اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر صورت لیزر IPL

برای جواب دادن به  این  سوال ابتدا باید روند کار کردن این  دستگاه ها را بررسی کنیم، خصوصیات مشترک و تفاوت های آنها را بررسی کنیم و به  این  صورت به پاسخ نهایی برسیم.

انواع دستگاه هایی که با استفاده از پرتو، موهای زائد را از بین می برند، روند کاری آنها به  این صورت است که ملانین مو را هدف قرار می دهند و آنرا از بین می برند و به  این ترتیب مو دیگر وانایی رشد خود را از دست می دهد و ضعیف و ضعیف تر می شود.به همین دلیل می گوییم اگر مو ضخیم و تیره  باشد نتیجه  بهتری در روند درمان با لیزر یا IPL می دهد. البته باید در جریان باشید که روند لیزر موهای زائد یا از بین بردن موهای زائد به این  صورت است که باید چند جلسه  صرف این موضوع شود تا شما به  نتیجه دلخواهتان برسید.
برای رفع هر گونه ابهام و نقطه کور در زمینه لیزر بهتر است که مطالب زیر را مطالعه کنید تا سپس  به  سراغ مقایسه انواع  لیزر و لیزر IPL از نظر مرکز لیزر موهای زائد اصفهان  برویم.

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و کارایی آن ها
طرز کار لیزر موهای زائد
تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد
آیا لیزر موهای زائد درد دارد؟

لیزر موهای زائد IPL

چرا استفاده از لیزر IPL برای از بین بردن موهای زائد افزایش یافته؟

یکی از دلایل عمده استفاده از دستگاه های IPL این است که لیزر موهای زائد معمولا برای استفاده کنندگاه  گران است و دستگاه های تولید لیزر هم برای کلینیک ها دستگاه های پر هزینه ای هستند. از طرفی افراد فعال در این  زمینه به فکر ساختن دستگاهی رفتند که بتواند با هزینه های پایین تری عملکرد دستگاه لیزر را تقلید کند و به این  صورت بود که IPL که یکی سیستم تولید پالس نوری شدید است که با استفاده از فیلتر های رنگی خاصی که جلوی آنها می گذارند می توانند عملکر لیزر را تقلید کنند. به همین ترتیب از IPL  می توان برای درمان برخی از بیماری های پوستی ویا از بین  بردن موهای زائد استفاده کرد.

چند نوع لیزر برای از بین  بردن موهای زائد وجود دارد.

همانطور که در مطلب انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و کارایی آن ها گفتیم معروف ترین لیزر ها لیزر الکساندرایت، دایود و لایت  شیر هستند که بیشتر برای از بین  بردن موهای زائد استفاده می شود. این سه نمونه لیزر از نظر کاربرد تفاوت چندانی ندارند و جنس پوست و مو می تواند در انتخاب یکی از دستگاه ها برای از بین  بردن موهای زائد موثر باشد.

مقایسه لیزر IPL با سایر لیزرهای الکساندرایت و دایود

دقت IPL کمتر از لیزر موهای زائد کمتر از لیزر و اگر این  کار را زیر نظر پزشک مربوط به  این کار انجام  ندهید ممکن است که دچار مشکل سوختگی شوید، به همبن دلیل باید قبل از انجام هرکاری در انتخاب پزشک مورد نظر خود بسیار دقت کنید.
شما می توانید از مشاوره  رایگان مرکز لیزر موهای زائد اصفهان  استفاده کنید تا بهترین انتخاب را انجام  دهید:   09026553928   و یا 03136281305

تاثیر نهایی لیزر بهتر است یا IPL؟

تاثیر لیزر موهای زائد بیشتر از IPL است ولی نباید از این موضوع غافل شویم که دستگاه های IPL هم در سال های گشته پیشرفت خوبی داشته اند و توانسته اند که جایگاه خود را در از بین بردن موهای زائد پیدا کنند.

آیا لیزر موهای زائد یا IPL از نظر بهداشتی مورد خاصی ندارد؟

از بین بردن موهای زائد به  روش لیزر و IPL از نظر سازمان  بهداشت جهانی کاملا بهداشتی است و مورد خاصی ندارد، چون این  روش از بیرون بدن انجام می شود. از طرفی برخی از افراد نگران سری دستگاه هستند ولی این نگرانی بی مورد است، چراکه قبل از هر مرحله از لیزر برای هر کسی این  سری ها ضد عفونی می شود.

نوشتن دیدگاه