اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

فاصله بین جلسات لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد

ابتدا باید توجه داشته باشید که این کار یک پروسه طولانی مدت است و باید در یک دوره مشخصی و با یک برنامه ریزی درست،انجام شود. اینکه دوره درمان با لیزر چقدر طول خواهد کشید مستقیما به نوع لیزر و نوع پوست و موی شما بستگی دارد.هر چقدر ریشه موهای شما ضخیم تر باشد دوره درمان بیشتر طول می کشد اما در نهایت به نتیجه دلخواه می رسید.برخی از افراد بعد از اولین جلسه مشاوره متوجه می شوند که فرایند لیزر درمانی زمان زیادی می طلبد بنابراین از ادامه راه منصرف می شوند.اگر واقعا تصمیم جدی دارید تا از شر موهای زائد خلاص شوید باید صبور باشید و به صورت صحیح و اصولی اقدام به

لیزر موهای زائد

کنید.

هنگام

لیزر موهای زائد

تنها بخشی از موها فعال هستند و تحت تاثیر لیزر قرار می گیرند و باقی موها به صورت غیر فعال قرار دارند که این زمان بهترین وقت برای لیزر موهای زائد است.وقتی که موهای فعال تحت تاثیر لیزر قرار گرفتند باید زمان کافی برای رشد موهای دیگر که غیرفعال بودند داده شود که این زمان چند هفته طول می کشد.اما اگر بین جلسات لیزر فاصله ایجاد نشود موهای غیر فعال فرصت رشد مناسب پیدا نمی کنند و بنابراین اشعه لیزر بر روی این دسته از موها هیچ تاثیری نخواهد گذاشت.

فاصله بین جلسات لیزر بیکینی

 فاصله بین جلسات لیزر بیکینی و سایر اندام های بدن اینکه باید چقدر باشد بستگی به ناحیه ای از بدن دارد که در حال لیزر کردن آن هستید.به طور میانگین فاصله بین جلسات لیزر بیکینی 4 هفته بوده که در بعضی مواقع به 2 هفته هم می رسد.همان طور که گفتیم فاصله بین هر جلسه بستگی به ناحیه ای دارد که در دوره درمان لیزر می کنید برای مثال جهت لیزر صورت 4 تا 5 هفته،لیزر زیر بغل 5 تا 6 هفته و کمر 8 تا 12 هفته بین هر جلسه باید فاصله قرار داشته باشد.

فاصله جلسات لیزر بدن

فاصله جلسات لیزر بدن اگرچه به ضخامت موهای شما و دستگاه مورد استفاده قرار دارد اما به طور میانگین می توان گفت حداقل 4 هفته و حداکثر 6 هفته است. البته این موضوع برای فاصله جلسات لیزر کمر بین 8 الی 12 هفته است. در مورد دستگاه های لیزر خانگی هم این مسئله وجود دارد اما به دلیل کمتر بودن قدرت این دستگاه ها فاصله بین هر جلسه بین 2 تا 3 هفته کافی است.

فاصله بین جلسات لیزر

فاصله بین جلسات لیزر همانطور که مطرح شد متفاوت است و به پوست، ضخامت مو، قدرت دستگاه و ناحیه تحت درمان لیزر قرار دارد. بنابراین برای موضوع فاصله بین جلسات لیزر هم باید بدانید که راه صد ساله رو نمیشه یک شبه طی کرد!و برای رسیدن به نتیجه مطلوب و مورد دلخواه در لیزر درمانی باید صبور باشید و طبق دستور العمل ها به صورت اصولی فاصله جلسات لیزر بدن اقدام به لیزر کنید تا بهترین نتیجه رو بگیرید.

فاصله زمانی بین جلسات لیزر

فاصله زمانی بین جلسات لیزر به طور میانگین 4 الی 6 هفته است. در صورتیکه پروسه درمان لیزر موهای زائد را طبق دستوالعمل مطرح شده طی کنید بهترین خروجی برای شما اتفاق خواهد افتاد. برای کسب اطلاعات بیشتر و روند پروسه درمانی فاصله جلسات لیزر حتما با پزشک خود مشورت کرده و نکات مطرح شده را رعایت فرمایید.

 

کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد

ارائه دهنده ی خدمات زیبایی ،

لیزر الکساندرایت در اصفهان

،

لیزر موهای زائد در اصفهان

،

لیزر بیکینی اصفهان

میباشد.

نوشتن دیدگاه