اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

اگر به دنبال بازگرداندن یا کم کردن اثر بوتاکس هستید، حتما نتیجه ی بوتاکس برایتان خوشایند نبوده. خانم دکتر مرجان حداد پزشک  بوتاکس اصفهان در اینجا برای شما دوخبر دارند. خبر بد و خبر خوب! خبر بد اینکه هیچ راه حلی برای بازگرداندن اثرات بوتاکس وجود ندارد. بوتاکس یک نورومودولاتور است که زمانی که به یک ناحیه تزریق می شود، جذب بافت های آن قسمت می شود و آنها را به طور موقت فلج می کند. بنابراین شما نمی توانید این اثر را ازبین ببرید. اما خبر خوب اینکه اثرات بوتاکس موقتی هستند و معمولا بعد از 3 یا 4 ماه از بین می رود. همچنین اعمالی هستند که می توانند اثرات آن را کم کنند یا به بازگشت آنها کمک کنند.


در کلینیک خانم دکتر مرجان حداد، پزشک بوتاکس اصفهان، تجربه ی بی نقصی از زیبایی را تجربه کنید!اثرات نامطلوب تزریق بوتاکس

گاها دیده شده که در تزریق بوتاکس، به علت استفاده ی کم یا زیاد، عضلات بیش از حد یا کمتر از حد مورد نظر از کار می افتند. در نتیجه شما ممکن است با یکی از مشکلات زیر مواجه شوید:

صورت بی احساس بعد از تزریق بوتاکس

ما بسیاری از احساساتمان را از طریق زبان بدن و حالات صورت به دیگران انتقال می دهیم. حال اگر وقتی که می خندیم یا ناراحتیم خطوط و حالات چهره ی ما هیچ تفاوتی نکنند چه می شود؟
متاسفانه در برخی مراکز بوتاکس اصفهان، به علت استفاده از ماده ی نامرغوب یا استفاده بیش از حد مجاز از بوتاکس، تمام عضلات صورت فرد از کار می افتد و نتیجه صورتی بی روح و بی احساس می شود و شما برای بازگرداندن لبخندتان باید 3 تا 4 ماه صبر کنید.

افتادگی پلک در اثر تزریق بوتاکس به پیشانی

خانم دکتر مرجان حداد: «مراجعانی را دیده ام که به کلینیک بوتاکس اصفهان مراجعه کرده اند و مثل شما می خواستند آثار بوتاکس را ازبین ببرند. بر اثر تزریق بوتاکس به مقدار زیاد در ناحیه ی پیشانی، عصب ها و عضلات نگهدارنده ی ابروها از کار می افتند، و این عضلات بر روی ابرو ها و چشم ها سنگینی می کنند و باعث افتادگی پلک شخص می شوند. به قول معروف «طرف خواسته ابروشو درست کنه، زده چشمشو کور کرده!». گاهی این اثر به حدی است که شخص به سختی می تواند چشم خود را باز کند. در این راستا استفاده از قطره های چشمی مثل آپراکلونیدین یا بریمونیدین می تواند به بهبود بیمار و فعال شدن عضلات پلک کمک کند. پس سلامت خود را فدای ارزان بودن نکنید. برای انجام عمل بوتاکس حتما به پزشک بوتاکس مراجعه کنید.

فرم بد ابروها

در تزریق بوتاکس برای ابرو، ممکن است یکی از ابروها بیش از حد بالا برود یا بیش از حد دچار افتادگی شود. در این شرایط گاها می توان با تزریق بیشتر مقدار کمی بوتاکس به ابروهایی که بیش از حد بالا رفته اند کمی عضلات آنها را شل کرد و به حالت طبیعی برگرداند.

راه های کم کردن اثر بوتاکس

درمان Fraxel یا thermage

به طور کلی همانطو که گفته شد هیچ راهی برای بازگشت اثرات بوتاکس وجود ندارد و تنها راه حل قطعی گذر زمان است. اما گاهی در تزریق بوتاکس پلک، استفاده ی مقدار زیاد بوتاکس باعث افتادگی پلک پایینی می شود که درمان Fraxel یا thermage به عنوان راه از بین بردن اثر بوتاکس به مراجع پیشنهاد می شود.

فیزیوتراپی عضلات

در بسیاری از موارد خود شخص می تواند با به کار گیری یا حرکت دادن قسمت بوتاکس شده به روند از بین رفتن اثرات بوتاکس سرعت ببخشد.

 

 


سابقه ی درخشان کلینیک بوتاکس اصفهان به شما این اطمینان را می دهد که با هیچ یک از موارد بالا مواجه نخواهید شد. با ما تماس بگیرید.


 

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.