اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

بهترین شرایط سنی برای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد این  روز ها به شدت بین افرادی که خواهان از بین بردن موهای زائد و مزاحم هستند روش محبوبی شده است، این  روش از نظر کیفیتی نیز روش بسیار خوبی است و آنرا بهترین روش از بین بردن موهای زائد می دانند. اما از آنجا که این  روش یک روش جدید است و همیشه راه حل های جدید گرفتار شایعه پراکنی می شوند، پشت سر لیزر درمانی هم حرف های زیادی شده است که تا الان در کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد سعی کردیم حقایق را در مورد این شایعات روشن کنیم. به همین دلیل در این مقاله قصد داریم در مورد بهترین شرایط سنی برای لیزر موهای زائد صحبت کنیم. دلیل این موضوع هم بسیار ساده است، یکی از شایعاتی که این  روزها گل کرده مضر بودن لیزر موهای زائد در نوجوانان است که باعث شده که مرکز لیزر موهای زائد اصفهان این مطلب را در دسترس شما قرار دهد و حقیقت را برای شما روشن کند.

ولی قبل از شروع هرگونه توضیح به شما پیشنهاد می دهیم که مطالب زیر را مطالعه کنید تا اطلاعات دقیق تری در مورد لیزر موهای زائد داشته باشید.

طرز کار لیزر موهای زائد

آیا لیزر باعث نازایی می شود؟

عوارض لیزر موهای زائد

 

استفاده از لیزر موهای زائد برای نوجوانان خطرناک نیست.

استفاده از لیزر موهای زائد برای نوجوانان خطرناک نیست و از نظر پزشکی هیچ موردی هم ندارد. البته این بی خطر بودن فقط برای زمانی است که شما برای لیزر موهای از خدمات یک مرکز لیزر موهای زائد معتبر مطمئن استفاده می کنید، اگر به جای این که لیزر موهای زائد را توسط افراد حرفه ای و معتبر با استفاده از دستگاه های جدید انجام دهید، برای کاهش دادن هزینه به افراد کارنا بلد با دستگاه های نامناسب مراجعه کنید احتمال اینکه عوارض لیزر موهای زائد برای شما بیشتر شود و دچار سوختگی و... شوید وجود دارد و این موضوع هیچ ربطی به  سن و سال ندارد.

لیزر موهای زائد پا

بهترین زمان برای لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد می تواند از سن 14 سالگی انجام شود، ولی بهتر است که در این  زمان لیزر موهای زائد را انجام ندهید و تا 18 یا 19 سالگی صبر کنید. دلیل این موضوع این است که شما در سن 14 سالگی هنوز ثبات هورمونی پیدا نکرده اید و در صورت لیزر موهای زائد ممکن است در آن محل موهای زائد جدیدی رشد کند. ولی زمانی که شما بعد از 18 سالگی یا 19 سالگی از لیزر استفاده می کنید این دوره تغییرات هورمونی را پشت سر گذاشته اید و لیزر موهای زائد نتیجه بهتری برای شما خواهد داشت.
به این ترتیب باید گفت  بهترین  زمان  برای لیزر موهای زائد بعد از 18 یا 19 سالگی است.
به طور کلی اگر قصد از بین  بردن موهای زائد با هر روشی را دارید، باید با آنها بیشتر آشنا شوید. به همین دلیلی مرکز لیزر موهای زائد اصفهان مطلب زیر را در اختیار شما گذاشته است:

موهاى زائد و علل آن

 

نکات کلیدی در مورد لیزر موهای زائد

همانطور که گفتیم، سن و سال به روند و نتیجه لیزر درمانی ربطی ندارد و نکاتی که کمک می کند شما بعد از لیزر موهای زائد نتیجه بهتری بگیرید، در ادامه این موارد را برای شما می گوییم:

  • به یاد داشته باشید که برنزه کردن تا 3 هفته قبل از لیزر موهای زائد نباید انجام شود، چرا که دراین صورت پوست شما دچار سوزش می شود و نتیجه مناسبی هم نمی گیرید.
  • تا دو هفته قبل از لیزر از اپیلاسیون و یا وکس خودداری کنید.
  • حتما قبل از انتخاب پزشک لیزر موهای زائد نمونه کار های او را بررسی کنید، چرا که نمونه کار ها همیشه بهترین اثبات برای درستی و کیفیت کار یک فرد هستند.

شاید الان ذهن شما پر از سوال های مختلف در مورد لیزر موهای زائد شده است و در مورد این  روش از بین  بردن موهای زائد کنجکاو شده باشید.

راه حل  شما استفاده تماس گرفتن  با شماره های 09026553928 یا 03136281305  و استفاده از مشاوره رایگان ما می باشد.

نوشتن دیدگاه