اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

کاهش درد لیزر موهای زائد

موهای زائد همیشه یکی از مشکلات خانمها و آیانی بوده است که زیبایی خود اهمیت می داده اند و یکی از بهترین و پرطرفدار ترین روش ها برای راحت شدن از دست موهای زائد، از بین بردن آن ها با استفاده از لیزر موهای زائد است. با استفاده از لیزر موهای زائد شما می توانید از شر 80 تا 90 درصد مو های زائد خود راحت و شوید و موهایی که باقی مانده اند به  قدری ضعیف شده اند که دیگر حتی و جودشان را احساس نمی کنید.
قبل از این موضوع باید ابتدا در مورد این که آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟ صحبت کنیم و بدانیم که لیزر موها زائد چطور عمل می کند.

 

لیزر موهای زائد چطور عمل می کند؟

زمانی که با استفاده از لیزر قصد از بین بردن موهای زائد خود را دارید و از ایزر استفاده می کند، اشعه لیزر با تولید مقدار مشخص و کنترل شده ی گرما، پیاز موی شما را می سوزاند و شما با گذراندن تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد ، از دست موهای زائد خود راحت می شوید. البته باید در نظر داشته باشید که فاصله بین جلسات موهای زائد باید رعایت شود.
یکی دیگر از مواردی که باید در نظر بگیری این است که لیزر بر روی همه پوست و موها تاثیر یکسانی ندارد و به عنوان مثال افرادی که دارای پوست تیره هستند باید حرارت بیشتری را برای سوزان ریشه مو استفاده کنند یا به عنوان مثال لیزر روی موهای روشن و نازک تاثیر چندانی ندارد و روی موهای ضخیم و تیره تاثیر بیشتری می گذارد.
همانطور که گفتیم لیزر موهای زائد با حرارت انجام می شود و در آن ریشه مو را می سوزانند و قطعا این کار بدون در نخواهد بود.
 در ادامه به راههایی که باعث می شود در زمان لیزر موهای زائد درد کمتری تحمل کنید می پردازیم.

 

روش های کاهش درد در زمان لیزر کردن موهای زائد

 

1-  استفاده از دستگاه های خوب با خنک کننده های مناسب

استفاده کردن از دستگاههایی که سیستم خنک کننده خوبی دارند درد را در زمان لیزر موهای زائد به شدت کاهش می دهند.
کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد با استفاده از بهترین و به روزترین امکانات و دستگاه ها توانسته  است که درد زمان لیزر موهای زائد را تا حد زیادی کاهش دهد و کیفیت عمل لیزر کردن موهای زائد با بالاترین کیفیت انجام دهند. به همین دلیل دکتر مرجان حداد را یکی از بهترین مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان می دانند.

2- استفاده از مواد سر کننده

یکی از روش هایی که دکتر مرجان حداد به مراجعین خود در مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان پیشنهاد می کند، استفاده از دارو های بی حسی است که می توان با استفاده از این دارو ها نیم ساعت قبل  انجام لیزر درد را تا حد زیادی کاهش داد.

3- استفاده از کمپرس یخ برای کاهش درد لیزر موهای زائد

در بعضی موارد برای کاهش درد لیزر موهای زائد از کمپرس یخ استفاده می کنند، به این صورت که قبل از انجام لیزر محل لیزر را کمپرس یخ بی حس می کنند.

4-  استفاده از دستگاه هایی که سرعت بیشتری برای لیزر کردن موهای زائد دارند.

 استفاده از دستگاه های جدید مانند لیزر الکساندرایت به دلیل تکنولوژی پیرفته ای که دارند سرعت انجام لیر موهای زائد را بالا تر می برد و همی موضوع باعث می شود که فردی که  قصد لیزر موهای زائد خود را دارد درد کمتری را تحمل کند.
یکی از مزایای مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان  و کلینیک تخصصی دکتر مرجان حداد استفاده از دستگاه لیزر الکساندرایت می باشد.

5- برنامه ریزی برای انجام لیزر

این مورد بیشتر در مورد خانمهاست، چرا که خانمها در دوران قاعدگی دارای حساسیت بالاتری هستند و در این مدت درد بیشتری را احساس می کنند، به همین دلیل باید طوری برنامه ریزی کنند که در این مدت لیزر موهای زائد را انجام ندهند.

6- نوشیدن آب فراوان

خوردن آب فراوان قبل از شروع لیزر باعث کاهش چشمگیر درد ناشی از لیزر موها زائند می شود.

7- نخوردن قهوه، نوشابه، چایی و سایر نوشیدنی های کافئین دار

خوردن نوشابه و قهوه و سایر نوشیدنی هایی که دارای کافئین هستند باعث می شود که درد بیشتری را در زمان لیزر احساس کنند.

نوشتن دیدگاه