اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد آقایان اصفهان

موهای زائد روی زیبایی افراد تاثیر زیادی دارد و از بین بردن آنها همیشه یکی از دغدغه های مردانی بوده است که به زیبایی خود اهمیت می دهند. روش های زیادی برای از یبن بردن موهای زائد وجود دارد که به عنوان مثال می توان از تراشیدن با تیغ، اپیلاسیون، موم و الکترولیز نام برد که تا امروز بهترین روشی که برای از بین بردن موهای زائد در دسترس است لیزر موهای زائد می باشد.

آقایان در اصفهان در مرکز لیزر موهای زائد اصفهان زیر نظر دکتر مرجان حداد صورت می گیرد و در روند لیزر درمانی برای آقایان موهای زائد موجود در قسمت هایی مانند سینه، پشت گردن، شانه، زیر بغل، گوش، بینی و... صورت می گیرد و بعد از طی شدن روند از بین بردن موهای زائد با لیزر دیگر لازم نیست که زمانی برای از بین بردن موهای زائد صرف کنند.

 

پرکاربردترین قسمت های لیزر موهای زائد اصفهان برای آقایان

 لیزر موهای زائد اصفهان برای آقایان روی قسمت های مختلفی انجام می شود. نوع خدمات لیزر موهای زائد بدن آقایان در اصفهان در کلینیک دکتر مرجان حداد شامل موراد زیر می باشد:

لیزر ریش

زمانی که از لیزر موهای زائد برای از بین بردن موهای زائد خود استفاده می کنید می توانید برای همشه  از دست ریش های خود راحت شوید یا می توانید قسمت های که نمی خواهید ریش در آن قسمت ها رشد کند را لیزر کنید و به عنوان مثال شما می توانید از لیزر در مانی برای از بین بردن ریش ها و موهای زیر چانه و ناحیه گردن خود استفاده کنید تا دیگر مجبور نباشید با استفاده از تیغ این کار را انجام دهید.

لیزر موهای زائد گوش و بینی

موهایی که در گوش بینی می رویند همیشه یکی از دغدغه آقایان بوده اند، این موها ضخیم و ضبر هستند و تاثیر زیادی روی زیبایی و ظاهر آقان می گذارند. از طرفی از بین  بردن موهای زائد این قسمت ها به صورت دستی یکی از کار های سخت و حوصله سر بر است. آقایان به  راحتی می توانند در مرکز لیزر موهای زائد اصفهان  برای همیشه موهای زائد گوش و بینی خود را از بین  ببرند و دیگر نگران این موضوع نباشند.

لیزر موهای زائد پشت بدن آقایان

 با استفاده از لیزر درمانی آقایان می توانند به  راحتی از دست موهای زائد در پشت گردن، پشت بازو ها و موهای زائد کمر خود راحت شوند.

لیزر موهای زائد آقایان در اصفهان در معتبرترین مرکز لیزر موهای زائد با استفاده از جدیدترین تجهیزات لیزر به صورت کاملا تخصصی ارائه می شود. دکتر مرجان حداد با سال ها تجربه تخصصی در این حوزه تجربه لذت بخشی را برای شما به ارمغان خواهد آورد. کلیه خدمات تخصصی لیزر موهای زائد مردان در اصفهان در این مرکز لیزر ارائه می گردد.

لیزر موهای زائد کل پا

بسیاری از آقایان از موهای پرپشت پاهایشان خسته شده اند و ترجیح می دهند این قسمت ها هیچ مویی نداشته باشند. لیزر موهای زائد در این قسمت ها می تواند در طول سه ساعث موهای زائد پارا در طی سه ساعت از بین ببرد.

لیزر موهای زائد بازو :

موهای روی بازو ها، روی شانه ها  و از همه بیشتر موهای زائد برای آقایان همیشه مزاحم بوده اند و از بردن آنها همیشه زمان زیادی از آقیان می گیرد، اما با استفاده از روش لیزر موهای زائد، آقایان می توانند به  راحتی از شر موهای زائد دستها و زیر بغل و روی شانه خود  راحت شوند و دیگر زمان خود را برای از بین بردن موهای زائد زیر بغل زمان نگذارند.

لیزر موهای زائد مردان اصفهان

لیزر موهای زائد سینه و شکم آقایان :

موهای زائد شکم و سینه برای آقاین همیشه یکی از مواردی بوده است که همیشه  به عنوان یک عامل مزاحم شناخته شده است. چون موهای این قسمت حجم زیادی دارند و در بیشتر مواقع سطح زیادی از بدن را پوشانده اند. لیزر درمانی و از بین بردن موهای زائد سینه و شکم یکی از خدمات پرطرفدار کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد است. 

 

در ضمن آقایان نگران عوارض مربوط به لیزر موهای زائد نباشند، کافیت نگاهی به مطالب زیر بیاندازید تا بتوانید بهترین تصمیم را در خصوص لیزر کردن موهای زائد خود بگیرید.

نوشتن دیدگاه