اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

تزریق ژل لب درد داره؟

ژل یکی از پر کننده هایی می باشد که به منظور زیباسازی مورد استفاده قرار می گیرد. از پرکاربردترین نواحی مورد استفاده ژل، می توان به نواحی مختلف صورت اشاره کرد.

 تزریق ژل لب پرکاربردترین روش برای حجم دادن و فرم دهی به شکل لب می باشد، که از اثرات آن می توان به کاهش چین وچروک اطراف لب ها و حجم دهی اشاره کرد. هر چه در اینترنت جست و جو نمایید و از دوستان خود در خصوص تزریق ژل و اثرات آن بپرسید، به این کار بیشتر علاقه مند می شوید، اما تنها بخشی که ممکن است موجب نگرانی شما شده باشد، مطالبی است که در مورد نحوه انجام این کار خوانده اید مطالبی مانند بی حسی قبل از تزریق ژل، درد داشتن تزریق ژل و... در کل این سوال هم ممکن است برای شما ایجاد شده باشد که آیا تزریق ژل در لب درد دارد یا خیر؟ چه میزان تزریق ژل لب درد داره؟

آیا تزريق ژل لب درد دارد؟

 اگر سوال شما هم در این خصوص می باشد که آیا تزریق ژل لب درد دارد؟ توصیه می کنم این مطلب را به صورت کامل بخوانید. اگر خواندن مطالبی در این خصوص در اینترنت موجب ترس و نگرانی شما شده است. باید بدانید در برخی از مطب ها که از کرم بی حسی موضعی برای تزریق ژل استفاده می شود ممکن است به دلیل تاثیر کمتری که بی حسی های موضعی نسبت به بی حسی های کامل عصب عضله دارند (بی حسی دندان پزشکی) درد بیشتری را احساس نمایید که میزان درد به عوامل مختلفی بستگی دارد و تنها به استفاده نکردن از بی حسی دندانپزشکی محدود نمی شود.

عوامل تاثیرگذار بر میزان درد تزریق ژل

از مهم ترین عوامل تاثیر گذار بر میزان درد تزریق ژل می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نوع سوزن استفاده شده برای تزریق ژل
 • غلظت و میزان ژل برای تزریق
 • نوع ژل و پر کننده مورد استفاده
 • نوع بی حسی استفاده شده
 • آستانه تحمل درد در آن شخص

اگر شما هم تنها به دلیل درد از تصمیم خود برای تزریق ژل منصرف شده اید بدون شک اطلاعات دقیقی در این خصوص جمع آوری نکرده اید. همانطور که بیان شد، میزان درد ایجاد شده از تزریق ژل به عوامل مختلفی بستگی دارد، ما در کلینیک دکتر مرجان حداد با استفاده از بی حسی کامل عصب عضله لب و روشهای نوین تزریق اقدام به این کار می نماییم، که کاهش میزان درد مهم ترین تاثیرات این اقدامات می باشد.

توجه: به طور کلی تزریق ژل در نواحی مختلف را می توانید با حداقل درد در کلینیک دکتر مرجان حداد تجربه نمایید.

تاثیر نوع ژل استفاده شده بر میزان درد

قبل از تزریق ژل باید بدانید که چه نوع ماده ای قرار است وارد بدن شما شود. بدون شک علاقه ای ندارید تنها برای زیبایی ماده ای خطرناک وارد بدن شما شود.

از سال ها پیش تا کنون تحقیقات زیادی در خصوص ساخت ژلی که کمترین کبودی و درد را داشته باشد انجام شده است. انواع ژلهای مورد استفاده به صورت عمده از اسید هیالورونیک ساخته شده است که می تواند حجم بخش هایی از صورت را که نیاز به پر شدن دارد را ترمیم نماید. از طرفی به فرم دهی و حجم دهی افرادی که لب های کوچک و باریکی دارند کمک می کند.

در کلینیک دکتر مرجان حداد با استفاده از آخرین تکنیک های تزریق با کمترین کبودی و درد به شما کمک خواهیم کرد تا چهره ای جوانتر، زیباتر و جذاب تر داشته باشید.

ما به شما خواهیم گفت که با توجه به فرم صورت و بینی که دارید چه نوع لبی برای شما مناسب بوده و چه میزان ژل در چه نواحی باید تزریق شود. بدون شک تعادل در چهره مهم ترین و تاثیرگذار ترین عامل زیبایی محسوب می شود. به عنوان مثال افرادی که چهره کوچکی دارند لب های کوچکتر، نسبت به لب هاب بزرگتر بر جذابیت چهره اینگونه افراد می افزاید. لب های بیش از حد برجسته نیز چهره اینگونه افراد را دفورمه و غیر طبیعی جلوه می دهد.

راه هایی که برای کاهش درد حاصل از تزریق ژل در کلینیک دکتر مرجان حداد انجام می شود

در کلینیک تخصصی پوست، مو و زیبایی دکتر مرجان حداد از روش های زیر به منظور کم کردن میزان درد حاصل از تزریق ژل استفاده می شود:

 • استفاده از یخ هنگام تزریق ژل موجب می شود هنگام تزریق ژل درد کمتری داشته باشید.
 • استفاده از کرم های بی حسی موضعی
 • استفاده از روش های دندانپزشکی برای بی حس کردن کامل لب
 • برخی از ژل ها نیز با مواد بی حس کننده ترکیب شده است که موجب می شود هنگام تزریق درد خفیفی را احساس کنید.

کاهش درد تزریق ژل لب با استفاده از کانوال

تزریق ژل با استفاده از سوزن انجام می شود و اگر مطالبی در خصوص درد، کبودی و خونریزی هنگام تزریق ژل خوانده اید می تواند موجب نگرانی شما نیز شده باشد. برای کاهش و جلوگیری از میزان درد، خونریزی و کبودی هنگام تزریق ژل ازکانوال استفاده می شود. از مزیت های استفاده از کانوال می توان به کاهش میزان آسیب به شریان ها و رگ ها اشاره کرد.

طول کانوال نسبت به سوزن بیشتر است و از طرفی منعطف تر نیز می باشد، این خصوصیات موجب می شود که به کمترین تعداد سوراخ نیاز داشته باشیم. این امر باعث کاهش میزان درد و تورم می شود.

تزریق ژل لب درد داره نی نی سایت

کاربران سایت نی نی سایت هر کدام نظرات مختلفی در خصوص درد تزریق ژل نوشه اند در ادامه می توانید برخی از این نظرات را مطالعه نمایید:

 • میزان درد بستگی به آستانه تحمل هر فرد دارد و معمولا از سرکننده برای تزریق ژل استفاده می شود.
 • بیشتر افراد می پرسند آیا تزریق ژل لب دردناک است؟ به نظر من آنقدری که ماساژ بعد از تزریق ژل درد داشت خود تزریق درد نداشت البته با استفاده از روش های اصولی می توان این میزان درد را کاهش داد.
 • چندین بار برای تزریق ژل مراجعه کردم اما بار آخر را بدون بی حسی زدم و دردرش به مراتب کمتر بود. ماساژ بعدش کمی درد داشت که بسیار خفیف بود. اما اگر باز هم بخواهم تزریق ژل انجام دهم بدون بی حسی استفاده انجام می دهم زیرا بدون استفاده از بی حسی بهتر می توان لب ها را فرم داد و از جهتی چند بار هم درد سوزن را تحمل نمی کنم.
 • من سالی یکبار تزریق ژل زیر لب را انجام می دهم بار اول ممکن است کمی برای شما درد داشته باشد اما بعد از بار اول درد ندارد و به آن عادن خواهید کرد. اگر هم بر فرض بدون درد باشد تا چند روز اول بعد از تزریق جای آن می سوزد که این امر به دلیل بزرگ شدن حجم لب و پوسته شدن است. چون لب حجیم تر شده و ترک می خورد که باید آن چرب کنید.

بی حسی برای تزریق ژل لب

برای تزریق ژل عموما از بی حسی های موضعی استفاده می شود تا فرد میزان درد کمتری را تجربه نماید. علاوه بر بی حسی های موضعی نوع دبگری از بی حسی ها که بی حسی های دندانپزشکی می باشند در روش های تزریق ژل مورد استفاده قرار می گیرد.

نوشتن دیدگاه