اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

در کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد درمان عرق کف دست با لیزر انجام نمی شود
درمان عرق کف دست با لیزر

درمان عرق کردن زیاد کف دست با استفاده از لیزر درمانی چگونه است؟

روند درمان تعریق زیاد کف دست با استفاده از لیزر درمانی به این صورت است که دکتر لیزر درمانی ابتدا با استفاده از تجهیزات  و وسایل مربوطه غده های مربوط به  عرق در زیر پوست کف دست شما هستند و بیش از حد کار می کنند را پیدا می کند و سپس با اشعه ی لیزر آنها را هدف می گیرند و بدون این که پوست کف دست شما آسیب ببیند، غده های مربوط به عرق کردن را تحت تاثیر قرار می دهد و آنها از کار افتاده یا میزان فعالیتشان متعادل می شود و به این  صورت مشکل تعریق زیاد کف دست شما برای همیشه حل می شود. از دیگر روش های درمان عرق می توان به درمان عرق دست و پا با بوتاکس اشاره کرد.

روند لیزر درمانی برای درمان تعریق زیاد کف دست چگونه است؟

روند کار به این صورت است که ابتدا دکتر باید نقشه کار لیزر درمانی را مشخص کرده و محل های مربوط به لیزر کردن را نشانه گذاری می کند، سپس با استفاده از دارو های بی حس کننده ی موضعی کف دست شما را بی حس می کنند و بعد از آن با استفاده از لیزر غده های زیر پوست را تحت  تاثیر می گذارد. این روند ممکن است بین  نیم  ساعت تا 45 دقیقه طول بکشد و برای گرفتن بهترین نتیجه شاید لازم  باشد که دوجلسه  لیزر درمانی انجام دهید.


در کلینیک زیبایی دکتر مرجان حداد از روش تزریق بوتاکس و آر اف فرکشنال برای درمان  و کم شدن عرق استفاده می شود. درمان عرق با استفاده از تزریق بوتاکس و آر اف فرکشنال از روش های مرسوم برای درمان ای امر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09026553928 تماس بگیرید.

آیا درمان عرق کف دست با استفاده از لیزر درد دارد؟

بله  درد دارد، ولی لازم نیست بترسید. درد لیزر درمانی در صورتی کم می شود شما از تجهیزات مناسب و به روز استفاده کرده باشید. استفاده از امکانات و تجهیزات به  روز و متد های خنک کننده و دارو های بی حس کننده مناسب و مورد تایید، درد را تا حد زیادی کاهش می دهد، به طوری که شاید باورتان نشود که چنین راه حل ساده و بدون دردی برای مشکل شما وجود داشته است. همچنین بعد از لیزر شما هیچ درد یا حساسیتی در آن ناحیه احساس نخواهید کرد.

این روش چقدر برای درمان عرق کردن کف دست موثر است؟

این که لیزر درمانی مشکل تعریق شما را تا چه حدی حل می کند به این بستگی دارد که آیا لیزر کردن کف دست شما توسط یم کتخصص با تجربه و کاردان انجام شده است یا نه. در صورتی که این کار را یک  فرد ماهر و با تجربه که سابقه ی خوبی در این کار داشته است انجام دهد این مشکل به راحتی حل خواهد شد و شما نتیجه مثبت آنرا تا 85 درصد احساس خواهید کرد. ولی یکی از نکاتی که باید به یاد داشته باشید این است که در بیشتر موارد به بیش از 1 جلسه لیزر درمانی نیاز خواهید داشت.

چه افرادی امکان استفاده از لیزر درمانی برای عرق زیاد کف دست را دارند؟

از آنجایی که تعریق کف دست زمینه ارثی دارد و یا در اثر بیماری هایپرهیدروزیس است، همه افرادی که این مشکل را دارند لازم نیست که همیشه با این مشکل سر و کله  بزنند، از طرفی چون این روش نیاز به جراحت و عمل های سخت ندارد به  راحتی می توانید از این روش استفاده کنید و با تعریق زیاد کف دست خود خداحافظی کنید.

مزایای استفاده از لیزر برای درمان عرق زیاد کف دست 

  •  استفاده از بی حسی های موضعی که باعث می شود شما در زمان عمل هیچ دردی احساس نکنید.
  • این عمل بدون جراحت است و به  شما اجازه می دهد بعد از چند ساعت به کار های روزانه خود برسید.
  • در این روش هیچ آسیبی به قسمت های دیگر بدن شما نخواهدرسید.
  • پوست کف دست شما با این  روش جوان تر و بهتر به نظر می رسد.
  • میزان رضایت  بالا در استفاده کنندگان از این روش
  • نماندن جای زخم بعد از عمل
  • قابل استفاده برای خانم ها و آقایان

 

در پابان این نکته مهم را به  یاد داشته باشید که این مطلب صرفا برای آموزش به  شما بوده، و در کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد فقط برای از بین بردن موهای زائد از لیزر استفاده می شود. و برای درمان عرق از بوتاکس و آر اف فرکشنال استفاده می شود.

پاک کردن خالکوبی یا تاتو با لیزر

لیزر موهای صورت

لیزر موهای زائد زیر بغل

درمان تعریق زیر بغل با لیزر

نوشتن دیدگاه