اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

تزریق بوتاکس کاربردهای درمانی و زیبایی بسیاری دارد، اما بوتاکس عموما به علت خاصیتش در جوانسازی پوست و از بین بردن چین چروک های آن شناخته شده است. براساس آمار، استفاده از بوتاکس صورت مردان، این روزها افزایش چشمیگیری داشته است. از آنجا که مردان بیش از زنان در شرایط آب و هوایی بد قرار می گیرند و کمتر موارد مراقبتی پوست را رعایت می کنند ممکن است زودتر دچار چین و چروک صورت شوند. به علاوه که بوتاکس پیشانی از موارد تایید شده و کاملا بی خطر است.

تزریق بوتاکس در پیشانی آقایان

خانم دکتر مرجان حداد، می تواند با تزریق ژل بوتاکس ، به شما آقایان در  اصفهان به جوانسازی پوستتان کمک کند. ژل بوتاکس چند دقیقه بعد از تزریق ماهیچه ها و عضلات ناحیه ی تزریق را از کار می اندازد و این ماهیچه ها به مدت چند ماه قادر به کار کردن نخواهند بود. به این ترتیب اثر چین و چروک های صورت به مرور زمان از بین می رود.

خطرات احتمالی بوتاکس صورت مردان

حتما دقت کنید قبل از تزریق بوتاکس، موارد درمانی خاص یا وجود آلرژی را به پزشک خود اعلام کنید. به خصوص اگر در یک سال گذشته سابقه ی حساسیت یا عمل زیبایی دیگری داشته اید.
برخی عوارض جانبی بوتاکس صورت ممکن است شامل ناراحتی در ناحیه تزریق، خشکی دهان، سردرد و یا خارش پوست باشد. اما نگران نباشید. اینگونه عوارض موقتی هستند و به زودی از بین می روند.
همچنین توچه داشته باشید بعد از تزریق بوتاکس، از رفتن به باشگاه یا انجام حرکات ورزشی خود داری کنید.


نکات بیشتر درباره ی عوارض تزریق بوتاکس در مردان


مراحل انجام بوتاکس صورت مردان

تزریق بوتاکس به وسیله ی سوزن های کوچک در ناحیه ی مورد نظر صورت می گیرد. میزان دوزی که برای رفع چروک ها تجویز می شود، بسته به عمق چروک ها، جنس پوست و وسعت ناحیه دارد. البته معمولا این میزان در مردان به خاطر عضلانی بودن بدنشان بیشتر از زنان تعیین می شود.
پس از تزریق می توانید با استفاده از کمپرس آب سرد تورم ناحیه ی تزریق را کاهش دهید. همچنین توجه داشته باشید، برای جلوگیری از سرایت ژل بوتاکس به نواحی اطراف از دراز کشیدن یا ماساژ دادن ناحیه خود داری کنید.
به طور کلی تزریق ژل بوتاکس زمان زیادی نیاز ندارد و اثرات آن به مدت چند ماه باقی می ماند.

انتخاب پزشک متخصص
برای انجام بوتاکس می توانید به پزشکان متخصص پوست، جراحان پلاستیک، متخصصان گوش و حلق و بینی، جراحان فک و صورت و چشم پزشکان مراجعه کنید. برخی افراد با استفاده از عناوینی مثل متخصص لیزر، متخصص کاشت و غیره ممکن است باعث سردرگمی و ایجاد زمینه برای سود جویی شوند. دقت کنید که متخصصان پوست می توانند با گذراندن دوره های تخصصی هر یک از این عنوان هارا داشته باشد.بنابراین هیچ کس به تنهایی نمی تواند متخصص تزریق بوتاکس باشد!

 

خانم دکتر مرجان حداد، با سابقه ای درخشان در حوزه ی زیبایی، با تجربه ی تزریق بوتاکس صورت مردان در اصفهان، در کلینیک بوتاکس اصفهان، می توانند گزینه ی عاقلانه ای برای شما آقایان باشد.