاکس اصفهان

بوتاکس همه ی آدم ها پوست زیبا و بدون چروک را دوست دارند و همیشه به دنبال یک راه برای جوانسازی و حذف چین و چروک هستند. بهترین راه برای داشتن پوستی زیبا، جوان و بدون چین و چروک بوتاکس است. دکتر مرجان حداد یکی از بهترین و خوش سلیقه ترین پزشکان بوتاکس اصفهان هستند که کارنامه درخشان بوتاکس های موفق و زیبا ایشان بهترین تبلیغ برای ما بوده است.

 

تزریق بوتاکس پوست شما را شاداب و جوان می کند.

زمانی که شما از بوتاکس برای جوانسازی پوست خود استفاده می کنید، حرکت ماهیچه های قسمتی که بوتاکس کرده اید را از حرکت بازمی دارید و از رشد بی مورد آنها جلوگیری می کنید، این موضوع باعث می شود که پوست شما شاداب تر، جوان تر و بدون چین و چروک شود. البته باید به یاد داشته باشید که بوتاکس را باید زیر نظر یک پزشک انجام دهید و مواد و تجهیزاتی که برای این کار استفاده می کنید از بهترینها باشند تا بهترین نتیجه را بگیرید.

بوتاکس چیست؟

بوتاکس سم ضعیف شده باکتری کلستیریدیوم بوتولونیوم است که  با تزریق درست توسط پزشک ماهر اثرات شگفت انگیزی را در برطرف کردن نیاز افرادی که می خواهند از شر چین چروک های صورت خود راحت شوند به دنبال دارد. یکی از بهترین مراکز بوتاکس اصفهان ، کلینیک دکتر حدادی است که بهترین و موفق ترین نمونه کار ها را داشته است.

بیشترین کاربرد بوتاکس کجاست؟

بیشترین کاربرد بوتاکس صاف کردن چروک های پیشانی و دور چشم است. یکی دریگر از کاربرد های بوتاکس طراحی ابرو است، به این صورت که وقتی بوتاکس در محل درستی تزریق شود می تواند کل ابرو یا قسمتی از آنرا بالا ببرد و بوسیله ی آن می توان ابروها را متقارن کرد.

در ضمن افرادی دارای لب بالایی کوتاهی هستند و در هنگام خندیدن لثه ی آنها معلوم می شود، می توانند باتزریق درست بوتاکس توسط پزشکان این کار، لبخند زیباتری داشته باشند.

همچنین می توانید خطوط پنجه کلاغی کنار چشم چروک های اطراف چانه و روی گردن را نیز با بوتاکس برطرف کنید.

در ضمن می توانید برای درمان تعریق زیر بغل و کف پا نیز از بوتاکس استفاده کنید

 

دوام بوتاکس چقدر است؟

اگر در زمان تزریق بوتاکس دوز مناسب و استاندارد استفاده شود، چین و چروک ها را می توان به مدت 6 ماه برطرف کرد.

بوتاکس پیشانی

چه افرادی نباید بوتاکس تزریق کنند؟

 • افراد مبتلا به بیماری های عصبی عضلانی مثل میاستنی گراو, MS
 • بارداری و شیردهی
 • افراد دچار بیماری های اعصاب و روان پیشرفته
 • افرادی که در حال مصرف آنتی بیوتیک گروه آمینوگلیکوزیدها مثل نئومایسن استرپتومایسین جنتامایسین هستند.
 • در مواردی که در محل تزریق عفونت فعال وجوددارد یا سابقه سرطان های پوست دارد.
 • حساسیت به بوتاکس

در ضمن بیماران قلبی یا دیابتی در زمان  بوتاکس لازم نیست نگران چیزی باشند!
کلینیک پوست و موی دکتر حدادی اجرا کننده بهترین بوتاکس اصفهان به شما اطمینان می دهد که تزریق بوتاکس زیر نظر پزشک های مطمئن و با تجربه هیچ خطری برای شما نخواهد داشت.

 

قسمت هایی که می توانید با استفاده بوتاکس آنها را جوان کنید.

استفاده از بوتاکس برای جوانسازی محدودیت خاصی ندارد. فعالیت های مرکز بوتاکس اصفهان زیر نظر دکتر مرجان حدادی عبارتند از:

 • بالا بردن گوشه های لب
 • اصلاح کردن نامتقارن بودن ابرو ها
 • افزایش ارفاع لب ها و برطرف کردن چین و چروک ها
 • شکل دادن به ابرو
 • رفع چرئک روی گونه و پیشانی
 • رفع چروک اطراف چشم
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.