اصفهان، خیابان توحید میانی، بالای داروخانه دی، ساختمان پزشکی توحید

09026553928

031-36281305

بوتاکس زیر بغل

عرق کردن نقاط مختلف بدن نکته بد و مضری نیست و علاوه بر این باعث متعادل شدن درجه حرارت  بدن شما می شود، ولی تعریق به اندازه! نه این که در اثر تعریق زیادی نتوانید در جایی حاضر شوید و همیشه از بوی بد و خیس شدن زیر بغل در حال نالیدن باشید. همانطور که در مقاله درمان عرق دست و پا با بوتاکس از کلینیک پوست و مو دکتر مرجان حداد برای شما گفتیم، عرق کردن  زیر بغل می تواند دلایل متعددی داشته باشد که دلایل آن موضوع بحث ما نیست، امروز ما قصد داریم که در مورد این موضوع که چطور می توان با بوتاکس عرق کردن زیادی زیر بغل را درمان کرد حرف بزنیم. پس اگر از عرق کردن زیاد از حد زیر بغل خود ناراحت هستید با ما همراه باشید.

 

تزریق بوتاکس زیر بغل چیست و چگونه عمل می کند؟

زمانی که شما بوتاکس تزریق می کنید، بوتاکس  بوسیله ی تاثیرات آنتی کولینرژیک خود غده های ترشح کننده ی عرق را تحت تاثیر قرار می دهد. تزریق بوتاکس در زیر بغل به فاصله 1.5 از یکدیگر انجام می شود و و برای کم کردن درد آن از کرم های بی حس کننده، بی حس کننده های موضعی و کمپرس یخ استفاده می کنند و به  طور معمول بعد از 5 تا 7 روز بعد از تزریق بوتاکس عرق کردن زیر بغل شما قطع خواهد شد.
زمانی که شما برای زیبایی صورت  خود و به عنوان مثال در قسمت پیشانی بوتاکس تزریق می کنید، زمانی که طول می کشد تا بوتاکس بر روی عضله های تاثیر بگذارد 2 تا 4 روز است و این در حالی است که زمانی که شما باید برای جذب بوتاکس توسط غده ی های تعریق بگذارید 5 تا 7 روز می باشد. ولی این اختلاف در جذب باعث می شود که تاثیر بوتاکس زیر بغل طولانی تر باشد. به هم دلیل بوتاکس انجام شده در پیشانی برای خط اخم 4 ماه و بوتاکس زیر بغل 6 ماه تاثیر دارد (اگر چه دیده شده است که در بعضی افراد تاثیر بوتاکس زیر بغل تا یک سال هم وجود داشته است)

تزریق بوتاکس زیر بغل

عوارض احتمالی تزریق بوتاکس زیر بغل چیست؟

یکی از عوارض هایی که احتمال می رود که به آن دچار شوید این است که ممکن است بعد از تزریق بوتاکس در زیر بغل دچار ضعف در عضلات دست و به ویژه انگشت سشت  شوید که البته نیاز نیست که نگران هیچ موضوع شوید چون این  حالت به صورت  موقت است و بر طرف می شود.
همچنین برای گرفتن نتیجه ی مناسب باید مراقبت های بعد از بوتاکس را به  درستی و تحت نظر پزشک انجام دهید.
همچنین به یاد داشته باشید که انجام لیزر موهای زائد، موم و  وکس انداختن، دوش گرفتن با آب داغ و انجام ورزش سنگین تا 24 ساعت غیر مجاز است. شما باید در این  زمان منتظر بمانید تا التهاب و تورم قسمتی که بوتاکس تزریق شده است کم شود.

 

هزینه تزریق بوتاکس زیر بغل چقدر است؟

اینکه  برای تزریق بوتاکس زیر بغل خود چقدر باید هزینه کنید به این بستگی دارد که دقیقا چه مساحتی را باید بوتاکس کنید و چقدر مایع بوتاکس و زمان باید برای شما مصرف شود. از طرفی یکی دیگر از عواملی که تاثیر زیادی روی قیمت تزریق بوتاکس برای شما دارد این است از چه مارک بوتاکس  استفاده می کنند.

برای اطلاعات بیشتر پیشنهاد می شود که مطالب زیر را مطالعه کنید تا اگر قصد تزریق بوتاکس دارید بتوانید تصمیم  درستی بگیرید:

بهترین مارک های بوتاکس چیست

هزینه بوتاکس دیسپورت چقدر است؟

ورزش بعد از بوتاکس

بهترین دکتر برای تزریق بوتاکس در اصفهان

در ضمن می توانید به  راحتی با شماره های 03136281305 و 09026553928 تماس بگیرید و از خدمات مشاوره  رایگان ما استفاده کنید.

نوشتن دیدگاه