اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

لیزر موهای زائد چانه

همانطور که در مطلب بهترین روش از بین  بردن موهای زائد گفتیم، لیزر موهای زائد بهترین و موثر ترین راه  برای از بین  بردن موهای زائد است. این روش امروزه  بسیار محبوب و پرطرفدار است و هر روز افراد بیشتری  خواهان  از بین بردن موهای زائد خود به وسیله ی لیزر می باشند، از طرفی تعداد مراکز لیزر موهای زائد رو به  افزایش است و انتخاب بهترین  مرکز لیزر موهای زائد این  روزها کار سخت  زمان بری است، به همین دلیل در این مطلب از کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد به  شما اصولی را آموزش می دهیم که بتواند در هر شرایطی بهترین مرکز لیزر را برای از بین  بردن موهای زائد خود انتخاب کنید.

خصوصیات یک کلینیک لیزر موهای خوب را بشناسید.

در این مرحله شما به این آگاهی نیاز دارید که یک کلینیک  لیزر موهای زائد چه خصوصیاتی دارد، در ادامه این ویژگی ها را از زبان پزشکان مرکز لیزر موهای زائد اصفهان می شنویم.

داشتن تجهیزات به  روز، با کیفیت و متناسب با نیاز شما

تجهیزات به  روز در همه  زمینه ها از تجهیزات کهنه بهترند و من مطمئنم که همه شما از این مسائل با خبرید، دلیل بهتر بودن تجهیزات  به روز هم  این است که اگر نسخه های قدیمی یک دستگاه  به اندازه کافی خوب باشد، چه نیازی که یک نمونه جدید از آن دستگاه  بسازند؟ پس حتما مسکلی برطرف شده یا امکانات جدیدی به  این دستگاه ها اضافه  شده است که به برطرف کردن نیاز شما کمک می کند.
مورد بعدی کیفیت  دستگاه های لیزر است که یکی از عوامل تعیین کننده در نتیجه لیزر موهای زائد می باشد و حتما باید به این مورد دقت کنید و در مورد دستگاه لیزر از پزشک و متصدی دستگاه سوال بپرسید (اینطور هم از تخصص متصدی دستگاه  با خبر می شوید و هم متوجه خصوصیات کلیدی دستگاه می شوید.)
یکی از موارد مهم  که باید حتما در نظر بگیرید این  است که چه دستگاه لیزری برای پوست و جنس موی شما مناسب است، البته شاید از بگویید این مورد را از کجا باید بدانم؟ خب، جواب آن بسیار ساده است، شما می توانید با مطالعه مطالب زیر انواع دستگاه های لیزر را با جزئیات  بشناسید.

انواع دستگاه های لیزر موهای زائد و کارایی آن ها

کدام لیزر مناسب تر است؟ دایود، الکس یا آی پی ال

طرز کار لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد صورت اصفهان

داشتن پزشک لیزر موهای زائد حرفه ای با مهارت بالا

داشتن مدارک معتبر تخصص پزشکی در خصوص لیزر درمانی و داشتن مجوز های  لازم و ضروری علاوه  بر این  که تا حدودی به  شما مهارت و قدرت پزشک مورد نظر را نشان می دهد، از طرفی زمانی که یک  مرکز لیزر موهای زائد دارای مجوز های لازم از اداره ها و سازمان های مربوطه  باشد، در صورتی که نتیجه  مورد نظر شما حاصل نشد یا اتفاق بدی در اثر عوارض لیزر موهای زائد برای شما افتاد شما می توانید این موضوع  را پیگیری کنید.
یکی دیگر از مواردی که  به شما مهارت پزشک را نشان می دهد نمونه کار های موفق و موثر است، این حق شماست  که قبل از انجام  لیزر موهای زائد از پزشک مورد نظر خود نمونه کار موفق بخواهید، چرا که شما دارید برای یک نتیجه مناسب و خوب هزینه می کنید.
تخصص و مهارت  پزشک لیزر موهای زائد باید به گونه ای باشد که شما را بعد از لیزر موهای زائد راهنمایی کند و به  سوی یک نتیجه مناسب  ببرد، شما باید به  یاد داشته باشید که با انجام  لیزر شما به نتیجه دلخواه  به  یک نتیجه فوق العاده نخواهید رسید، بلکه  باید رعایت  نکات قبل و بعد از لیزر را برای گرفتن نتیجه  بهتر در نظر بگیرید، برای همین یک مجموعه مطلب برای راهنمایی شما قرار داده ایم که امیدواریم  لذت ببرید.


نکات قبل از لیزر موهای زائد
تعداد جلسات مورد نیاز برای لیزر موهای زائد
عوارض لیزر موهای زائد
مراقبتهای بعد از لیزر موهای زائد

نوشتن دیدگاه