اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

از آنجا که بسیاری از مراجعان در مرکز بوتاکس اصفهان، در انتخاب بوتاکس دچار سردرگمی هستند، برآن شدیم تا مطلبی جامع در رابطه با بوتاکس دیسپورت و تفاوت های آن با بوتاکس خدمت شما عزیزان ارائه کنیم.

بوتاکس دیسپورت چیست؟

بوتاکس دیسپورت در واقع همان پایه و اساس بوتاکس را دارد. ماده ی اصلی تشکیل دهنده ی دیسپورت سم باکتری کلستریدیم بوتولینوم نوع آ است. دیسپورت درواقع یک برند اروپایی و محصول انگلیس است. بوتاکس دیسپورت با کاهش فعالیت عضلانی ناحیه ی تزریق، باعث از بین رفتن خطوط چین و چروک حاصل از فعالیت زیاد ماهیچه ها می شود. بنابراین شما می توانید با تزریق بوتاکس دیسپورت به 5 نقطه از ناحیه ی پیشانی، تمامی آثار گذر عمر را از بین ببرید.
تفاوت اساسی در ساختار بوتاکس و دیسپورت، این است که دیسپورت در اصل یک نوروتوکسینی است که ملوکول پروتئینی آنرا احاطه کرده و عملکرد آن به این صورت است پیام های مغز به آن ناحیه را مسدود می کند و با این کار چین و چروک و خطوط روی آن نقطه را کاهش می دهد.

تفاوت بوتاکس دیسپورت و بوتاکس

• ویال‌های دیسپورت به شکل پودر تولید می‌شوند.
• دیسپورت برخلاف بوتاکس در دمای 2 تا 8 درجه نگه داری می شود.
• ویال‌های دیسپورت به صورت ۳۰۰ و ۵۰۰ واحدی تولید می شوند، اما ویال های بوتاکس 50و 100واحدی. دقت داشته باشید در صورتی که به شیر حساس هستید، نباید از بوتاکس دیسپورت استفاده کنید. چراکه در ساخت آن از لاکتوز استفاده شده است.
• در تزریق دیسپورت و بوتاکس تفاوتی وجود ندارد مگر در میزان آن. به این صورت که هر واحد بوتاکس معادل دو و نیم تا سه واحد بوتاکس دیسپورت است.
• قیمت هرواحد بوتاکس دیسپورت یک سوم هر واحد بوتاکس است؛ اما همانطور که گفتیم میزان مصرف آن حدودا سه برابر بوتاکس است که در نتیجه قیمت هردو در یک محدوده قرار می گیرد.
• بوتاکس دیسپورت بعد از 24 ساعت و بوتاکس بعد از 48 ساعت اثرگذار است. به علاوه، دوام دیسپورت نسبت به بوتاکس بیشتر هم هست.
• تزریق بوتاکس دیسپورت از لحاظ میزان درد راحت تر است.

هزینه ی بوتاکس دیسپورت

همانطور که گفته شد، ویال های بوتاکس دیسپورت به صورت 300 و 500 واحد است که ویال 300 واحدی برای دو نفر و ویال 500 واحدی برای سه نفر کاربرد دارد. بنابراین شما می توانید دیسپورت را با شخص یا اشخاص دیگری به اشتراک بگذارید و هزینه های خود را کاهش دهید.
با توجه به جنس پوست و عضلات هر ناحیه میزان مصرف در نواحی مختلفت تغییر می کند. در اینجا میزان دوز معمول برای هر قسمت را آورده ایم. اما توجه کنید که این میزان ها می تواند با نظر پزشک در افراد مختلف فرق کند.


پیشانی: ۲۰ تا ۸۰ واحد
خط اخم (خطوط عمودی بین ابروها):۴۰ تا ۸۰ واحد
چین و چروک‌های اطراف چشم: ۱۵ تا ۳۰ واحد در هر طرف
بینی استخوانی: ۱۰ تا ۲۰ واحد
تورفتگی چانه: ۵ تا ۱۰ واحد
خطوط ناحیه گردن: ۲۰ تا ۳۰ واحد

یکی از افتخارات ما در زمینه ی بوتاکس دیسپورت در اصفهان این است که ما قیمت مناسب و کیفیت بالا را در کنار هم به شما عزیزان ارائه می دهیم. این است که ما بهترین ارائه دهنده ی خدمات بوتاکس اصفهان هستیم.
از مزایای مراجعه به خانم دکتر مرجان حداد، برخورداری از یک جلسه مشاوره رایگان است که امیدواریم آن را از دست ندهید.

 

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.