اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

بوتاکس زیر بغل چیست

عرق کردن نقاط مختلف بدن نکته بد و مضری نیست و علاوه بر این باعث متعادل شدن درجه حرارت  بدن شما می شود، ولی تعریق به اندازه! نه این که در اثر تعریق زیادی نتوانید در جایی حاضر شوید و همیشه از بوی بد و خیس شدن زیر بغل در حال نالیدن باشید. همانطور که در مقاله درمان عرق دست و پا با بوتاکس از کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد برای شما گفتیم، عرق کردن  زیر بغل می تواند دلایل متعددی داشته باشد که در حال حاضر دلایل آن، موضوع بحث ما نیست، امروز ما قصد داریم که در مورد این موضوع که چطور می توان با بوتاکس ،عرق کردن بیش از حد زیر بغل را درمان کرد، حرف بزنیم. پس اگر از عرق کردن زیاد از حد زیر بغل خود ناراحت هستید با ما همراه باشید.

بوتاکس زیر بغل 

تزریق بوتاکس زیر بغل چیست و چگونه عمل می کند؟

زمانی که شما بوتاکس تزریق می کنید، بوتاکس بوسیله ی تاثیرات آنتی کولینرژیک، غده های ترشح کننده ی عرق را تحت تاثیر قرار می دهد. تزریق بوتاکس در زیر بغل به فاصله 1.5 سانتیمتری از یکدیگر انجام می شود و برای کم کردن درد آن از بی حس کننده های موضعی و کمپرس یخ استفاده می کنند و به  طور معمول 5 تا 7 روز بعد از تزریق بوتاکس، عرق کردن زیر بغل شما قطع خواهد شد. زمانی که شما برای زیبایی صورت خود و به عنوان مثال در قسمت پیشانی بوتاکس تزریق می کنید، زمانی که طول می کشد تا بوتاکس بر روی عضله های تاثیر بگذارد 2 تا 4 روز است و این در حالی است که زمانی که شما باید برای جذب بوتاکس توسط غده ی های تعریق بگذارید 5 تا 7 روز می باشد. ولی این اختلاف در جذب باعث می شود که ماندگاری بوتاکس زیر بغل طولانی تر باشد. به هم دلیل بوتاکس انجام شده در پیشانی برای خط اخم 4 ماه و بوتاکس زیر بغل 6 ماه تاثیر دارد (اگر چه دیده شده است که در بعضی افراد تاثیر بوتاکس زیر بغل تا یک سال هم وجود داشته است).

تزریق بوتاکس زیر بغل

عوارض احتمالی تزریق بوتاکس زیر بغل چیست؟

یکی  از فاکتورهای مهم در بروز عوارض بوتاکس، کیفیت بوتاکس می باشد. برای اطمینان خاطر از اورجینال بودن محلول بوتاکس، به کلینیک های معتبر و مورد تایید، مراجعه نمایید. یکی از عوارضی که احتمال دارد فرد به آن دچار شود این است که بعد از تزریق بوتاکس در زیر بغل، دچار ضعف در عضلات دست و به ویژه انگشت شست شود که البته جای نگرانی نیست چون این حالت به صورت موقت است و بر طرف می شود. برای گرفتن نتیجه ی مناسب باید مراقبت های بعد از بوتاکس را به  درستی و تحت نظر پزشک انجام دهید. همچنین به یاد داشته باشید که انجام لیزر موهای زائد، موم و وکس انداختن، دوش گرفتن با آب داغ و انجام ورزش سنگین تا 24 ساعت غیر مجاز است. شما باید در طول این زمان منتظر بمانید تا التهاب و تورم قسمتی که بوتاکس تزریق شده است، کم شود.

 عوارض احتمالی تزریق بوتاکس زیر بغل چیست

هزینه تزریق بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

این که برای تزریق بوتاکس زیر بغل خود چقدر باید هزینه کنید به این بستگی دارد که دقیقا چه مساحتی را باید بوتاکس کنید و چقدر مایع بوتاکس و زمان باید برای انجام کار شما صرف شود. از طرفی، یکی دیگر از عواملی که تاثیر زیادی روی قیمت تزریق بوتاکس برای شما دارد این است که پزشک شما از چه مارک بوتاکسی استفاده می کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود که مطالب زیر را مطالعه کنید تا اگر قصد تزریق بوتاکس دارید بتوانید تصمیم  درستی بگیرید:

بهترین مارک های بوتاکس چیست

هزینه بوتاکس دیسپورت چقدر است؟

ورزش بعد از بوتاکس

بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان

شما عزیزان می توانید به راحتی با شماره های 03136281305 و 09026553928 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره رایگان ما در کلینیک دکتر مرجان حداد استفاده کنید.

دیدگاه‌ها  
#1 پری 1400-03-11 15:03
سلام ممنون کارتون واقعا عالیه
نقل قول کردن
نوشتن دیدگاه

سوالات متداول تزریق بوتاکس

آیا تزریق بوتاکس درد دارد؟
خیر تزریق بوتاکس عملی سرپایی است که در بعضی افراد هیچ دردی ندارد و در سایرین دردی خفیف و گذرا ایجاد می‌کند که به سرعت هم برطرف می شود. با این وجود پزشک متخصص شما پیش از انجام تزریق، ناحیه مورد نظر را با مواد بی حس کننده موضعی بی حس می کند.
تزریق بوتاکس برای کدام نواحی توصیه می شود؟
بوتاکس در تمامی نواحی صورت مثل بالای بینی، خط خنده و تمامی نواحی که در اثر فعالیت های ماهیچه ای چروک می شوند جواب می دهد. از بوتاکس همچنین برای کف دست و زیر بغل به منظور جلوگیری از تعریق بیش از حد استفاده می کنند.
مواد استفاده شده در تزریق بوتاکس کلینیک دکتر حداد اصفهان چه کیفیتی دارند؟
بوتاکس های استفاده شده در کلینیک دکتر حداد همگی متعلق به شرکت های انگلیسی و آلمانی مورد تایید وزارت بهداشت هستند که در حال حاضر بهترین بوتاکس های موجود در بازار به شمار می آیند.
آیا بعد از تزریق بوتاکس کبودی اتفاق می افتد؟
احتمال پارگی مویرگ ها و بروز کبودی در حین بوتاکس بسیار کم است با این وجود در صورت بروز کبودی جای نگرانی نیست چون آثار کبودی بعد از نهایتا ۳ روز از بین می روند.