اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

بهترین مارک های بوتاکس چیست

بوتاکس هم مانند سایر محصولات دیگر شامل برندها و انواعی است که این برند ها  از نظر نحوه استفاده، کیفیت، قیمت و کاربرد با هم تفاوت دارند. مرکز بوتاکس اصفهان زیر نظر دکتر مرجان حداد امروز مطرح ترین انواع بوتاکس را به شما معرفی می کند.

 

بوتاکس مارک دیسپورت

این یک محلول تزریقی انگلیسی است دیسپورت نام دارد و برای از بین بردن چین و چروک ها و خطوط ظریف صورت به کار می رود. روند کار دیسپورت به این صورت است که عضله های اطراف ناحیه ای چروک شده است را بی حرکت می کند. دیسپورت بسیار شبیخ به بوتاکس می باشد ولی با این وجود یک تفاوت اساسی با آن دارد؛ این تفاوت این است که این دیسپورت در اصل یک نوروتوکسینی است که ملوکول پروتئینی آنرا احاطه کرده و عملکرد آن به این صورت است پیام های مغز به آن ناحیه را مسدود می کند و با این کار چین و چروک و خطوط روی آن نقطه را  کاهش می دهد.
تفوت اصلی دیسپورت و بوتاکس در مولکول های سرم و عمق تزریق آن می باشد.

بوتاکس مارک دیسپورت

بوتاکس مارک زئومین

این دارو برای رفع چین و چروک های صورت و خط اخم استفاده می شود. این ماده هم پیام های عصبی به عضله ها را مسدود می کند و به این  وسیله آنها را مجبور می کند که بی حرکت و ثابت بمانند.
تفاوت رئومین  با بوتاکس در این است که این مایع نیازی ندارد که در دمای پایین نگه داشته شود و به همین دلیل توزیع آن راحتتر است و بیشتر پزشکان استفاده از این  زئومین را به بوتاکس ترجیح می دهند. از طرفی زئومین  هیچ ماده افزودنی ندارد و فقط سم بوتولینوم نوع  A می باشد. در نتیجه احتما تولید پادتن توسط بدن برای این ماده کمتر است از نمونه ها دیگر است. تاثیر این ماده بعد از یک هفته پس از تزریق مشخص می شود و از سه ماه تا شش ماه ماندگاری دارد.

این دارو باید به گونه ای تزریق شود که در بدن شما پخش نشود، در این صورت باعث تنگی نفس و تورم مجاری تنفسی برای شما ایجاد خواهد کرد.
یکی از مزایای زئومین این است که هزینه تزریق آن به اندازه بوتاکس است و این موضوع باعث می شود کهگزینهی خوبی برای از بین بردن چین و چروک ها باشد.

بوتاکس مارک زئومین

بوتاکس مارک نورونوکس

این دارو که محصول کره می باشد روند کاری مشابه با نمونه های قبلی دارد، یعنی با مسدود کردن دستورات عصبی به یک قسمت، فعالیت عصلاتی که ایجاد چروک می کنند را کاهش داده و روی آن قسمت اثر جوانسازی می گذارد.
فردی که از این دارو استفاده می کند بعد از گذشتن 1 تا 3 روز متوجه روند بهبود صورت خود می شود و این بهبودی از 3 تا 6 ماه ماندگاری دارد. البته میزان ماندگاری دقیق آن به وضعیت بیمار و روش درمان بستگی دارد. زمان تکرار درمان بوسیله ی نورونوکس باید بوسیله ی یک پزشک معلوم شود.

از عوارض جانبی این دارو می توان ضعف عضلانی و کبود شدن محل تزریق را نام برد که بعد از نهایتا 6 هفته برطرف می شود. در ضمن بعد از تزریق این دارو ممکن است علائمی مانند سردرد، احساس سرماخوردگی افتادگی چشم و حالت تهوع داشته باشید. بهترین روش مقابله  با این عوارض این است که تزریق نورونوکس را پیش یک پزشک انجام دهید تا عوارض به حد اقل برسند.

بوتاکس مارک نورونوکس

کنیتوکس یا بوتاکس چینی

این ماده یکی از مشتقات بوتاکس است که برای برطرف کردن چروک های صورت مانند چین و چروک دور چشم، خط اخم، چرئک پیشانی و خط خنده کاربرد دارد. کنیتوکس یا همان بوتاکس چینی حتما باید در دمای منفی 4 در جه نگهداری شود. نیاز نیست دوباره بگوییم ولی این دارو ساخت چین می باشد و آنرا با نامها دراماتوکس، لینوریز و ریفاین می شناسند.

کنیتوکس از مشتقات بوتاکس است که برای درمان بسیاری از چین و چروک‌های صورت مانند چین و چروک دور چشم، خط خنده، چروک پیشانی و خط اخم کاربرد دارد. بوتاکس کانیتوکس باید در دمای ۴ درجه زیر صفر نگهداری شود. بوتاکس کنیتوکس (کنیتکس) محصول کشور چین (بوتاکس چینی) می‌باشد این نوع بوتاکس‌ها نام‌های متفاوتی دارند: درماتوکس (dermatox) لینوریز (Linoraze )ریفاین (refine).

کنیتوکس یا بوتاکس چینی

بوتاکس درماتوکس

یکی دیگر از دارو هایی که برای جوان سازی استفاده می شود درماتوکس است که کاربرد های زیادی هم دارد.

بوتاکس درماتوکس

بوتاکس ایرانی مسپورت یا مصپورت 

این دارو خط اخم متوسط و شدید بین ابرو ها را به طور موقت از بین می برد و ساخت ایران است.

بوتاکس ایرانی مسپورت مصپورت 

چطور بوتاکس اصلی و تقلبی را از هم تشخیص دهیم؟

اولین چیزی که باید به آن شک کنید، قیمت است! وقتی یک محصول به طرز شگفت آوری ارزان تر از حد معمول است باید به اصل بودن آن شک کرد

دومین گزینه ای باید بررسی کنید این است که آیا مطبی که به آن برای بوتاکس کردن مراجعه کرده اید معتبر است و نمونه کار های خوبی ارائه داده است یا خیر.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.