اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای صورت

از بین بردن موهای زائد صورت همیشه یکی از دغدغه های خانم ها و آقایان بوده است. خانم های نگران موهای زائد کل صورت و آقایان درگیر خط ریش و یا کل ریش و سبیل هستند و زیبایی صورتشان برایشان مهم است، از طرفی زیبایی صورت در کارهای روزمره ی شما و تاثیر شما بر ناخودآگاه افرادی که با انها در ارتباط هستید بسیار موثر است. همین باعث می شود که از روش های مختلفی برای از بین بردن موهای زائد صورت استفاده شود، مانند: تراشیدن با تیغ و ژیلت، اپیلاسیون، وکس و موم گذاشتن و یا بند انداخت راه های معمولی است که هر چند وقت نه یک بار باید خود را درگیر آن کنید و زمان خود را برای از بین بردن موهای زائد صورت خود صرف کنید.

لیزر موهای صورت برای پشت لب، چانه، بینی، گونه ها، خط ریش مردان، بالا و بین ابرو ها، گردن و زیر چانه و خط پایینی ریش برای آقایان انجام می شود و موهای این قسمت های را بااستفاده از آن ازبین می بردند.

 

لیزر موهای صورت برای خانمها و آقایان

خب، از آنجایی که خانم ها مقدم ترند اول از همه به سراغ خانم ها می رویم.

لیزر موهای زائد صورت خانم ها

استفاده از بند انداختن، وکس، موم، اپیلاسیون و تراشیدن صورت با تیغ ی ژیلت یک از معضلات خانمهاست، چرا استفاده از این روش ها برای از ببین بردن موهای زائد روی صورت باعث می شود که پوست به مرور زمان ضعیف تر و حساس تر شود و کم کم پوست صورت به جایی برسد که دیگر تحمل هیچکدام روش های از بین بردن موهای زائد را نخواهید داشت. ولی تصور کنید که اگ یک بار برای همیشه مشکل خود را با موهای صورت خود حل کنید و همه ی آنها را از بین ببرید چه لذتی خواهید برد و احساس خوبی خواهید داشت.
پس می توان گفت که لیزر موهای زائد بهترین روش از بین بردن موهای صورت است و با استفاده از این روش می توانید با اعتماد به نفس بیشتری در محل کار، جمع دوستان، خانواده و حتی در کنار همسر خود حضور داشته باشید.

خانمها می توانند که مطالب زیر را برای اطلاع بیشتر در مورد لیزر کردن موهای صورت مطالعه کنند. تا بتوانند بهترین تصمیم را بگیرند.

لیزر موهای زائد اندام تناسلی

چگونه نوع پوست خود را برای لیزر موهای زائد تشخيص دهيم؟

لیزر موهای زائد در دوران بارداری

لیزر موهای صورت آقایان

لیزر موهای صورت آقایان

استفاده از تیغ و ژیلت و ایجاد خراش و زخم، خشک  شدن پوست، ایجاد موهای زیر پوستی، استفاده از افتر شیو و سوزش بالا و گذاشتن زمان برای اصلاح صورت برای همه ی آقایان روال آشنا ولی خسته کننده ای است که مجبورند به خاطر زیبایی  و ظاهر بهتر از این روش استفاده کنند تا ظاهری مرتب تر و زیبایی داشته باشند. لیزر مواهی زائد صورت یک روش دائمی برای این است که دیگر زمان خود را پای آیینه تلف نکنید و از صورتی صاف و مذتب لذت ببرید. در ضمن شما می توانید با استفاده از لیزر برای صورت خود یک خط ریش دائمی ایجا کنید و به این وسیله طبق سلیقه ی خود، همیشه آراسته و مرتب به نظر برسید.
آقایان باید بدانند زمانی که پای آیینه صرف اصلاح صورت می کنند، زمان کمی نیست و طبق آمار جهانی هر مرد به متوسط 6 ماه از زندگی خود را صرف اصلاح موی صورت می کند.
مطلب زیر را فقط آقایان  بخوانند:

لیزر موهای زائد آقایان اصفهان

لیزر موهای صورت معمولا چطور انجام می شوند؟

کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد به عنوان یکی از بهترین مراکز لیزر موهای زائد اصفهان با استفاده از به  روز ترین امکانات و تجربه بالا علاوه بر اینکه موهای زائد قابل مشاهده شما را از بین می برد، موهای زیر پوستی را هم از بین برده و از ایجاد جوش های زیر پوستی جلوگیری می کند.
لیزر موهای زائد صورت معمولا بین 5  تا 10 دقیقه زمان می برد  و از بین بردن کامل موهای زائد به 4 تا 6 جلسه لیزر درمانی نیاز دارد.

نوشتن دیدگاه