اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد برای ورزشکاران

چرا ورزشکاران باید از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

برای پاسخ به این سوال این موضوع  را از دید سه  گروه  ورزشی مختلف از نظر مرکز لیزر موهای زائد اصفهان زیر نظر دکتر مرجان حداد بررسی می کنیم، البته این سه رشته ورزشی که نام  میبریم (دو میدانی، شنا و دوچرخه سواری) به عبارتی می توان گفت یک مثال برای رشته های ورزشی دیگر هم هستند. پس مهم نیست چه ورزش انجام  می دهید، با ما همراه باشید تا با هم این موارد را بررسی کنیم.

لیزر موهای زائد برای دوچرخه سواران

از بین بردن موهای زائد در بین  دوچرخه  سواران یک  موضوع کاملا روشن و بدیهی است، چرا که آنها با این  کار از بروز جوش های پوستی به  دلیل دوچرخه سواری های طولانی جلوگیری می کنند و به  این  وسیله  به  راحتی می توانند در صورتی پاهای آنها زخم  شد و یا دچار حادثه  شدند به  راحتی محل مورد نظر را پانسمان کنند و از طرفی زمان  بهبود زخم  نیز کاهش پیدا می کند. یکی دیگر از دلایل دوچرخه سوارانی که به  کلینیک  دکتر مرجان حداد برای لیزر موهای زائد می آیند این است که لیزر موهای زائد باعث می شود که ماساژ درمانی بسیار راحت شود. ناحیه مورد نظر دوچرخه سواران لیزر نا حیه  بیکینی است. یا به  زبان ساده تر بگوییم ناحیه که زیر لباس چسبان  و تنگ دوچرخه  سواری واقع  شده. همچنین تحقیقات ما در این  زمینه نشان داده است که لیزر مهای زائد برای دوچرخه سوران می تواند در نتیجه تمرینات و بهبود دوچرخه سواری آنها نیز تاثیر داشته باشد.
از بین بردن موهای زائد برای دوچرخه سواران بسیار مهم می باشد و بهترین روش از بین بردن موهای زائد برای آنها لیزر موهای زائد می باشد.

لیزر موهای زائد دوچرخه  سواران

لیزر موهای زائد برای شناگران

شناگران حرفه‌ ای لیزر موهای زائد را روی تمام بدن خود انجام  می دهند و البته تحقیقات انجام  شده در این مورد نشان می دهد که این کار، یعنی از بین  بردن موهای زائد تاثیر مستقیم بر روی شنا کردن افراد دارد. شنا گرانی از لیزر موهای زائد استفاده می کنند و موهای زائد بدن خود را به طور کلی از بین میبرند.
 در شناگرانی که موهای زائد بدن خود را اصلاح می‌کنند شاهد کاهش لاکتات خون، کاهش VO2 و در نتیجه افزایش مسافت شنا هستیم.

شناگران المپیک لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد برای دوندگان

 دوندگان حرفه ای با از بین بردن موهای زائد سرعت دویدن‌ شان بیشتر می‌شود. تحقیقاتی که در این زمینه انجام  شده است به  ما نشان می دهد که زمان  طی کردن مسیر برای دوندگان  بعد از بین  بردن موهای زائد در هر ۱۰۰ متر به اندازه ۰٫۰۱ ثانیه کمتر می‌شود واین  یعنی در یک  ماراتن 5.7 ثانیه  رکورد آن شخص می تواند بهبود پبدا کند. شاید این  ثانیه ها و صدم ثانیه  ها برای سایر رشته ها بی اهمیت باشد، ولی در دو میدانی حتی یک  صدم ثانیه می تواند سرنوشت ساز باشد.

لیزر موهای زائد دوندگان

آیا همه ورزشکار ها می توانند از لیزر موهای زائد استفاده کنند؟

 بله. لیزر موهای زائد  برای تمام  ورزشکاران می تواند مفید است، دلیل ما برای این موضوع این است که این  روش از بین  بردن موهای زائد برای ورزش های مادز بسیار پاسخگو مفید بوده. به  عنوان مثال کشتی گیر ها برای روان تر حرکت کردن با لباس های کشتی و جلوگیری از ساییدگی ها و ورزشکاران رشته بدنسازی و پروش اندام برای زیبا جلوه کردن بدنشان می توانند موهای زائد خود را به  طور کامل با  این  روش از بین ببرند.

لیزر موهای زائد یک روش کاملا جدید و با صرفه ی بالا برای از بین بردن موهای زائد و بالابردن بازده شما ورزشکاران عزیز است. مرکز لیزر موهای زائد اصفهان زیر نظر دکتر مرجان حداد با تکنیک و تجربه  بالا و با استفاده از دستگاه های به  روز توانسته است که در ننمونه کار های خود بالاترین  بازده و کمترین عوارض را داشته باشد. همچنین شما می توانید برای تصمیم گیری بهتر در این  مورد مطالب زیر را مطالعه  کنید.

بهترین کلینیک لیزر موهای زائد

طرز کار لیزر موهای زائد

عوارض لیزر موهای زائد

همچنین شما می توانید از مشاوره  رایگان  ما استفاده کنید و جواب همه  سوالات خود را بایک  تلفن ساده بگیرید. شماره  ثابت 03136281305 و شما همراه 09026553928 در خدمت شما هستند تا به  سوالات شما جواب بدهند.

نوشتن دیدگاه