اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای دائمی روی پا

لیزر موهای زائد که امروزه به عنوان بهترین روش از بین  بردن موهای زائد شناخته می شود، از همان ابتدا به دلیل جدید و نو بودن این متد، در مورد آن بسیار نقاط شک بر انگیز وجود داشت و سوالات زیادی در ذهن عموم ایجاد میکرد، سوالاتی مانند آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟ آیا لیزر موهای زائد سرطان زاست؟ آیا لیزر باعث نازایی می شود؟ همیشه  باعث دو دل شدن افراد برای موهای زائد می شده است.
یکی دیگر از سوالاتی که در زمینه لیزر موهای زائد مطرح است و همچنین از خود ما در مرکز لیزر موهای زائد اصفهان پرسیده می شود این است که: "آیا لیزر موهای زائد یک روش دائمی است؟" به همین دلیل قصد داریم در این مطلب از کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد این موضوع را به طور کلی برای شما روشن کنیم.

 

لیزر موهای زائد دائمی است؟

افرادی که به  صورت قاطعانه به این سوال پاسخ "بله" یا "خیر" می گویند، یا قصد تبلیغات منفی بر ضد لیزر موهای زائد و یا قصد تبلیغات در جهت خوب بودن لیزر موهای زائد را دارند. ولی امروز می خواهیم این موضوع را از نظر مرکز تخصصی لیزر موهای زائد اصفهان  زیر نظر دکتر مرجان حداد بررسی کنیم.

لیزر موهای زائد چقدر دوام دارد

لیزر موهای زائد چقدر دوام دارد ؟ اولین چیزی که در مورد دوام لیزر موهای زائد باید گفت این است که: "لیزر موهای زائد بهترین روش موجود برای از بین  بردن موهای زائد است" و این به این معنی است که این روش از بقیه روش های موجود مانند تراشیدن بوسیله تیغ و ژیلت، وکس، موم و اپیلاسیون بسیار بهتر و موثر تر است.
لیزر موهای زائد با دوام ترین روش از بین  بردن موهای زائد است که  از طرفی کمترین عوارض را دارد. ولی دائمی بودن این روش به عوامل مختلفی بستگی دارد که بعضی از این موارد به پزشک لیزر موهای زائد شما بستگی دارد، بعضی از آنها به خودتان و برخی از این عوامل به محیطی بستگی دارد که در آن زندگی می کنید. که در ادامه این سه مورد را برای شما توضیح خواهیم  داد.

تاثیر پزشک بر دائمی بودن لیزر موهای زائد

"یکی از مهم ترین عوامل در کیفیت انجام هر کاری، مهارت، تخصص، تجربه  کسی است که آن کار را انجام می دهد" لیزر موهای زائد هم از این موضوع پیروی می کند. به همین دلیل گفته می شود که قبل از انجام لیزر موهای زائد باید در نظر داشته باشید که انجام این کار را باید به یک پزشک با تجربه بسپارید و حتما در نظر داشته باشید که کلینیک مورد نظر شما باید از لحاظ قانونی و بهداشتی دارای مجوز های لازم باشد. برای با خبر شدن از خصوصیات یک کلینیک زیبایی خوب و استاندارد می توانید مطلب بهترین کلینیک زیبایی در اصفهان را مطالعه کنید.

یکی دیگر از مهمترین عوامل که تاثیر بسیار زیادی روی لیزر موهای زائد شما دارد، تجهیزات و امکاناتی است که برای انجام این  کار استفاده می شود. هر جه تجهیزات و امکانات به روز تر و حرفه ای تر باشد، مسلما شما نتایج بهتری خواهید گرفت. و از طرفی دلیل اینکه ما در  مرکز لیزر موهای زائد اصفهان به  روز بودن و جدید بودن دستگاه های خود اهمیت می دهیم این است که رضایت حداکثری شما را جلب کنیم و همیشه کیفیتی عالی به شما ارائه دهیم.

دوام لیزر موهای زائد چقدر به خودتان بستگی دارد؟

زمانی که شما لیزر موهای زائد انجام می دهید، شما تا مدتی باید مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد را انجام دهید و انجام دادن این کار ها باعث بالا رفتن دوام لیزر موهای زائد شما خواهد شد. ولی موارد دیگری هستند که روی کیفیت  لیزر شما تاثیر دارند و این موارد عبارتند از: رنگ و جنس پوست و رنگ و جنس موهای زائد که قصد از بین بردن آنرا دارید. برای اطلاع بیشتر در این مورد و انجام اقدامات درست و تصمیم گیری های مناسب مطالب زیر را می توانید بخوانید:

نکات قبل از لیزر موهای زائد

چگونه نوع پوست خود را برای لیزر موهای زائد تشخيص دهيم؟

اصلاح صورت بعد از لیزر

وکس، بند انداختن و اپیلاسیون صورت بعد از لیزر موهای زائد

از طرفی عواملی هستند که باعث می شوند که موهای جدیدی در محل لیزر شده برویند که از اختیار شما و پزشک لیزر درمانی شما خارج اند. مانند موهایی که در اثرات تغییرت هرمونی و مشکلات جسمی مربوط به  سایر قسمت های بدن است.

عوامل محیطی موثر در دوام لیزر موهای زائد

عواملی مانند آلودگی هوا، آلودگی آب و بهم  ریختگی اعصاب در اثر مشکلات اجتماعی و سیاسی، مخصوصا در زمانی که ما زندگی می کنیم، همه ی جوانب زندگی ما را تحت تاثیر می گذارند و لیزر موهای زائد هم از این قضیه پیروی میکنند. از طرفی یکی از عوامل تغییرات هرمونی، ناهنجاری ها و آلودگی های محیطی است.

نوشتن دیدگاه