اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

پرمویی های هورمونی با لیزر موهای زائد

مشکل موهای زائد شاید برای آقایان به قدری که برای خانها مهم است، مهم نباشد. دلیل این موضوع این  است که موهای زائد به  زیبایی خانها خدشه وارد می کند و باعث ایجاد مشکلات جسمی روحی در آن فرد می شود.
به عنوان مثال رشد موهای زائد روی صورت خانم ها، حتی در حدی که به چشم شما نیایند ، یک مشکل عذاب دهنده است؛ چرا که چنین مسئله حس زنانگی در هر زن را دچار بحران می کند. یکی از این مشکلات که باعث زیاد شدن موهای زائد در خانم ها می شود پرمویی هرمونی است که عمدتا به  دلیل ترشحات غدد فوق تخمدانی صورت می گیرد. در این مطلب بهترین روش از بین بردن موهای زائد را برای شما توضیح می دهیم و شما را در مسیر حل مشکلتان راهنمایی می کنیم.
البته قبل از همه چیز شما باید با پرمویی هرمونی و به طور کلی دلیل وجود موهای زائد در قسمت های بدن خود آشنا شوید تا بتوانید به درستی با آن مقابله کنید. به همین دلیل پیشنهاد ما به شما این  است که مطلب زیر را مطالعه کنید.

 موهاى زائد و علل آن

 

لیزر موهای زائد، بهترین  راه برای درمان پرمویی هورمونی

اگر شما خواهان بهترین  نتیجه برای مقابله با پر مویی هستید، ابتدا باید به  سراغ یک پزشک زنان بروید و مشکل خود را با او در میان بگذارید، و با استفاده از داروهای تجویز شده تعادل هورمونی را در بدن خود برقرار کنید. قدم دوم مراجعه به یک پزشک پوست و مو است، چرا که موهایی که فعال شده اند و رشد خود را شروع کرده اند با دارو از بین نمی روند و دقیقا همینجاست که لیزر موهای زائد وارد عمل می شود و به شما کمک می کند که موهای زائد را از ریشه از بین ببرید. البته یکی از مواردی که ممکن است برای شما مشکل ایجاد کند این است که شما نمی توانید در دوره  بارداری از داروهای هورمونی استفاده کنید و لیزر موهای زائد هم می تواند بیشتر از حال عادی برای شما دردناک باشد.

آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟

لیزر موهای زائد در دوران بارداری

آیا لیزر باعث نازایی می شود؟

 

روند کار لیزر موهای زائد برای از بین بردن پر مویی هورمونی چگونه است؟

لیزر موهای زائد یکی از روش های محبوب برای از بین بردن موهای زائد است که کاملا بهداشتی است و نتیجه بسیار بهتری نسبت  به سایر روش های از بین بردن موهای زائد بدون لیزر دارد.  روند کار لیزر به این  صورت  است که اشعه لیزر که طیف خاصی از نور با طول موج مشخص را به عمق مشخصی از پوست شما می فرستند تا بتواند ریشه موی شما را هدف یگیرد و آنرا از بین ببرد، ولی لازم نیست نگران چیزی باشید چرا که اشعه لیزر روی بقیه قسمت ها در عمق بیشتر یا در کنار محل فعالیت خود تاثیری نمیگذارد.

لیزر موهای هورمونی

لیزر موهای هورمونی می بایست توسط پزشکان این امر انجام گیرد. در لیزر موهای هورمونی هدف اشعه لیزر رنگدانه های موجود در فولیکول مو یا به  زبان ساده در ریشه مو هستند. این قسمت فقط در موهایی در در مراحله رشد هستند قرار دارد قرار دارد، به همین دلیل لیزر موهای زائد فقط روی موهای زائدی که فعالیت دارند و به عبارتی زنده اند تاثیر می گذارد. سه عاملی که روی موهای زائد هورمونی تاثیر می گذارند و باعث از بین  رفتن  آنها می شوند عبارتند از:

  • تخریب بوسیله گرما
  • آسیب رسیدن مکانیکی به مو از طریق شوک هایی که به آن وارد می شود.
  • تخریب شیمیایی ریشه مو، بوسیله ی رادیکال های آزاد شده در اثر سوزاندن ریشه مو.

leg laser removal

استفاده از لیزر موهای زائد برای همه ی افراد در تمامی سنین امکان پذیر است و همچنین از نظر مکانی هیچ تفاوتی برای لیزر ندارد  و کار خود را به خوبی انجام می دهد. البته باید در جریان باشید که لیزر روی موهای سفید، خاکستری ئ بلوند تاثیری ندارد. شما می توانید برای مطالعه بیشتر در خصوص لیزر و قسمت های مختلفی که میتوان با آن درمان کرد می توانید مطالب زیر را از مرکز لیزر موهای زائد اصفهان مطالعه کنید.

لیزر موهای صورت
درمان تعریق زیر بغل با لیزر
طرز کار لیزر موهای زائد
عوارض لیزر موهای زائد
لیزر موهای زائد زیر بغل
آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

از طرفی اگر شما در خصوص لیزر موهای زائد سوالات دیگری دارید می توانید با شماره های 031362281305 و 09026553928 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

 

مزایای لیزر موهای زائد

1- برخلاف روش قدیمی الکترولیز امروزه می توان با کمک لیزر موهای زائد را بدون عارضه جدی برطرف کرد. در روش الکترولیز موها یک به یک با کمک سوزنی که جریان الکتریکی از آن عبور می کند تخریب می شدند که با درد زیاد و اسکار همراه بود.

2- كاربرد لیزر برای رفع موهای زائد محدودیت مکانی نداشته و در هر قسمت از بدن (صورت ،زیر بغل، ساق پا )قابل انجام است. به همین دلیل حتی آقایان هم از لیزر برای یرطرف کردن موهای زائد پشت، گوش و نقاط دیگر بدن استفاده می كنند.

3- سرعت عمل لیزر زیاد است، به طوری كه سطح وسیعی از بدن در زمان کوتاه و به طور موثردرمان می شود .

4- لیزر مو به پوست آسیبی وارد نمی کندحتی بعضی از انواع لیزر علاوه بر از بین بردن موهای زائد اثرات ضد چین وچروك هم دارند.

نوشتن دیدگاه