اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

بهترین مارک برای تزریق ژل لب

تزریق ژل که امروزه یک  روش مناسب و محبوب برای افرادی است که به  صورت طبیعی لب ها  یا گونه های کوچکی دارند  و قصد حجم دادن به  آنها را دارند ، یا این که می خواهند  چروک های صورت خود را از بین  ببرند. ولی اول از همه باید قبل از مطمئن شوید که تزریق ژل برای شما مناسب و اثر بخش است، از طرفی شما باید بدانید که این  ژل ها یا به عبارتی دیگر فیلر ها از چه موادی ساخته شده است. اگر فکر می کنید که همه ی افراد با تزریق ژل به نتیجه خوبی دست پیدا می کنند باید بگوییم  که در اشتباه هستید، فقط کافیت مطلب موارد منع تزریق ژل چیست؟ را مطالعه کنید تا اگر شما جزء افرادی هستید که نمی توانند از تزرق ژل استفاده کنند از این موضوع با خبر شوید.
از طرف دیگر زیبایی شما بازیچه نیست که بخواهید به  راحتی آن را با تزریق هر موادی توسط هر کسی آن را به خطر بیاندازید. بهترین کاری که در این خصوص می توانید انجام دهید این است که ابتدا یک فرد کاربلد تزریق ژل با نمونه کار های موفق و درخشان پیدا کنید و قبل از همه چیز برای معاینه پیش او بروید تا او شما به  درستی راهنمایی کند و از دست شایعاتی که از اطرافیان خود در مورد ژل می شنوید راحت کند. از طرفی شما باید در مورد برندهای مختلف ژل تحقیق کنید، چرا که برند ها نامعتبر ژل ها از پزشکانی که  مهارت کافی ندارند خطرناک تر هستند. به همین دلیل در ادامه ی این مطلب انواع  ژل ها و برند های معروف و مناسب ژل را به شما معرفی می کنیم.

 

ژل یا فیلر چیست و انواع آن به چه صورت است.

ژل ها به  صورت کلی به  سه دسته تقسیم می شوند: "موقت، نیمه ماندگار و ماندگار"
شاید سریعا با خود بگویید: "خب بی برو برگرد ژل های ماندگار بهتر از همه هستند" ولی این نیز یک پیشداوری اشتباه است و بهترین راه این است که با پزشک خود مشورت کنید. در ادامه به صورت  خلاصه هر کدام از این  ژل ها را برای شما توضیح می دهیم.

ژل های موقت: این  ژل ها شامل: هیدروکسی آپاتیت کلسیم، کلاژن و اسید هیالورونیک هستند.

ژل های نیمه ماندگار: ماده تشکیل دهنده این ژل های پلی متاکریلات است و به دلیل غلظتی که  دارد معمولا برای قسمت هایی که دارای خطوط ضخیم هستند (مانند خط خنده استفاده می شود)

ژل های ماندگار: به  این  ژل ها ژل سیلیکونی نیز می گویند و به  دلیل مسائل ایمنی نباید از آنها برای صورت استفاده کرد.

lip filler

بهترین برندهای ژل صورت موجود در ایران 

بهترین  برند های ژل در ایران که برای صورت  شما به  راحتی قابل استفاده اند و برای شما هیچ مشکلی ایجاد نخواهند کرد عبارتند از:

  • ژل استایلج Vivacy محصول کشور فرانسه
  • ژل بلترو Merz محصول کشور آلمان
  • ژل ژوویدرم Allergan محصول کشور آمریکا
  • ژل رستیلن Galderma محصول کشورسوئیس
  • ژل تئوسیال Teoxane محصول کشور سوئیس

برند هایی که در بالا برای شما گفتیم گرانترین و معتبرترین ژل های ایران و دنیا هستند که  به قول معروف می توان گفت امتحان خود را پس دادند، از طرفی چون حمل و نقل این محصولات  اهمیت بالایی دارد و باید در دمای استانداردی نگهداری شوند بسیار مهم است که از راه قانونی وارد کشور شوند.
شاید با خود بگویید گران بودن نشانه ی کیفیت  بهتر نیست. خب ما هم حرف شما را قبول داریم، ولی ژل های ارزان  قیمت با نتیجه های بد شناخته می شوند. شما باید این موضوع را در نظر داشته باشید که داشتن صورتی پر از چروک  بهتر از عوارضی است که در اثر ژل های غیر استاندارد برای شما ممکن است بوجود بیاید.

در ضمن شما می توانید برای گرفتن تمام سوالات خود در خصوص تزریق ژل به  صورت رایگان از مشاوران ما در کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد استفاده کنید: 03136281305 و 09026553928

نوشتن دیدگاه