اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

اصلاح صورت بعد از لیزر

چه بخواهیم چه نخواهیم موهای زائد بدن همچنان رشد خواهند کرد. البته اگر موی سر ما رشد خوبی داشته باشد بسیار هم خوشحال کننده است و نیاز به درمانی برای جلوگیری از ریزش نداریم اما اگر در نواحی دیگر بدن مخصوصا خانمها مثل بالای لب ، چانه ، گونه ، پشت ، پاها ، انگشتان دست یا پا و غیره باشد که بسیار ناراحت کننده و پر دردسر می باشد.

رشد

موهای زائد صورت

علل مختلفی دارد ممکن است به دلایل ژنتیکی باشد یا بر اثر مصرف داروهای خاصی مثل هورمون ها یا استروئیدها باشد.البته موهای زیر بغل و ناحیه شرمگاهی و دست و پا جزو موارد بیماری و هورمونی نمی باشد.

تراشیدن موهای زائد صورت با تیغ:این روش سریع،ساده و بدون درد است.بسیاری از خانم ها از این روش برای پاها و زیر بغل استفاده می کنند.این روش برای صورت نیز کاربرد دارد ولی خانم ها ترجیح می دهند این راه را برای صورت به کار نگیرند،زیرا در آنها تداعی مردانه بودن می کند.

تصور اضافه شدن رشد موها و ضخیم شدن آنها به دنبال تراشیدن امری واهی و بی اساس است؛قسمت بالایی مو که از سطح پوست بیرون آمده است هیچگونه ماده ی زنده ای ندارد و تنها از ماده کراتین ماده ساخته شده است و به همین علت بریدن یا تراشیدن نمی تواند سبب زبرتر،ضخیم تر یا تیره تر شدن آن شود. این اشتباه شاید ناشی از آن باشد که موهای کوتاه بعد از تراشیدن حالت سیخ سیخ دارد،تا حدودی نسبت به طول خود ضخیم بوده و انتهای آن بریده است.با طویل تر شدن این موها حالت تیغ مانند آن از بین می رود.

اصلاح صورت بعد از لیزر

با ژیلت موجب می شود موی صورت در حال استراحت به فاز فعال برود و این همان چیزی است که پزشک پوست و مو از آن هنگام لیزردرمانی استفاده می کنند،بدین ترتیب خانمی که می خواهد برای درمان

موهای زائد صورت

از لیزردرمانی استفاده کند باید قبل از لیزر، موهای زائدش را با تیغ اصلاح کند و همین طور ژیلت بعد از لیزر داشته باشد.

لیزر موهای زائد

رنگدانه های سیاه و تیره مو را هدف قرار داده و موها را از این طریق به راحتی تخریب می کند.انرژی و اشعه خروجی بسیار یکنواخت در تمامی پالسهای اعمال شده در واحد زمان،باعث می گردد که بیمار درد کمتری را در منطقه احساس کرده و از بافتهای پوست بیشترین محافظت را به عمل می آورد و هیچگونه عوارضی از جمله درد و التهاب و سوختگی به جا نمی گذارد.

اصلاح قبل از لیزر

اصلاح قبل از لیزر باید 2 تا 3 روز قبل از انجام لیزر شیو شود و چناچه تا به آن زمان از وسایل بیرون کشنده ریشه موها مانند موچین،وکس،بند،اپیلاسیون یا هر وسیله دیگری استفاده می کرده اید باید از استفاده آنها پرهیز کرده و فقط شیو نمایید.

بعد از انجام

لیزر موهای صورت

ظرف مدت زمان 3روز تا 1هفته به مرور از سطح پوست خارج می شوند بنابرین درین مدت از خروج آنها با دست یا هر وسیله دیگری جدا بپرهیزید شما تنها میتوانید تا زمان بعدی لیزر موها را شیو کرده یا کوتاه نگه دارید و در واقع با ژیلت بعد از لیزر این فرآیند را سریع تر کنید.

اصلاح صورت بعد از لیزر

با ژیلت 24 ساعت بعد از هربار لیزرامکان پذیر است.

چنانچه افتاب گرفته اید یا قصد آن را دارید میبایست از لیزر کردن بپرهیزید و تا زمان بازگشت رنگ پوست به رنگ اولیه صبر کنید.

 

کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد

ارائه دهنده ی خدمات زیبایی ،

لیزر الکساندرایت در اصفهان

،

لیزر موهای زائد در اصفهان

،

لیزر بیکینی اصفهان

میباشد.

نوشتن دیدگاه