اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

تزریق ژل سن خاصی دارد؟

همه دوست دارند جوان و زیبا به نظر برسند، حتی خیلی ها تصمیم می‌گیرند هزینه‌های زیادی صرف کنند تا ازسن واقعی خود جوان‌تر باشند. شما هم حتما درباره این عمل‌های زیبایی شنیده و دیده‌اید. با قدرت گرفتن سلبریتی‌های دنیای مجازی، آرگومان های زیبایی حتی متفاوت‌تر از قبل شدند. برای مثال کایلی جنر که به عنوان یکی میلیاردر‌های زیر سی سال معرفی می‌شود، با چهره خود بسیار شناخته شده است. کایلی از سن تینیجری شروع به انجام بعضی عمل‌ها روی صورت خود کرد یکی از معروف‌ترین آنها تزریق ژل لب بود. درباره تزریق ژل در سایت کلینیک پوست و موی دکتر حداد بیشتر بدانید. با الگو‌برداری دختران جوان و نوجوان از کایلی و سلبریتی های دیگر این سوال برای والدین پیش آمد که واقعا چه سنی برای تزریق ژل مناسب است. البته در این مطلب به تمام سنین و تاثیرات ژل می‌پردازیم.

کایلی جنر و تزریق ژل

تزریق ژل در بیست تا سی سالگی

بسیاری از مراجعه کنندگان به کلینیک‌های زیبایی افرادی بین سن بیست تا سی هستند. شاید بنظر خیلی‌ها این سن برای انجام تزریق ژل خیلی زود باشد. ولی ممکن است بعضی از مراجعین، یک خصوصیت ظاهری داشته باشند و از آن ناراضی باشند. البته طبق توصیه سازمان غذا و داروی آمریکا، بهتر است که شخص به سن بیست تا بیست و یک سالگی رسیده باشد و دقیقا از عواقب عمل زیبایی مطلع باشد و بعد اقدام کند. با این حال به این شکل نیست که تمامی افراد در سن بین بیست تا سی سالگی عالی بنظر برسند یا اصطلاحا چهره پرفکت داشته باشند. عوامل محیطی و عوارض لوازم آرایشی نیز ممکن است تاثیرات بدی روی پوست و چهره افراد داشته باشد. البته باید گفت که اگر فردی در دهه بیست زندگی خود اقدام به تزریق ژل کند، دوران نقاهت اون سریع طی خواهد شد و به مراتب ورم و التهاب کمتری خواهد داشت.

 تزریق ژل

تزریق ژل در سی تا چهل سالگی

معمولا مردان و زنان از بعد از سن سی سالگی چروک های ریز را در صورت خود می‌بینند و نگران پیر شدن، می‌شوند. اغلب در همین سنین است که دنبال راه حلی برای جلوگیری از زیاد شدن چروک‌ها و یا از بین بردن کامل آنها می‌گردند. هر چند تغییر در سبک زندگی و تغذیه سالم و ورزش ممکن است روند پیر شدن چهره را کندتر کند ولی راه حل دیگر هم عمل های زیبایی است. تزریق ژل در نواحی مختلف صورت یکی از راه‌های پر طرفدار است که این روز‌ها هم خانم‌ها و هم آقایان از آن استفاده می کنند تا چهره‌ای زیبا و درخشان داشته باشند. در دهه سی از زندگی اغلب پف زیر چشم‌ها ایجاد می‌شود و یا گوشه چشم واطراف لب چروک‌هایی بوجود می‌آید. در تمامی این نقاط می توان از تزریق ژل استفاده کرد و به خوبی پف زیر چشم، خط لب خند و چین و چروک اطراف چشم از بین می رود. همچنین بعضی افراد با بالا رفتن سن احساس می‌کنند که طرح لبشان کم‌رنگ شده و یا لب کم حجم شده است. در این ناحیه هم می‌توان ژل تزریق کرد.

تزریق ژل در سی سالگی

تزریق ژل در سنین بالای چهل سال

اگر در سنین چهل یا بالاتر باشید و هیچ عمل زیبایی انجام نداده باشید احتمالا تا الان چین و چروک‌هایی در صورت شما ایجاد شده است و به وضوح مشخص و عمیق شده‌اند. معمولا برای خانم‌ها و آقایانی که به ظاهر خود خیلی اهمیت می‌دهند، در این سنین این چروک‌ها بیش از حد واقعی نگران کننده می‌شود و این افراد خود را بسیار پیرتر از آنچه هستند تصور می‌کنند. باید این را هم بدانید که در این سن دیگر سبک زندگی شما تاثیر را بر چهره شما گذاشته است. برای مثال افرادی که مشروبات الکلی استفاده می‌کنند یا سیگار می‌کشند و یا مدت طولانی زیر نور خورشید بوده‌اند، چروک‌های بیشتر و عمیق تری در چهره دارند. همچنین یکی از عوامل مهم در ایجاد چروک ها، استرس است. کسانیکه در زندگی تحت فشار کاری یا استرس‌های دیگر بوده‌اند، کیفیت پوست خود را زودتر از دست می‌دهند.

بهرحال با پیشرفت علم بسیاری از این مشکلات را می‌توان حل کرد. تزریق ژل در سن چهل سالگی به بالا هم می‌تواند نتایج مثبتی داشته باشد. از جمله تمام خطوط لبخند، پف زیر چشم و چین و چروک اطراف لب و چشم را از بین می‌برد. همچنین با تزریق ژل می‌توان گونه‌ها را کمی حجیم‌تر کرد. البته پیشنهاد ما این است که تفاوت شدیدی در چهره خود ایجاد نکنید بلکه همه چیز را در حد طبیعی نگه دارید ولی خب مهم سلیقه شماست. می توانید تا جاییکه دوست دارید لب و گونه خود را حجیم کنید.اغلب مراجعه کنندگان در سنین چهل و بالاتر اعتقاد دارند که استفاده از کرم های مغذی و جوان کننده هم در طولانی مدت بر روی آنها تاثیر داشته و روند پیر و چروک شدن پوستشان را کند‌تر کرده است.

تزریق ژل

نکات دیگر درباره سن تزریق ژل

- همانطور که اشاره کردیم تصمیم با شماست که که در چه سنی اقدام به تزریق ژل کنید ولی اگر فرزندان نوجوانی دارید که اصرار می‌کنند که در صورت خود تغییری ایجاد کنند و یا تزریق ژل انجام دهند. با آنها صحبت کنید و بخواهید تا سن بیست و یک سالگی صبر کنند و بعد تصمیم بگیرند. همچنین برای اینکه فرزند نوجوان شما درباره ظاهر خود اعتماد به نفس پیدا کند راه حل مشاوره است و بعد از آن عمل جراحی.

- اگر در سنین بالای چهل سال هستید و تصمیم گرفته‌اید از تزریق ژل در صورتتان استفاده کنید حتما به یک پزشک با تجربه و معتبر مراجعه کنید. نگهداری و دوران نقاهت در سنین بالا کمی طولانی‌تر و مشکل‌تر خواهد بود.

- سعی کنید سبک زندگی سالمی داشه باشید تا پوست شما آسیب کمتری ببیند.

- دوره‌های تزریق ژل را با مشورت پزشکتان تمدید کنید و سعی کنید در این پروسه مرتب پزشک خود را عوض نکنید تا نتایج خوبی بگیرید.

کلینیک  پوست و موی دکتر مرجان حداد با سابقه درخشان و تجربه موفق، مشاوری ایده‌آل برای تزریق ژل خواهد بود. با این شماره 03136281305 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان استفاده کنید.

نوشتن دیدگاه