اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

ماساژ بعد تزریق ژل لب

یکی از مهمترین  مواردی که باید برای نتیجه گیری بهتر بعد از تزریق ژل یا فیلر در نظر بگیرید انجام مراقبت های بعد از تزریق ژل است. این مراقبت ها شامل نکاتی است که پزشک که تزریق ژل را انجام داده است به شما اعلام می کند و شما هم براین که نتیجه ی خوبی بگیرید این موارد را رعایت می کنید.

یکی از این مراقبت های بعد تزریق که تاثیر مستقیمی روی نتیجه تزریق ژل خواهد داشت، ماساژدادن است. شما با این کار به فرم دهی بهتر لب ها کمک می کنید و از طرفی از گلوله  شدن ژل در لب ها جلوگیری می کنید و به این صورت نتیجه نهایی را بهبود می بخشید.

 

ماساژ بعد از تزریق ژل یا فیلر چه تاثیری دارد؟

ماساژ دادن بعد از تزریق ژل باعث می شود سطوح ناصاف، صاف و متعادل شوند و ناحیه تزریق ژل یکنواخت تر باشد. زمانی که کسی برای تزریق ژل یا فیلر اقدام می کند، پزشک مربوطه علاوه بر نکاتی که بعد از تزریق ژل یا فبلر باید رعایت کرد، دستورالعمل ماساژ دادن منطقه ای که ژل تزریق کرده اید را به شما آموزش می دهد تا در صورتی که ناهمواری و گلوله گلوله شدن بوجود آمده است را از بین  ببرند.

تزریق ژل در لب

چگونه باید بعد از تزریق ژل ماساژ دهیم؟

روند ماساژ دادن لب ها بعد از تزریق فیلر به  صورت  زیر است:

  • ابتدا لب های خود را بوسیله وازلین یا پماد ویتامین AD چرب می کنید تا بتوانید حرکات مورد نظر را روان و ساده انجام دهید.
  • زمانی که قصد ماساژ دادن دارید باید به یاد داشته باشید که حرکات دست شما باید از داخل به سمت بیرون باشد، اگر ناخن های شما مانع از انجام درست این حرکت می شود از یک نفر دیگر بخواهید این کار را برای شما انجام  دهد.
  • در ماساژ دادن لب خود زیاده روی نکنید، چرا که این کار باعث می شود از فرمی که برای لبهای خود مدنظر دارید فاصله بگیرید. همچنین زیاده  روی در ماساژ دادن لب ها باعث کبود شدن آنها می شود.

در ضمن می توانید مطالب زیر را در مورد تزریق ژل یا فیلر مطالعه کنید تا در پایان کار نتیجه بهتری بگیرید:

موارد منع تزریق ژل چیست؟
بهترین مارک برای تزریق ژل لب
عوارض تزریق ژل یا فیلر
بعد از تزریق ژل چه نکاتی را باید رعایت کرد

ماساژ دادن محل تزریق ژل فقط برای لب استفاده نمی شود، در ادامه توضیحاتی در مورد نحوه ماساژ بقیه قسمت ها که ممکن است در آنها ژل تزریق شود می پردازیم، پ با ما همراه باشید.

ماساژلب بعد از تزریق ژل

ماساژ محل تزریق ژل برای از بین بردن چین و چروک ها صورت

زمانی که شما برای از بین  بردن چین و چروک های صورت در قسمت هایی مانند چروک ها پیشانی، خط اخم، خط لبخند، خطوط پنجه کلاغی یا همان چزوک های کنار چشم و چروک های زیر چشم از روش تزریق ژل یا فیلر استفاده می کنید باید به این موضوع توجه داشته باشید که تزریق ژل انجام  شده برای شما، به منظرور افزایش حجم نبوده است و هدف صاف و یکنواخت کردن پوست شما می باشد.

شما باید در چنین شرایطی محل تزریق ژل یا فیلر را به سمت استخوان فشار دهید و در طول روز سه بار به مدت 10 دقیقه این حرکت را انجام  دهید، این کار باعث می شود که محل تزریق ژل در روی صورت شما حجم بیخود نگیرد و در محل تزریق ظاهری زیبا و متناسب داشته باشید.

 

بعد از تزریق ژل و فیلر کدام قسمت را ماساژ ندهیم!

زمانی که شما از ژل یا فیلر برای حجم دهی به قسمت هایی مانند گونه و چانه استفاده می کنید باید به یاد داشته باشید که اصلا این  قسمت ها ماساژ ندهید. اگر در این قسمت ها به ماساژ نیاز داشته باشید، پزشک مورد نظرتان این کار را برای شما انجام خواهد داد.

 دکتر مرجان  حداد یکی از بهترین پزشکان تزریق ژل اصفهان آماده است تا به  صورت رایگان از طریق شماره های 09026553928 و 03136281305 به شما مشاوره  بدهد. پس وقت  را تلف نکنید و همین الان  تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه