اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

استفاده از بوتاکس از سال 2000 حدود 91 درصد در مردان و 69 درصد در زنان افزایش داشته است. در واقع این روزها مردان هم مانند زنان به دنبال جوان سازی خود هستند. طبق تحقیقات، مردان معتقدند که با داشتن ظاهری جوان تر و زیبا تر می توانند در بازار کسب و کار رقابتی بیشتر موفق باشند. به طور کلی مضرات بوتاکس در مردان و زنان مشابه است. تنها تفاوتی که وجود دارد این است که به دلیل حجم بیشتر عضلات در مردان نیاز به تزریق میزان بیشتری از بوتاکس وجود دارد که این مسئله ممکن است عوارض بوتاکس در مردان را تاثیرگذارتر کند. در اینجا قصد داریم برخی عوارض ناشی از تزریق بوتاکس را بررسی کنیم.


کلینیک بوتاکس اصفهان به مدیریت خانم دکتر مرجان حداد، ارائه دهنده ی خدمات زیبایی با سابقه ای درخشان درخدمت شما عزیزان است.


عوارض بوتاکس در مردان و زنان  (عوارض بوتاکس برای مردان)  معمولا به علت تزریق دوز اشتباه، استفاده از مواد تقلبی و غیر استاندارد، تزریق در مراکز غیر تخصصی اتفاق می افتد. در مردان معمولا اشتباه در تزریق دوز پایین اتفاق می افتد. البته عوارض جانبی ای مثل سردرد یا تورم یا خون مردگی می تواند در همه حال اتفاق بیافتد که گذرا و موقتی است.

مصرف بوتاکس در قسمت پیشانی و بین دو ابرو تایید شده ترین حالت آن است. اما متاسفانه یا خوشبختانه از بوتاکس به عنوان راه حل سریع زیبایی در نواحی دیگر هم استفاده می شود. از جمله عوارض و مضرات بوتاکس که البته مقطعی هم هستند، می توان صورت بی روح، افتادگی پلک، خون مردگی و نامتقارن شدن ابروها را نام برد. ما در کلینیک بوتاکس اصفهان به شما توصیه می کنیم که در انتخاب پزشک خود دقت و حساسیت زیادی به خرج دهید. زیرا میزان و محل تزریق بوتاکس بسیار اهمیت دارد.

بوتاکس درواقع ماده ای سمیست که با تزریق آن به محل مورد نظر باعث فلج شدن عضلات آن ناحیه می شود. در برخی افراد به علت ورود سم بوتاکس به بدن مسمومیت غذایی، سردرد، تاری دید و گرفتگی صدا مشاهده شده که این عوارض می توانند از چند ساعت تا چند هفته ادامه داشته باشند.

در صورتی که عمل تزریق به درستی انجام نشود، ممکن است مثلا در قسمت ابروها یکی از ابروها بیش از دیگری کشیده شوند که در برخی موارد می توان با تزریق چند قطره بوتاکس بیشتر به بالای ابرو، حالت آن را به شکل معمول درآورد.

عوارض مقطعی و موضعی دیگری هم مانند سوزن سوزن شدن ناحیه ی تزریق، کبودی، حالت تهوع، سرخی صورت و سردرد هم گاهی گزارش می شود که این اثرات به مرور زمان از بین می روند.

کلینیک بوتاکس اصفهان، با استفاده از مرغوب ترین و بهترین مواد بوتاکس، زیبایی را برای شما به ارمغان می آورد.

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.