اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

کیفیت بوتاکس

داروی بوتاکس یا سم بوتولینوم امروزه برای درمان بیماری هایی مانند تعریع شدید زیر بغل و عدم کنترل ادرار به کار برده می شود ولی بیشترین استفاده از این تزریق بوتاکس برای از بین بردن چین و چروک های صورت یا برطرف کردن افتادگی های ماهیچه است. روند کارکرد بوتاکس به این صورت است که سم بوتولینوم که یک ماده بسیار قوی در محلی که قصد از بین بردن چین و چروک در آن قسمت را داریم تزریق می شود و باعث از کار افتادن اعصاب آن منطقه محدود خواهد شد و ماهیچه ها و عضله هایی که باعث بوجود آمدن چروک شده اند را به حالت اولیه باز می گرداند. علاوه بر آن از بوتاکس برای درمان میگرن های طولانی مدت، درمان تعریق بیش از حد قسمت های مختلف بدن مانند کف دست، پا و زیر بغل استفاده می شود که نتیجه ای مطلوب و قابل قبول دارد.

تزریق بوتاکس بوسیله سوزن های مخصوص و توسط پزشکان با تجربه باید انجام شود تا نتیجه ای مناسب بگیرید؛ اما مهم تر از همه این موارد کیفیت بوتاکس است. چرا که اگر کیفیت بوتاکس خوب نباشد شما نتیجه ای معکوس میگیرید و از طرفی خطرات و عوارض جانبی بسیار جدی شما را تهدید می کنند. در ادامه این مطلب بیشتر در مورد اهمیت کیفیت بوتاکس با هم صحبت می کنیم.

 

کیفیت بوتاکس چه تاثیراتی روی نتیجه تزریق دارد؟

زمانی که شما بوتاکس با کیفیت را توسط یک پزشک تزریق بوتاکس انجام می دهید که در این زمینه نمونه کارهای خوبی داشته، دیگر لازم نیست نگران چیز دیگری باشید. چرا که یک پزشک خوب شما را از خطرات احتمالی آگاه کرده و به  شما کمک می کند که از آنها پیشگیری کنید و در صورتی که تزریق بوتاکس به صلاح شما نبود به شما خواهد گفت که زمان مناسبی را برای تزریق بوتاکس انتخاب نکرده اید و برای محافظت از شما، مانع تزریق بوتاکس می شود. اما یکی از مواردی که باید به آن دقت زیادی داشته باشید این است که تزریقات بوتاکس حتما باید توسط پزشک پوست و مو دارای مجوز انجام شود. این گونه شما می توانید با خیال راحت از نکات بهداشتی، نکات مربوط به مهارت تزریق کننده و کیفیت بوتاکس مشکلات پوستی خود را برطرف کنید.

روش درمانی بوتاکس

بوتاکس بی کیفیت

بوتاکس بی کیفت نوعی از بوتاکس است که استاندارد های لازم  را ندارد و ارزان قیمت و تقلبی می باشد. متاسفانه این روز ها شاهد این هستیم که در مراکز زیبایی و حتی در آرایشگاه ها تزریق بوتاکس بی کیفیت انجام می شود و از آن بدتر فردی که این کار را انجام می دهد هیچ  تخصص و مجوزی در خصوص این کار ندارد و به این صورت اگر شما دچار مشکل حادی هم شدید حتی توانایی پیگیری کردن این موضوع را نخواهید داشت. نشانه ها و عوارضی که تزریق بوتاکس بی کیفیت برای شما به دنبال خواهد داشت عبارتند از:

  • تورم بیش از حد
  • پخش و سرایت سم بوتاکس به دیگر نقاط در نزدیکی محل تزریق
  • عدم قرینگی محل تزریق و به هم ریختن فرم صورت
  • التهاب دائمی
  • عفونت

در ضمن باید بدانید مواردی که گفتیم تقریبا عوارض عمومی تزریق بوتاکس بی کیفیت است و در صورتی که بدن شما واکنش ها منفی به آن نشان دهد چه بسا که عوارض و خطرات بسیار شدید تری برای شما بوجود بیایند که حتی جان شما را تهدید کنند و در مواردی چنان آسیبی به زیبایی شما بزنند که حتی با عمل های جراحی نتوان عوارض دائمی آن را از بین برد.

داروی بوتاکس

آیا بوتاکس ایرانی خوب است

بوتاکس با کیفیت دارای بسته بندی با کیفیتی است که روی آن مشخصات کشور سازنده، تاریخ تولید و انقضا و... روی آن درج شده است و از طرفی قیمت بالایی دارد. به یاد داشته باشید که اصلا بوتاکس با کیفیت و ارزان وجود ندارد. در صورتی که قصد شما انتخاب یک مطب مناسب برای تزریق بوتاکس است و می خواهید از کیفیت مایع بوتاکسی که استفاده می کنند با خبر شوید از آن ها بخواهید که مایع بوتاکسی که برای شما استفاده می کنند را در اختیارتان قرار دهند تا آن را بررسی کنید و همچنین نمونه کارهای قبلی پزشک تزریق بوتاکس را ببینید و با اطمینان خاطر پیش بروید.بهترین انواع بوتاکس های ایرانی و خارجی عبارتند از: دیسپورت، مسپورت، نورونوکس و کانیتوکس که معروف ترین این برند ها مسپورت است.

بوتاکس مسپورت خوب است

کیفیت بوتاکس مسپورت (مصپورت) قابل تایید است و استفاده کنندگان از کیفیت و ماندگای بوتاکس مسپورت که ساخت ایران است رضایت کامل داشته اند. پس در صورتی که سوالاتی مانند: بوتاکس مسپورت خوبه؟، ماندگاری بوتاکس مصپورت، درباره بوتاکس مصپورت و کیفیت بوتاکس مصپورت چطور است شما می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید.

بهترین مارک بوتاکس چیست

نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.