اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

ورزش بعد از بوتاکس

شاید بوتاکس قبلا زیاد شناخته شده نبود و کلمه ی عجیبی بود، ولی امروزه این کلمه جای خود را بین همه و به خصوص خانم ها و آقایانی که می خواهند از شر چین چروک هایی که باعث از بین رفتن زیبایی آنها شده خلاص شوند، باز کرده است.
زمانی که شما برای انجام بوتاکس هزینه می کنید و برای انجام این  کار زمان می گذارید، دوست دارید که به نتیجه دلخواه خود برسید و نتیجه خوبی از این روند درمانی بگیرید. شاید با خود فکر کنید که: "خب اینکه من چه نتیجه ای می گیرم بستگی به این دارد که دکتر من چقدر ماهر باشد و چقدر درست و اصولی تزریق بوتاکس را برای من انجام دهد" باید بگوییم که این حرف شما کاملا درست است، ولی نظر بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان در این مورد این است که: "مسئولیت بخش زیادی از کیفیت نتیجه  بوتاکس شما بر عهده ی دکتری است که بوتاکس را برای شما تزریق می کند، البته نقش دکتر زمانی که بوتاکس را تزریق کرد تمام می شود و الان نوبت فرد است که بوتاکس انجام داده تا با رعایت موارد بعد از بوتاکس کمک کند تا بهترین نتیجه حاصل شود."
افرادی که بوتاکس انجام داده اند، همیشه نگران این هتند که آیا نتیجه دلخواهم را می گیرم و سوال هایی مانند سوال های زیر می پرسند:

عوارض تزریق بوتاکس چیست؟
چرا خوابیدن بعد از بوتاکس مضر است؟
آیا شستن صورت بعد از بوتاکس ضرر دارد؟

شما با کلیک کردن بر روی هر کدام از این سوال ها می توانید به  راحتی جواب خود را بگیرید. ولی  در این مطلب می خواهیم ورزش بعد از بوتاکس را بررسی کنیم.

ورزش بعد بوتاکس

آیا ورزش کردن بعد از بوتاکس ضرر دارد؟

طبق عادت همیشگی ما اول از همه مستقیما به سراغ جواب اصلی می رویم.
"بله، ورزش کردن بعد از بوتاکس ضرر دارد" به همین دلیل هم اکثر دکتر ها پیشنهاد می دهند که تا 24 ساعت بعد از انجام بوتاکس فعالیت بدنی شدید مانند ورزش کردن نداشته باشید، البته بهترین کار این است که 48 ساعت بعد از تزریق بوتاکس ورزش نکنید تا بتوانید با خیال راحت بهترین نتیجه  را بگیرید. اگر ورزش کردن یکی از عادات روزانه ی شماست (که این کار بسیار خوب است و امیدواریم که همینطور باشد) می توانید صبح قبل از تزریق بوتاکس ورزش روزانه خود را انجام دهید.

 

چرا ورزش کردن بعد از بوتاکس مضر است؟

زمانی که ورزش می کنید، گردش خون، در همه جای بدن شما بالا می رود و این موضوع برای همه ی بدن شما مفید است. ولی از آنجایی که بحث ما در مورد ورزش بعد از تزریق بوتاکس است، داستان کمی متفاوت می شود؛ از آنجایی که بعد از تزریق بوتاکس، مایع بوتاکس هنوز در بیرون بافت سلول هاست و کمی طول می کشد که وارد بافت آنها شود تاثیر خود را بگذارد، گردش بالای خون ممکن است که مایع بوتاکس یا بولوتونیوم را در زیر پوست شما جا به جا کند. این موضوع باعث می شود بوتاکس از محل تزریق آن حرکت کرده و تاثیر خود را در آن محل نگذارد و احتمالا قسمت دیگری از صورت شما را تحت تاثیر بگذارد.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.