اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

آرایش بعد بوتاکس

امروزه بوتاکس یک روش زیبا سازی و از بین بردن چین چروک بسیار محبوب است. شما می توانید به سادگی هر 3 یا 4 ماه یک بار همه ی آثار چین و چروک را از روی صورت خود محو کنید، ولی باید مراقب باشید که بعد از تزریق مراقبت های بعد از بوتاکس را انجام دهید تا بتوانید به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. در مطالب زیر انواع مراقبت های بعد از بوتاکس را در اختیار شما قرار داده ایم تا بتوانید بعد از تزریق بوتاک به نتیجه دلخواه خود برسید:

آیا شستن صورت بعد از بوتاکس ضرر دارد؟
چراخوابیدن بعد از بوتاکس مضر است؟
ورزش بعد از بوتاکس

 

آیا بعد از تزریق بوتاکس می توانید آرایش کنید؟

طریقه ی تزریق بوتاکس به این صورت است که بوتاکس را  با سوزن های کوچکی در عضله هایی که باعث بوجود آمد چروک شده اند تزریق می شود و سم بولوتونیوم یا همان بوتاکس باعث فلج شدن ماهیچه هایی می شود که چین و چروک های روی صورت را ایجاد کرده اند.
از آنجایی که ماده بوتاکس نباید در زیر پوست جابجا شود و فقط در محلی که مورد نظر شماست تاثیر بگذارد، باید از فشار آوردن به محل تزریق به شدت خودداری کنید تا بوتاکس وارد بافت  سلول های عضله مورد نظر شما شود.
خب از آنجایی که آرایش کردن ممکن است که باعث فشار آوردن روی این قسمت ها شود، بهتر است که نظر پزشکی که برای شما بوتاکس انجام داده است را بپرسید، نظر پزشک های ما به این صورت است که بعد از 4 ساعت می توانید کرم زدن و آرایش را شروع کنید ولی حتما به یاد داشته باشید که روی قسمت هایی که تزریق انجام شده اصلا نباید فشار وارد کنید.

از طرفی احتمال این که محل تزریق بوتاکس در صورت شما دچار کبودی و ورم شود وجود دارد و این ممکن است که باعث ناراحتی شما شود، به همین دلیل می توانید محل تزریق را به آرامی با آرایش پوشش دهید.

لوازم آرایش

چه چیزی باعث می شود که آرایش کردن تا 4 ساعت بعد از بوتاکس مضر باشد؟

هر چیزی که باعث به حرکت در آوردن مایع تزریق شده زیر پوست شما شود، باعث می شود که شما از نتیجه دلخواه خود دور شوید برای همین پزشکان بوتاکس به افرادی که تزریق انجام  داده اند توصیه می کنند که در معرض حرارت و گرما قرار نگیرند، ورزش نکنند تا خون در محل بوتاکس جریان پیدا نکند، از شستن صورت تا 4 ساعت خودداری کنند و به هیچ وقت وجه محل تزریق بوتاکس را مالش و ماساژ ندهند. چرا که جابجایی مایع بوتاکس باعث می شود که بوتاکس روی قسمت هایی که نمی خواهیم اثر بگذارد  و نتیجه ی پایانی تزریق بوتاکس مطابق میل ما نباشد.

لیزر بعد از بوتاکس

لیزر بعد از بوتاکس یکی از سوالاتی است که اغلب افراد آن را می پرسند. در جواب باید گفت در صورتیکه قصد لیزر درمانی را دارید بهتر است 4 الی 5 روز بعد از تزریق بوتاکس آن را انجام دهید. به طور کلی بهتر است در چمد روز اولیه کلیه فعالیت هایی که باعث می شود سم حاصل از تزریق بوتاکس حرکت کند را انجام ندهید. بنابراین در مجموع تا 4 ساعت بعد از بوتاکس آرایش نکنید و در صورتیکه تصمیم به لیزر دارید 4 الی 5 روز لیزر بعد از بوتاکس انجام ندهید. 

در پایان باید به  یاد داشته باشید که مهمترین چیز، زماین که می خواهید تزریق بوتاکس انجام دهید، انتخاب یک پزشک بوتاکس معتبر و با تجربه است که از بهترین ابزار ها استفاده کند تا بتوانید به این وسیله  عوارض تزریق بوتاکس را تا حد زیادی پایین بیاورید و به نتیجه دلخواه خود دست پیدا کنید. بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان ، یعنی دکتر حدادی با تجربه بالا در زمینه ی بوتاکس و استفاده از بهترین و به  روز ترین تجهیزات و مواد برای انجام بوتاکس اصفهان در خدمت شما می باشد.
برای مشاوره  رایگان با شماره   09026553928  و 03126281305 تماس بگیرید.

نوشتن دیدگاه