اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

بهترین مارک ژل زیر چشم

گودی زیر چشم ها یکی از مشکلاتی است که وجود آن میتواند تاثیرات سوء بر روی زیبایی افراد بگذارد. تزریق ژل زیر چشم یکی از بهترین روش ها برای پر کردن گودی زیر چشم می باشد، از دیگر مزایای تزریق ژل زیر چشم می توان به مواردی از قبیل رفع کبودی، سیاهی زیر چشم و شاداب شدن صورت اشاره کرد. گودی زیر چشم از شایع ترین مشکلات افراد مراجعه کننده به کلینیک های زیبایی می باشد. لازم است بدانید گودی زیر چشم تنها مختص افراد مسن نمی باشد زیرا گودی زیر چشم هم در سنین پایین دیده می شود و هم در سنین بالا که عوامل ارثی و برخی از بیماری های خاص در رابطه با این موضوع بی تاثیر نخواهند بود. وجود گودی در صورت افراد آن هم در زیر چشم ها موجب ناراحت و غمگین نشان دادن چهره فرد می شود.

درست است که تزریق ژل زیر چشم می تواند تاثیر زیادی در زیبایی صورت شما داشته باشد، اما برخی عوامل مانند مراجعه به مراکز غیر مجاز و استفاده کردن از ژل های بدون کیفیت میتواند موجب ایجاد صدمات جبران ناپذیری بر روی چهره فرد شود.

بهترین مارک فیلر زیر چشم

این حق شما می باشد که بدانید بهترین مارک ژل تزریقی زیر چشم چیست؟ کدام ژل ها مناسب صورت هستند؟ اما در ابتدا لازم است با انواع ژل بیشتر آشنا شوید. به صورت کلی بر اساس ماندگاری انواع ژل را می توان به دسته های زیر تقسیم نمود:

  • ژل های موقتی و قابل جذب ( کلاژن ، اسید هیالورونیک و هیدروکسی آپاتیت کلسیم)
  • ژل های نیمه موقت ساخته شده از پلی متیل متاکریلات مناسب برای نواحی ضخیم مانند خط خنده
  • ژل های دائمی (ژل های سیلیکونی که نباید به صورت تزریق شوند) 

به طور قطع نمی توان گفت بهترین مارک ژل زیر چشم چه مارکی می باشد. تنوع برندها و میزان تاثیرگذاری متفاوت ژل ها در افراد مختلف سبب شده است که پزشک های پوست و مو و زیبایی هر کدام یک مارک را به عنوان بهترین مارک ژل زیر چشم معرفی نمایند.

ماندگاری فیلر زیر چشم

 زمانی که دیگر هیالورونیک اسید در زیر پوست وجود نداشته باشد و به صوت کامل تجزیه شود. چین و چروک ها مجدد خود را در صورت نمایان می کنند که می بایست مجدد برای تزریق ژل دور چشم اقدام نمود، میزان ماندگاری در ژل های مختلف متفاوت می باشد، بر اساس ماندگاری انواع ژلها را میتوان به دسته های زیر تقسیم نمود. 

ژل زیر چشم با ماندگاری کمتر از شش ماه

ژل های هیالورونیک اسید که بیشتر در صورت مورد استفاده قرار می گیرند ماندگاری در حدود 6 ماه دارند زیرا این ماده در بدن تولید می شود و به مرور زمان بدن آن را مصرف می کند و به صورت کامل تجزیه می شود.

بهترین مارک ژل زیر چشم با ماندگاری کمتر از شش ماه

از نمونه این نوع ژل ها می توان به ژل ژوویدرم، ژل رستیلن و ژل بلترو اشاره کرد.

دیگر ژل های صورت با ماندگاری بیش از شش ماه

این نظر پزشک شما می باشد که با توجه به معاینات انجام شده از ژل های با ماندگاری بیش از شش ماه استفاده نماید یا خیر؟ اما ژل هایی که دارای ماندگاری دائمی هستند، نه تنها برای تزریق زیر چشم انتخاب نمی شوند بلکه برای تزریق در هیچ نقطه ای از بدن مناسب نسیتند. زیرا استفاده از ژل های دائمی نتایج رضایت بخشی را برای مشتری به ارمغان نمی آورند و در صورت نارضایتی نمی توان این ژل را با استفاده از دیگر حل کننده ها در زیر پوست تجزیه یا حل نمود.

ویژگی های بهترین مارک ژل زیر چشم

از عوارض ژل های استاندارد و مورد تایید سازمان بهداشت می توان به کبودی و ورم موقت پوست اشاره کرد که با گذشت چند روز بعد از تزریق ژل اثرات آن کاملا از بین میرود و وارض جبران ناپذیری را برای استفاده کنندگان آن ندارد، بنابراین بهترین مارک ژل برای دور چشم برندی است که علاوه بر دارا بودن استانداردها و مجوزهای لازم با تزریق در افراد مختلف نتایج موفقیت آمیزی را ایجاد کرده باشد. بنابراین هنگام استفاده از ژل ها به موارد زیرتوجه کنید:

  • نشان استاندارد
  • تاییدیه وزارت بهداشت 
  • تاریخ تولید و انقضا
  • کشور سازنده 
  • نوع مواد استفاده شده در تولید آن
نوشتن دیدگاه