اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

تزریق ژل یا فیلر صورت

یکی از راههای پر استفاده برای حجیم  سازی لب و یا گونه و... تزریق ژل یا فیلر است که این  روش اثر بخشی بالایی دارد و می تواند زیبایی صورت  شما را دوچندان کند. تزریق ژل یکی از بهترین  راهکار های حجیم  سازی است، ولی باید در نظر داشته باشید که نتیجه دلخواه شما بعد از نزریق ژل زمانی بوجود می آید که نکات مهمی که بعد از تزریق ژل باید رعایت  کنید را رعایت کرده باشید. در این  مطلب نکات مهم در مورد بعد از تزرق ژل را از دید مرکز تزریق ژل اصفهان بررسی می کنیم، پش با ما همراه باشید.

نکات مهم بعد از تزریق ژل یا فیلر

  • در ابتدا شما باید به یاد داشته باشید که تزریق ژل یک  روند ساده تزریق اسن که حتما باید توسط متخصص انجام شود. معمولا قبل از تزریق ژل از بی حس کننده  لیدوکائین استفاده می کنند، چرا که تزریق ژل در لب ممکن است برای شما بسیار دردناک باشد. نکته ای در این میان باید به یاد داشته باشید این است مه در صورتی که به ئلیدوکائین حساسیت  دارید این موضوع را حتما به  پزشک خود گوشزد کنید.
  • اگر ژل هیالورنیک تزریق می کنید، می توانید بلافاصله  بعد از تزریق نتیجه  را ببینید که البته باید در نظر داشته باشید در این صورت  برای رسیدن به فرم واقعی و کاهش ورم  به  دو هفته زمان  نیاز دارید.
  • بعد از تزریق ژل هیالورنیک شما به استراحت نیازی ندارید و به راحتی می توانید به  سر کار بروید و به  زندگی روزمره خود ادامه  دهید، نکته دیگر در مورد این ژل ها این است که این ژل ها معمولا کبودی ندارند و در صورتی که کبودی در اثر تزریق این  ژل ها مشاهده شد، این  کبودی در بین 1 تا 7 روز از بین خواهد رفت.
  • بعد از تزریق ژل در لب ممکن است احساس کنید در لب های شما توده هایی وجود دارد که باعث عدم تقارن لب ها شده است، در این صورت  اصلا به  لب ها دست نزنید و به  آن زمان  بدهید تا بعد از یک یا دو هفته به  طور کلی از عدم تقارن از بین  برود.

تزریق ژل لب

نکات مهم کلی در خصوص تزریق ژل یا فیلر

  • از آنجایی که در بازار ایران تقلب زیادی وجود دارد شما باید در نظر داشته باشید که حتما در مورد ژل مورد نظر خود و برند آن تحقیق کنید. از طرفی اگر قصد تزریق ژل دارید، کیفیت و نتیجه را فدای قیمت نکنید، چرا که  ژل های بی کیفیت می توانند ضرر های زیادی به  شما بزند. این  حق شما ست که از نام ژل تزریق شده در لب یا سایر قسمت های صورتتان خبر داشته باشید.
  • در بعضی موارد تزریق ژل بیشتر از یک جلسه  طول می کشد، در این صورت  پزشک شما باید ژۀ مورد نظر را به شما بدهد تا در خانه نگهداری کنید. در این  صورت شما حتما باید ژل مورد نظر را در یخچال (نه فریزر) قرار دهید.
  • گاهی این نگرانی وجود دارد که بعد از این که مدت دوام  ژل به پایان رسید، فرم لب ها بهم  بخورد. همچنین شما باید به  یاد داشته باشید که اگر از ژل های هیالورنیک استفاده کنید در محل تزریق کلاژن نوع  1 تولید می شود که این موضوع باعث می شود که لب های شما بعد از تمام شدن دوام  ژل به حالت قبلی بازگردند یا ظاهری بهتر از قبل پیدا کنند.
  • بعد از کیفیت ژل تزریق شده، مهارت پزشک تزریق کننده بسیار مهم است و شما باید تا زمانی که از کیفیت کار یک  پزشک مطمئن نشده اید تزریق ژب را انجام ندهید. بهترین راه برای مشاهده کیفیت کار یک متخصص تزریق ژل، مشاهده ی نمونه کار های اوست.
  • ژل‌هایی که از جنس هیدروکسی آپاتایت هستند و معروف‌ترین آنها ردیس Radiesse است اصلا برای تزریق در لب مناسب نیستند.
  • در صورتی که در زمان تزریق ژل برای شما مشکلی پیش بیاید، اگر ژل تزریق شده هیالورونیک اسید باشد درمان آن مشکلی ندارد، ولی ژل های دیگر درمان عوارض را سخت می کنند.