اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

درمان  تعریق زیر بغل با لیزر

چطور با استفاده از لیزر تعریق زیاد زیر بغل را درمان می کنند؟

برای پاسخ دادن به این سوال پزشک لیزر درمانی باید ابتدا دلیل تعریق زیاد زیر بغل را پیدا کند و سپس با استفاده از لیزر غده های مربوط به تعریق را تحت تاثیر قرار دهید، به این صورت که طول موج مناسب برای انجام این کار توسط کسی که با دستگاه لیزر کار می کند مشخص شده و بدون این که پوست آسیب ببیند غده های تعریق زیر بغل تحت تاثیر اشعه ی لیزر قرار می گیرند و غیر فعال می شوند و به این صورت است که که این روش را به عنوان یک راه حل دائمی برای درمان تعریق زیاد زیر بغل می دانند. اگر شما هم به دنبال درمان عرق زیر بغل با لیزر هستید به کلینیک دکتر مرجان حداد مراجعه نمایید.


 در کلینیک زیبایی دکتر مرجان حداد از روش تزریق بوتاکس و آر اف فرکشنال برای درمان تعریق زیر بغل استفاده می شود. درمان عرق با استفاده از تزریق بوتاکس و آر اف فرکشنال از روش های مرسوم برای درمان این امر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با شماره 09026553928 تماس بگیرید.

مراحل اجرای لیزر درمانی برای تعریق زیاد زیر بغل چقدر طول می کشد؟

برای انجام لیزر غده های تعریق زیر بغل ابتدا توسط نشانگر ید از ناحیه زیر بغل نقشه برداری می شود، سپس محلی که باید لیزر شود علامت گذاری شده و بعد توسط یک بی حس کننده موضعی که زیر بغل را بی حس می کند آن منطقه را بی حس کرده و و تسط یک میکروفیبر لیزری ناحیه مورد نظر در زیر پوست را تحت تاثیر قرار می دهند. برای اینکه  بهترین نتیجه  را در این روند درمانی بگیرید لازم است که طی دو مرحله که هر کدام حدود 40 دقیقه طول می کشد.

آیا درمان تعریق زیر بغل با استفاده از بوتاکس و آر اف فرکشنال دردناک است؟

یکی از موارد مهم که در میزان  درد این  روند تاثیر گذار است، تجهیزات مناسب و به روز و استفاده از امکانات  بی حسی استاندارد و تایید شده است. کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حدادی  که یکی از بهترین ها در زمینه ی بوتاکس، لیزر درمانی و لیزر موهای زائد اصفهان می باشد، که با استفاده از بهترین تجهیزات و استفاده از جدیدترین تجهیزات درد را ت حد زیادی کاهش می دهد. از طرفی بعد از بوتاکس و لیزر آر اف فرکشنال تعریق زیر بغل تا حد زیادی کاهش می یابد. از طر

نتایج درمان چه موقع ظاهر می‌شود؟

این که از چه زمانی نتایج لیزر زیر بغل یا بوتاکس و لیزر آر اف فرکشنال خود را می توانید مشاهده کنید به شدت به این بستگی دارد که تخصص و مهارت فردی که این کار را برای شما انجام می دهد چقدر است. در مواردی که شما این کار را به صورت اصولی و زیر نظر یک پزشک انجام دهید، تا 85  درصد نتیجه مثبت می گیرید. البته در بیشتر مواقع به احتمال زیاد به بیشتر از یک جلسه لیزر درمانی نیاز خواهید داشت، ولی باید در نظر داشته باشید که بعد از این دوجلسه مشکل شما با تعریق زیر بغل به صورت مادام العمر حل خواهد شد.

چه کسانی می توانند از لیزر برای درمان تعریق زیر بغل استفاده کنند؟

از آنجایی که اگر این روش به شکل اصولی خود انجام شود درد و خطری نخواهد داشت و نیازی به جراحت و کارهای دردناک نیست، همه می توانند از این روش برای درمان تعریق زیر بغل خود استفاده کنند.

 

درمان تعریق زیاد زیر بغل با استفاده از لیزر چه مزایایی دارد؟

اولین پیشنهاد پزشک ها برای درمان کردن دائمی عرق کردن زیاد زیر بغل استفاده از لیزر است، در ادامه مزایای مربوط به استفاده از این روش را باهم بررسی می کنیم:

  • بی حسی موضعی که در این روش استفاده می شود باعث می شود که شما هیچ دردی احساس نکنید و چند ساعت بعد از لیزر درمانی به راحتی به فعالیت های روزمره خود ادامه دهید.
  • با استفاده از تعیین محل غده های تعریق و کارکردن روی آنها هیچ آسیبی به دیگر قسمت های بدن شما نخواهد رسید.
  • لیزر باعث جوان تر شدن پوست شما می شود.
  • تقریبا همه ی افرادی که این کار را انجام داده اند از این موضوع بسیار راضی بوده اند.
  • هیچ جای زخمی بعد از انجام لیزر نخواهید داشت
  • با لیزر می توانید سیاهی زیر بغل خود را درمان کنید.
  • هم آقایان و هم خانمها می توانند از این روش برای درمان تعریق زیاد بغل استفاده کنند.

هزینه درمان تعریق زیر بغل با لیزر

درمان تعریق زیاد زیر بغل با لیزر یک روش اصولی برای افرادی می باشد که با مشکل تعرق زیر بغل روبرو هستند  . این روش با استفاده از تحت تاثیر قرار دادن  غده های تعرق از شدت تعرق می کاهد. هزینه درمان تعریق زیر بغل با لیزر به عواملی مانند تعداد جلسات لیزر درمانی، نوع لیزر استفاده شده در کلینیک، میزان تخصص و شهرت کلینیک تخصصی پوست و مو اشاره دارد. بنابراین نمی توان یک قیمت ثابت را به عنوان هزینه درمان تعریق  زیر بغل با استفاده از لیزر اشاره کرد. شما می توانید جهت اطلاع از قیمت و هزینه درمان تعریق زیر بغل با لیزر  با کلینیک دکتر مرجان حداد در تماس باشید.

استفاده از لیزر درمانی کاربرد های بسیار وسیعی دارد که به عنوان مثال می توانید موارد زیر را مطالعه کنید.

پاک کردن خالکوبی یا تاتو با لیزر

لیزر موهای صورت

لیزر موهای زائد زیر بغل

نوشتن دیدگاه