اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

بوتاکس کف دست

عرق کردن بیش از حد دست و پا که به آن هایپرهیدروزیس هم می گویند یک  بیماری موضعی است که بعضی این بیماری را با تیروئید اشتباه می گیرند، در صورتی که تفاوت این دو بیماری در این است که زمانی که تیروئید فردی مشکل دارد این مشکل باعث می شود تا بدن او به  طور کلی عرق کنید ولی هیپرهیدروزیس باعث تعریق قسمت های خاصی از بدن مانند کف دست ها، کف پا ها و زیر بغل می شود. این بیماری بیشتر ارثی است و در کودکان بیشتر دیده می شود که به مرور زمان با افزایش سن رو به  بهبودی می رود، ولی در بعضی افراد این بیماری ماندگار می شود و در مواقع استرس و نگرانی بیشتر نمایان می شود.

درمان عرق کردن زیاد دست و پا با بوتاکس

درمان عرق کف دست با بوتاکس یکی از روش های درمانی می باشد.عرق کردن کف دست و پا شاید مشکلات وحشتناکی برای شما بوجود نیاورد، ولی باعث می شود که شما در زمان کار های روزمره خود تمرکز نداشته باشید و به طور کلی زندگی روزمره شما تحت تاثیر قرار بگیرد.
شما می توانید با تزریق بوتاکس به کف دست ها و پا، تا 87 درصد مشکل عرق کردن زیاد خود را حل کنید . استفاده از لیزر و بوتاکس عموما از روش های درمان دائمی عرق زیر بغل بشمار نمی آیند. این روش ها شدت تعرق شما را در نواحی مورد نظر به شدت کاهش داده و حتی در برخی موارد نیز آنچنان شدت عرق دست و پا کاهش یافته است که می توان گفت به صورت کامل درمان شده است.


در کلینیک زیبایی دکتر مرجان حداد از روش تزریق بوتاکس و آر اف فرکشنال برای درمان  و کم شدن عرق استفاده می شود. درمان عرق با استفاده از تزریق بوتاکس و آر اف فرکشنال از روش های مرسوم برای درمان این امر می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در خصوص درمان عرق کف دست با بوتاکس  و سایر روش های درمانی مانند آر اف فرکشنال با شماره 09026553928 تماس بگیرید.

 

چقدر طول می کشد تا بوتاکس برای درمان تعریق دست و پا اثر کند؟

زمانی که برای درمان تعریق زیاد بوتاکس تزریق می کنید، بعد از 2 تا 4 روز نتایج اولیه را خواهید دید و بعد از دو هفته تاثیر اصلی آنرا می بینید.

تزریق بوتاکس برای تعریق چقدر تاثیر دارد؟

بعد از تزریق بوتاکس شما می توانید بین 4 تا 12 ماه با خیال راحت به فعالیت های روزمر خود بپردازید. در ضمن تحقیقات نشان داده است که تزریق دارای زمان بندی و برنامه ریزی بوتاکس به  بهبود کلی این بیماری کمک می کند.
تزریق بوتاکس برای عرق کردن زیاد از حد کف دست بین 80 تا 90 است که این تزریق باید هر 6 ماه یک بار انجام شود. در ضمن شما می توانید برای در مان عرق کردن زیاد سر وصورت خود نیز از بوتاکس استفده کنید.
در ضمن لازم نیست نگران عوارض بوتاکس باشید، بعد از خواندن مقاله  عوارض تزریق بوتاکس چیست؟ می تاونید مطمئن باشید که تزریق بوتاکس در کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد برای شما هیچ عوارضی نخواهد داشت.
شما می توانید از بوتاکس برای درمان عرق کردن زیاد از حد کف پا استفاده کنید ولی این  روش برای شما درد خواهد داشت و نتیجه ی چندانی هم نخواهد  داشت.

تزریق بوتاکس چقدر طول می کشد؟

مدت زمان تزریق بوتاکس به شدت پایین است و شما به راحتی می توانید در عرض ده دقیقه کف دست های خود را به  راحتی بوتاکس کنید. چرا که فقط مقدار کمی بوتاکس به کف دست های شما تزریق می شود، قدم بعدی شما بعد از تزریق بوتاکس این است که به مدت 1 تا 2 هفته به همه ی توصیه های پزشک خود گوش دهید و دستورالعمل ها را مو  به مو انجام دهید تا بهترین نتیجه را بگیرید. در ضمن می توانید موارد زیر را برای مراقبت های بعد از بوتاکس مطالعه کنید:

آیا شستن صورت بعد از بوتاکس ضرر دارد؟

چرا خوابیدن بعد از بوتاکس مضر است؟

ورزش بعد از بوتاکس

هزینه تزریق بوتاکس برای درمان عرق دست و پا چقدر است؟

هزینه ی این کار بستگی به عوامل زیر دارد:

  • پوشش دادن بیمه برای این درمان
  • کدام قسمت و به چه مساحتی قصد دارید تزریق بوتاکس انجام دهید.

در پایان باید به  یاد داشته باشید که تزریق بوتاکس یک درمان دائمی نیست و در دسته بندی درمان های موقت برای درمان تعریق زیاد به حساب می آید. ولی تجربه نشان داده با تزریق بوتاکس در فاصله زمانی مناسب می توانید کم کم به این بیماری غلبه کنید.

هزینه بوتاکس برای عرق کف دست

از بوتاکس و آر اف فرکشنال نیز می توان برای درمان عرق کف دست استفاه کرد. هزینه بوتاکس برای درمان عرق کف دست و پا به عوامل متعددی بستگی دارد که می توان به نوع پوست ، مساحت تحت پوشش برای درمان، شدت تعرق و میزان تزریق بوتاکس اشاره کرد برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه بوتاکس برای عرق و مشاوره رایگان با شماره 09026553928 مرکز کلینیک دکتر مرجان حداد تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.